Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nešto kao dnevnik...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nešto kao dnevnik...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 08:44
...ma znam draga moja Slavuko, ali kada te nešto vuče i vuče i vučeConfused...ovisnost se zoveLOL...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 12:45
eh kada bi sve ovisnosti bile kao ova, šta misliš kako bi nam svijet izgledao?!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 18:44
...hm Slavujka, možda ovako:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 18:46
danas sam sredila policu s heucherama na balkonu, dosta listova je potrgano od težine snijega, sve sam orezala, dobro zalila, podrinala i samo da je proljetnog sunca:



evo je...niknula jedna sjemenka, Euphorbia marginata:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 20:34
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:


...hm Slavujka, možda ovako:[IMG]http://i1182.photobucket.com/albums/x453/Retriver_Sara/Dnevnik%202013/DSC_0107_zps5a747744.jpg" />






je li ta seoba naroda nešto novo, što Senjski vrt još nije vidio?
ako je, onda smo mi najjači forum na svijetu.

da ja tako poslažem ......sigurno bi neko sjeo.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2013 u 21:34
Baš si me nasmijala sa vrećicama.Kod mene se ne mogu prozori otvoriti,a kod tebe je situacija još teža.Balkon ti je za čistu peticu.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2013 u 20:37
i mene su pune kese na izležavanju nasmijale... i što kaže slavuj, sigurno bi neko sjeo na njih, da napišem upozorenje crvenim slovima od metra

heuchere ti lijepo izgledaju i bravo za euphorbiu
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2013 u 10:32

smile96

Trebala si poslikati malo šire da vidimo jel D. leži na podu  LOL.

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 10:24
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


smile96

Trebala si poslikati malo šire da vidimo jel D. leži na podu  LOL.



ne bini ti koka za njega, ovo je moja radna sobaWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 10:25
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:


...hm Slavujka, možda ovako:[IMG]http://i1182.photobucket.com/albums/x453/Retriver_Sara/Dnevnik%202013/DSC_0107_zps5a747744.jpg" />






je li ta seoba naroda nešto novo, što Senjski vrt još nije vidio?
ako je, onda smo mi najjači forum na svijetu.

da ja tako poslažem ......sigurno bi neko sjeo.


...ma ne rdraga moja, to su uglavnom pokućarice, viškovi za cvjetne prijateljiceSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 10:26
ovo sam dobila jesenas na zadarskoj kavici kod Natalije od naše Anite, jel to neki mini irisić ili?


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 11:07
ja imam nešto takvo, šarenolisna perunika, mislim da je. 
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Monna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
3. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Pozega
Status: Offline
Bodovi: 2376
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 13:48
smile96bravo sara!
pozdrav iz Zlatne doline
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:24
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

ovo sam dobila jesenas na zadarskoj kavici kod Natalije od naše Anite, jel to neki mini irisić ili?




iris japonica variegata
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 00:29
Dobri su ti spavači na kauču, samo pazi da ti se ne popiškiju LOL
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 07:37
Dadosmile78
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 08:31


gornja slika studeni 2012.

donja slika ožujak 2013.


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2013 u 12:28
na prvi pogled mi je ljepša gornja slika, ali na drugi, na donjoj se lijepo vidi da je sve fino ukorjenjeno i sada samo ima rasti.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 18:53
Belina što si mi poslala, molim te identifikaciju:

1.

2.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2013 u 21:30
Viburnum,ali to je za Senj.
Lempirika.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 26>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.