Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Nešto kao dnevnik...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Nešto kao dnevnik...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 14:43
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Viburnum,ali to je za Senj.
Lempirika.


...hvala ti lijepa, belina dragaSmile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2013 u 14:45
...dogodilo se nekaj nezamislivo,  Aurora se lagano zacrvenila:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 15:13
ovi debeli odvratni crvi su mladi od bube koja se zove vinova pipa,oklopna je crne boje i jede po noci pa ju je tesko otkriti i uloviti na djelu dok biljka ne pokaze svoje nezadovoljstvo
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 23:08
hvala na informacijama miskaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2013 u 19:00
stigla jesen pa se vraćam dnevniku...Camellia mi je poklonila dvije trave, ne znam koje  su:




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 17:20
stavila sam na ukorjenjivanje reznice seduma za proljeće:








...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2013 u 16:16
Ona prva ti je Carex Frosted curls samo je još mala pa se nije počela savijati prema zemlji.Ova druga ti je Astelia.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 19:39
...približava se proljeće, vrijeme je da ponovno  otvorimo dnevnike...jučer sam, desetak dana ranije nego inače posadila achimenese, nešto za sebe ostatak za prijateljice:



...također sam uredila asarinu, odnosno odstranila osušene pupoljke, zrele i nezrele čahurice te suhe listiće i grančice ...ona mi je ove godine zaista prekrasno prezimila i nije uginula kao inače iako joj to i nije za zamjeriti jer je jednogodišnja...

...prednja strana prije i nakon uređivanja:





...stražnja strana:








...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 19:53
asarina ti je predivna...bome si naslagala achimenesa,i u mene je tako ,samo jednu teglu sam istresla i posadila 8 novih..
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 19:56
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

asarina ti je predivna...bome si naslagala achimenesa,i u mene je tako ,samo jednu teglu sam istresla i posadila 8 novih..


...ah koka, tak bum većinu podijelilaWink...a s asarinom sam baš zadovoljna, trebaš sjemenki?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 20:06
znam sara ,i ja sam tako,zao mi bacit gomolje kad znam kako je to predivna biljka ,posadila sam pa cu podijelit,naravno moram cekat da niknu,jer da dam mojim  prijateljicama (koje nisu ovisnice o cvijecu kao mi ) praznu teglu ,ko zna di bi zavrsila tegla LOL..puno ti hvala na ponudi sjemena ,ali necu,nemam vremena sijat saro,ovu god cu vecinu biljki kupit jer ne vjerujem da cu stignut bavit se sijanjem ..danas sam orezala hibiskus i vjeruj mi dusa me bolila bacat grancice nego sam ih isla zapiknut pa cu podijelit ..kad budem ostale biljke orezivala ,morat cu žmirit,jer zaista nemam vremena bavit se oziljavanjem i sijanjem
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 21:22
asarina ti je prelijepa, nemam druge riječi
znači - počelo je počelo...Wink
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 21:33
Prekrasna ti je asarina.I ja sam posadila achimenese,a neki tvoji i natalijini od prošle godine su se lijepo razmnožili.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 19:43
...orezala sam moja jadna dva adeniuma, neću ni stavljati tamo na temu da se ne sramotim iako ne znam jel trebam skinuti sve ove listiće:



...reznice sam piknula u zemlju:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 19:45
...prije nekoliko tjedana sam posijala bijeli šeboj, niknulo jedno dvadesetak biljčica, a sada ih je svaki dan sve manje:


...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 19:46
...gomolj ukrasnog batata svijetlo zelenog lista na toplom čeka da proklije pa ću probati posaditi:




...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
ane6 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 16 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 329
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ane6 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 20:41
Pogledala sam tvoj dnevnik od prve do zadnje stranice i mogu ti reći da sam uživala,gledajući s koliko ljubavi sadiš male biljčice i brige što im poklanjaš a puno sam i naučila s obzirom da sam početnica,baš lipa tema.puno poz...Clapsmile55
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2014 u 23:57
Tvoji su adeniumi buckići prema mojim anoreksičnima koji su cijelu zimu prošli s par žlica vode. Zato ih ni ja ne stavljam na njihovu temu. Embarrassed
Listiće na ovome s kaudeksom ne bih skidala, ali na reznicama bih ostavila samo po dva listića da im ne crpe vlagu. A da šeboje malo pospeš cimetom?
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 09:04
Originalno poslano od člana ane6 ane6 napisao:

Pogledala sam tvoj dnevnik od prve do zadnje stranice i mogu ti reći da sam uživala,gledajući s koliko ljubavi sadiš male biljčice i brige što im poklanjaš a puno sam i naučila s obzirom da sam početnica,baš lipa tema.puno poz...Clapsmile55



...hvala ane, lijepe riječi uvijek volim čuti, a još ako si nešto i naučila, svaka čast...i ja još uvijek učim i to mi je jednako zanimljivo kao i prvog dana...jesi ti iz možda Ane iz Zadra?Smile...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2014 u 09:08
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Tvoji su adeniumi buckići prema mojim anoreksičnima koji su cijelu zimu prošli s par žlica vode. Zato ih ni ja ne stavljam na njihovu temu. Embarrassed
Listiće na ovome s kaudeksom ne bih skidala, ali na reznicama bih ostavila samo po dva listića da im ne crpe vlagu. A da šeboje malo pospeš cimetom?



...Andina, hvala ti na inf., ja ove adeniume zimi zalijevam jednom tjednoEmbarrassed...

...sjećam se da si mi pričala o cimetu, ali sam zaboravilaEmbarrassedEmbarrassed pa te molim da me podsjetiš koja je uloga cimeta u toj priči...inače, jučer sam te klijance ostavila vani, na balkonu, neka se snalaze, jer mi unutra prebrzo odlaze, možda im je pretoplo...
pusa kokaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.