Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Lukovice i gomolji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uzgoj lukovica u stakleniku
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uzgoj lukovica u stakleniku

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 11:33
Aha, pa ti onda imaš veeeeeeliki izbor lukovica u Mbm-u i u sličnim centrima, čujem da MBM priprema online trgovinu pa ću se i ja ove jeseni ponoviti nekim lukovicama...
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2011 u 11:49
Pa da budem iskrena još nikad tamo nisam bila pa ne znam al namjeravam ove jeseni otići i vidjeti što nude.
Za sad su mi se cvjećarne u Zagrebu pokazale bolje nego tako neki veliki centri.Kad sam kupila ljiljane u Bauhausu, jedan mi nije ni cvjetao te godine kad sam ga uzela a drugi nije cvao kak treba (jedan cvjetni pup je odumro i propao).Ovaj narančasti koji Si vidio sam uzela u manjoj cvjećarni u Zagrebu i pokazao se kao kvalitetan.Sad čekam sjeme da sazrije i vidim da izbacuje mlade lukovice tako da sam s ovim vrlo zadovoljna.
Tako da ako ću uzimat ljiljane u MBM-u dobro ću provjeriti kakve su i neću se zaletavati.Ako uzmem uzet ću 1,2 komada i gotovo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.