Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - cvjetićljubac poklanja - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


cvjetićljubac poklanja - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 13:44
JUUUPIIIIIIsmile177
 
 
BTW... TREBALE BI MI JOŠ I NEKE PUZAVICE
JOŠ KADA BI I CVALE ConfusedConfusedOuchConfusedConfused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 16:06
Na pp sam ti sve rekla, imam svega što tražiš, ne moraš više to pitati, traži nešto drugo Wink
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 21:30
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Na pp sam ti sve rekla, imam svega što tražiš, ne moraš više to pitati, traži nešto drugo Wink
mira kako si velikodušna...Tongue
valjda ću te i Winkupoznati..
barem bi tako željela...WinkTongue
Molim da se dame koje se spremaju prema tebi jave...
nešto slatko želim poslati...smile170
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2011 u 21:55
cvjetić ako ma jabi rado sjeme ukrasnog duhana , to nisam odavno vidjela a sjećam se kao mala sam uživala u mirisu tog prelijepog cvijeta kod tetke.smile79
Na vrh
MajaU View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MajaU Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2011 u 23:53
Jesi primila pp?
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2011 u 00:33
Originalno poslano od člana dadacvjetić dadacvjetić napisao:

cvijetićljubac- ja ti imam ukrasnih trava, močvarni hibiskus i rado bih se mijenjala za sjeme vodenika i sadnicu hibiskusa.
 
 
Večeras sam slučajno naletila na ovu temu...Snimila sam ovaj tvoj post...Vidim da nudiš močvarni hibiskus i ukrasne trave. Ako još imaš ja bi bila zainteresirana, a mogu ti poslati reznice raznih hibiskusa i sadnicu vrtnog, ljubičaste boje....Javi se na pp
sutra je novi dan
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 21:38
dragi moji....
 
skupljam sjeme od bijelih frajli i  ima ga mali milijun...
moja baka brvi od sjemenja...prikupljam ga...pa ko hoće..hajde da rzemjenimo nešto.... ,))))
slikati ću ga i staviti slike, ćim prije...prekrasan je i svi mu se dive.....Embarrassed
 
liepi dečki - rozi . isto imam sjeme.. ko hoće javite se ,))))
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2011 u 21:40
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Originalno poslano od člana dadacvjetić dadacvjetić napisao:

cvijetićljubac- ja ti imam ukrasnih trava, močvarni hibiskus i rado bih se mijenjala za sjeme vodenika i sadnicu hibiskusa.
 
 
Večeras sam slučajno naletila na ovu temu...Snimila sam ovaj tvoj post...Vidim da nudiš močvarni hibiskus i ukrasne trave. Ako još imaš ja bi bila zainteresirana, a mogu ti poslati reznice raznih hibiskusa i sadnicu vrtnog, ljubičaste boje....Javi se na pp
joj mislimda je to nekaj krivo napisaLOLno
ali ako imaš kakv ukrasni hibiskus pošalji mi ;)))))
pogledaj što nudimWinkWinkWinkWink
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2011 u 08:11
da li netko ima žute kane....
moožda  koji korjenček....Embarrassed
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 13:17
mile moje...jako sam tužnasmile220
kaj god sam tražila...ništa nisam dobila...
osim što me retriver Sara na kavici darivala puzavcima...
Drugo ili mi nije došlo...već sam kupila lijepe teglice koje mogu biti u kući, zemlju....a neki su mi obečali neke sukulente,
reznice....a o d toga ništ.... i baš sam u smile43
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 15:33
cvijetićljubac ne plakati Wink

sigurna sam da ćeš ipak dobiti neke biljčice i da je glavni razlog što ih još nisi dobila taj što je prevruće
prevruće i za biljke koju su u zemlji, vrtovima, a kamoli još za makljažu po cesti i poštanskim uredima
mislim da bi teško išta opstalo u transportu na ovim temperaturama




Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 21:38
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

cvijetićljubac ne plakati Wink

sigurna sam da ćeš ipak dobiti neke biljčice i da je glavni razlog što ih još nisi dobila taj što je prevruće
prevruće i za biljke koju su u zemlji, vrtovima, a kamoli još za makljažu po cesti i poštanskim uredima
mislim da bi teško išta opstalo u transportu na ovim temperaturama




smile42 imaš pravo.....
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 22:37
Cvjetićljubac dobro je napisala Natalija moraš se malo strpiti da prestanu ove tropske vrućine, nije vrijeme za rad s biljkama....Ja sam danas dobila neke biljke za vrt pa sam u malom čudu ....Ja sam ti obećala isto neke reznice, ali pričekaj malo, mislim da će rujan biti puno normalnije za bilo kakve radove...U međuvremenu pošalji mi adresu na pp...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
dadacvjetić View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 23 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 362
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadacvjetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 22:49
Jagodo kaj ti je sa pp čim ga hoću poslati odbija mečuvam ti biljčice i tebi i cvjetoljupcu?
Jagodo interesiraju me reznice hibiskusa imam još nešto sjemenja.
Cvijetoljubac oko 10. rujna očekuj paket pošalji mi adresu.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2011 u 13:39
Uplakanom Cvketoljupcu je danas krenula pasiflora!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2011 u 08:22
Originalno poslano od člana LOVRO LOVRO napisao:

Uplakanom Cvketoljupcu je danas krenula pasiflora!
zahvaljujem punoooooooooo.....
i zaista je ovo ogroman grm ;))))
hvala....ClapClapClapClap
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2011 u 20:58
Ja i dalje čekammmm   smile203smile230   čak i poštara sanjam Embarrassed
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2011 u 20:41
ženice...ak ko ide na okupljanje 01.10. molim, molim, molim...da mi donesete nešto viška cvijetića....;))))
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2011 u 09:06
hej LOVRO tvoja pasiflora luduje sa svojim izbojima....i sada mogu ponosno reći
HVALA PUNO!!!smile95
 
ujedno bih zamolila sve cvijetiće da pogledaju u svoju zalihu
i jave se ako imaju lukovice gladiola, narcisa, tulipana, irisa,
ja bi ih kupila rađe od vas, nego od ovih u sjemenari...rijetko koja mi je pustila cvijetić,smile60
ostalo samo zelenilo....Dead
Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2012 u 12:30
...poklanjam malo judino drvce (10-15cm)  !!! u dogovoru za nekaj kaj nemam---;)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.