Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izložba kaktusa,agava i sukulenata - Bale
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izložba kaktusa,agava i sukulenata - Bale

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
Korisnik
Poruka
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:11
super, vidim tamo neke poznate biljke :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Miss M. View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 603
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miss M. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:15
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Pitala sam Dadu kako to ide sa udrugom, možda bi se i kod mene dalo nešto napraviti, al nisam dobila odgovor. Ja bih voljela okupiti ljude da se družimo, moram se malo raspitati okolo, da vidim kako to funkcionira. Ne bi mi bilo žao ni vremena ni truda za organizirati ovako nešto.
Glikice zašto ne ima u Slavoniji dosta ljubitelja kaktusa udržite snage s gospodinom Jankom i još nekima, kontaktiraj gospodina Vladu Rosenberga iz Slavonskog Broda on svake godine izlaže na njihovom sajmu. 
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:49
Vlado iz Slav broda ? Nikad čula, a ja rođena Brođanka i svako malo sam tamo. Jel imaš još koji podatak o njemu ?
Ma baš bih rado tako nešto učinila. Znam da je to gnjavaža, ali šta ću kad kaktuse obožavam, a samim time i sve ljude koji se njima bave.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 14:58
Našla sam telefon i mob u imeniku. Kontaktirat ću ga, neće mi nos odgristi. A gdje nam je naša Gricka nestala ? Nije baš da je u temi, al sad sam se i nje sjetila, ona je iz Broda .
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Wolfsbane View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 11 Ožujak 2012
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Wolfsbane Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2013 u 17:33
bas je bila super izlozba, ima tako lijepih aranzmana! 
nadam se da cu jednom oteti komad vrta na moru i napraviti kaktus kutak. ovi kameni i keramicki detalji me odusevljavaju, vec vidim kombinacije sa kamenjem rupicastim od prstaca i naplavljenim drvetom
velika gorica
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 15:41
Glikice otvorite novu  temu oko dogovora za udrugu a ovu temu ostavimo za ono što je namjenjena da ju ne za chatamo bezveze
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2013 u 23:02
krasne fotkeClap...bebolina, Camellia, hvala na truduSmile!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2013 u 09:07
Drage cure puno vam hvala na slikama. Uživala sam. smile55
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 789
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.