Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mihin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mihin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2011 u 22:14
Svaka čast. Uredan vrt, plodovi jaki i zdravi. Baš ću sa užitkom pratiti napredak!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 09:39
Grašak sam sadila po uputi sa kutije al vidim i ja sada greške Wacko .Uglavnom sadi se od 2-6 mjeseca i od 9-11 mjeseca pa s obzirom da sam ga sadila 25.7. brijala sam da niš od njega tak da sam i ovak prezadovoljna. Sad ču ga u devetom mjesecu posaditi još neš sitno i za jesen Approve.

I da hvala na pohvalama cure Embarrassed.

Počela sam i prikupljati sjeme cvječa i povrča za prolječe i naveliko sanjarim o akciji poslije zime smile161
klasa optimista
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 10:45
super ti je vrt a zima je većini nas nočna mora. Kako ste riješili zalijevanje?
"Chi pianta un giardino semina la felicità"

Amelia,It
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2011 u 11:39
Kako ste riješili zalijevanje?
Nikako,zemlja je na sat vremena vožnje od Zagreba i na njoj nema ništa,znači čisto polje.Odlazim u prosjeku jednom tjedno i onda zalijem s onim što uspijem dotegliti u autu a u međuvremenu na youtube proucavam indijanske plesove za kišu smile211

U buducnosti namjeravamo sloziti neku šupicu za odlaganje alata pa pokraj bacva za skupljanje kišnice a to dost ovisi o slobodnom vremenu i volji mog muzasmile185

klasa optimista
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2011 u 21:43
Drago mi je da ti je odmah na početku radova uspjelo u tako kratkom periodu doći do plodova...sjetva usljed ljeta je stvarno hrabra... Vjerojatno znaš da i život voli hrabre, samo naprijed!
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2011 u 11:37
Evo da se malo javim...
Na vrt ne stignem definitivno koliko bi htjela.Zadnji put kad sam bila malo sam se rastuzila jer su mi tikvice ipak izgubile bitku sa sušom a mrkvu su napale uši.Voluharice (valjda) mi maznjavaju začinsko bilje tako da mi nestaju cijeli grmovi peršina,vegete...
Novo je to da smo napravili kompostište pa sad uredno pokošenu travu spremam za kompost i da sam si posadila tri vrtna hibiscusa oko metar visine,posijala neš jesenskog cvijeca iz sjemena,i primile su mi se tri ruže koje sam pelcala prije mjesec dana ali ih se bojim još ove godine odma posadit na vrt pa ču ih zbuksat negdije doma prek zime skupa sa sadnicom ginka s kojim isto neću riskirat zimu.
Mačuhice su mi napokon niknule iz sjemena i sad ih mazim i pazim dok ne ojačaju.
.Evo par slikica od doma

Neumorne kadifice




Moja mini ruža



Jedini skak koji je preživio moje ljubimce i djecu


Ovak je sve zgurano na terasi Confused


Tamjan je lijep ove godine

Nemre terasa bez pelargonija


Hibiscus se sprema na cvatnju
I moje najcece maze od kojih samo jedna cvijeta momentalno

Dok se ostale bave potomstvom ili odmaraju








klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:01
Evo me sa slikicama mog pokus projekta nakon dva mjeseca

Pogled iz daljine

klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:07
grrr,zeza me stavljanje slika

novost je kompostište

klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:08
U cvijetnjak polako skupljam svašta nešto


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:09
Tri vrtna hibiscusa za drugi cvjetni krug


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:11
Pampasica neka,valjda će se primiti

klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:12
Božur koji mi je na kraju nabavi dragi mužić


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:13
Kadifice i poriluk Big%20smile

klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:15
Začinsko bilje koje mi papaju voluharice


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:20
Blitvu grašak,rukolu već odavno papamo a grašak je već nikla i druga tura,mrkvica se polako oporavlja od ušiju (nisam joj na kraju s ničim pomogla) a i tikvice se i dalje bore mada sam već mislila da su gotove.
Evo još blitva

klasa optimista
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:39
Clap mihaela, isuse kak su perunike narasle,kaj ti je kopriva živa???... ma dogodine će to biti pravi cvjetno-vrtni povrtnjakThumbs%20Up
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:46
Je,je :) sve je preživjelo.Od perunika je krenuo cvijetnjak.Karanfilcici i ono drugo su se dugo borili i na kraju izborili a kopriva je prvo išla ona s korijenom a onda dvije reznice koje su se ožilile i sad mi daju malo boje i super se drže a zadnja je doma za "prezimiti" ko što si mi preporučila.
klasa optimista
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 21:48
Wink
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 11:08

u ovom vrtu svega će se naći WinkClap

Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:18
Moram vam pokazat šta sam napravila od terase Big%20smile.Kako sve nešto pelcam a danas mi je stigao i "paketić" od enrikove none smile79....
Uglavnom kak se ne usudim stavit to na direktno sunce (odnosno na garažu) došla sam do toga da doslovno nemam više kam teglicu stavit LOL.
Kad je muž danas vidio sam kaj nije u nesvjest opal smile107


klasa optimista
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.