Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mihin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mihin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:19

klasa optimista
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:20

klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2011 u 15:21

klasa optimista
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 09:58
Prekrasno! Zamišljam se kako sjedim u tom zelenom kutku mira daleko od gradske vreve, otkrivajući biljčice koje su tek niknule ili se zakorijenile, nove listiće, cvjetiće koji su tek procvali, slušajući cvrkut ptičica... Nirvana! Smile
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 10:22
Hahahah,evo vidiš kak mi biljkoljupci to isto doživljavamo,lijepo si to opisalaThumbs%20Up

Nema veće radosti od rađanja novog života,bilo kojeg....
klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2011 u 15:06
Mačuhice iz sjemenasmile127,pokušaj drugi,prva vrečica preduboko posađena (valjda) i opče nije nikla.


klasa optimista
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2011 u 22:26
tek sad vidim tvoj vrt, svaka čast, odlično izgleda unatoč borbi sa beštijama Clap mužu drugi put daj vode sa šećerom da se ne ruši u nesvijest i neka se navikne na terasu punu teglica sa tko zna sve čime LOL nema mu druge Wink
e da...za ovo kaj pelcaš pod flašama...čep ostavi na flaši tako da pelcer ima vlage Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 07:39
Probala sam sa čepom al je vlaga bila prevelika i od nedostatka zraka su mi se stvarale gljivice i trunulo je tak da ga sad skidam i zalijevam čim vidim da mi nema kondenzacije po flaši.
Moram se pohvaliti da su prve "mamine" ruže pelcane na taj način zasađene u nedjelju u vrt i nadam se da će opstatiBig%20smile
klasa optimista
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 10:43
bitno da funkcionira Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2011 u 10:52
Stavljam domaču zemlju jer mi se kupovna užas isušuje i brzo iscrpi.Tak da brijem da zbog toga zadržava više vlage.
klasa optimista
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 11:41
Pozdravčić, našla sam te!!!  

Onaj tvoj povrtnjak, ccccc, sretno ti bilo, ali na takvom je mjestu kao i moj, i moram priznati, da te ne obeshrabrim, one beštije-voluharice, popapaju sve kaj se da!!  I jagode, i perunike, i luk, i češnjak, salatu, poriluk , cijelu biljku povuku u zemlju tako da viri samo vršak pojedene biljke!!  Pa sam ih probala prehranjivati sa velikim količinama "crvene pšenice" oko cijelog vrta!! Od proljeća se vide rezultati, livada izbušena na milion mjesta ali na povrtnjaku tek hodnik ili dva u gredici, dok je prijašnjih godina podzemlje izgledalo kao rimske katakombe!!

A za biljke vidim mjesta imaš, koliko toliko, pa ja šaljem a ti se dalje bori s mužem!! Za 3-4 godinice, cijepit ćeš ti  njega, pa će i on početi saditi s tobom i donositi biljkice!!

Uh, skoro zaboravih, ona tvoja terasica!!!!  Ako mi tvoj ljubimac dozvoli ja bih se izvalila na njegovo mjesto!!
Poslikaj stol, molim te, jel od grbavog stabla ili piljeni blok kamena!! Ne vidi se dobro ali...  Fenomenalno izgleda!!!
Poljubi svoje anđelčiće!!

Za cvijeće kupi kompost sa dodatkom kokosovih vlakana, pospješuje zakorjenjivanje, duže zadržava vlagu i ne isušuje se kao obični kompost za cvijeće!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 11:54
Terasicu je radio muž a stol je od kamena od kojeg je i pod,sve bi trebalo bit u konačnici od prirodnih materijala al financije ne dopuštaju kaj bi se htjelo.
Kaj  se biljkica tiče muž jambra samo kaj sam zakrčila terasu pa sad polako selim biljkice kako ojačaju na garažu mada je meni draže da su tu,nije estetski al ih volim gledati. što se voluharica i krtica tiče nabavila sam neku biljku tam od lokalnih koja i kao rastjeruje pa se sadi po rubovima gredica,kod njih je situacija puno bolja pa se nadam da pali ;)
klasa optimista
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 12:59
Zbilja ste vrijedni. Terasa je mrak, a zidić od cigle, kao iz snova, ma što reći, sve jesmile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 13:03
Zidič je muževa ideja a onda sam ja tražila rupe za biljke u njemu jer sam htijela da bude "živ"smile184
klasa optimista
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2011 u 14:15
sve je tako lijepo, divim se ovim lijepim gredicama baš su me razveselile
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2011 u 09:05
Originalno poslano od člana Mihaela Mihaela napisao:



super ideja sa ovim kamenima što vire iz zida i služe kao držači lončanica LampClap
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 11:33
Uf, htjela sam staviti par slika al me zeza i photobucket i forum.
Procvale su mi krizanteme nevjerojatnom tamnocrvenom bojom i pojelo mi slikuAngry.
Novost je još moj automehaničarski cvjetnjak u koji sam udomila Kontesine biljkice i nadam se da će ugodno preživjetiEmbarrassed


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 11:35
Ovdije su i prve tri ukorijenjene ružice koje sam zaštitila korom ali tek sad kužim da su grančice tak tanke da se ne vide LOL


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 11:38
Papamo mladi luk Wink


klasa optimista
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2011 u 11:40
Šeboj me razveselio sa par cvjetića


klasa optimista
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.