Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 21:57
Sve pohvale za najoriginalniji kamenjar  smile120
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 22:15
hvala vam drage moje ,ja znam u šali reći da je kaktus garten me polomio,jer dok sam dovlačila kamen i redala ,znalo se desit da sam neki kamen po 5  okrećala ,mijenjala poziciju,prevrćala LOL dok nije "lego"onako kako meni odgovara ..evo jedna slika od prošle god kako je izgledo,pa mi se nije sviđalo ,dosta toga sam izvadila..
a ovako je izgledo u svibnju
 
 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 06:01
Prekrasno!! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 07:25
Ova slika koju je Misty ponovila je prekrasna,a i ti si lijepo pokazala kako ti je prije izgledao kaktusinjak.Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 09:03
imas predivan kamenjar
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Listopad 2011 u 23:01

Opet sam pregledala sve od prve do zadnje stranice i shvatila da prije nisam ostavila traga (bar sada nisam vidjela).
Prekrasno je sve - palme, juka....a kaktusarij je stvarno poseban.
Slažem se za sliku godine!
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 20:21
prekrasni primjerci sukulenata, kaktusnjak sve ljepši, kako će tek biti za 2-3 godine...bravo draga!
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2011 u 22:07
već par puta am pregledala tvo vrtek i uvijek me nekaj omelo u komentiranju...baš taj naziv ...skromn početak i ne stoji jer u vrtu su ogromne juke i palme, nikad nisam vidjela tako veliku juku...koliko je stara? impozantna je stvarno Thumbs%20Up a onda taj kamenjar...e pa stvarno ti zavidim ako ti to sve može vani ostati, jer ja sam još prošli vikend imala akciju spremanja biljaka...
kamenjar, svaka čast, ovo je super Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 23:00
hvala vam cure moje na pohvala
kontesa juka je stara nekih 6-7 god kao i sve palme..evo vam slikica seduma palmeri kojeg ja baš volim ,veceras sam ga slikala jer su mi se svidjeli crveni obrubi na listovima
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2011 u 23:07
Lijep i raznolik parkić.I pokučarci su krasni!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 00:33
Imam jedno pitanje za tebe...ovaj kaktus kutak je nastao na pijesku ili si pijesak nasula na zemlju? Imaš li ispod pijeska kakvu foliju? Pokušala bih napraviti nešto slično u samo jednom kantunu svog vrta, ali ne znam trebam li najprije staviti foliju kako mi trava ne bi izbijala između kaktusa (tko bi to plijevio, ionako vrištim kad se ubodem na kaktussmile183
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 00:38
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

moj kapitalac


  ma jel ovo onaj što si meni dala? ( srednji na onoj mojoj slici)
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2011 u 08:51
jest frida to je taj,on jako brzo raste...nisam nasipala pijesak nego sam u svaki kaktus koji posadim stavljala malo pijeska,a foliju nemam ,ja sam prvu godinu svaku travku koja nikne vadila  nožom sa korjenom,proces je malo dug trajalo je prilično dugo,al sad nema trave tj ne raste tako brzo ...i dalje ju vadim sa nozom ...ne kopam taj vrt jer onda mi to ne bi izgledalo tako kako izgleda da je prekopano
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 15:10
Mislim da kod mene to ne bišlo, ja ću pokušati s folijom...naravno, kad se upustim u taj projekt...trebat će navući pijeska doli, ali mislim da bih ja išla s pržinom...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2011 u 15:11
..daj mi još reci u koje doba godine cvjeta onaj golemi kaktus?
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 06:40
Kamenjar evo i mene k tebi po svoju dozu uživanja u kamenjaru i ostalom cvijeću..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 09:10
frida onaj veliki kaktus mi je cvjeto mislim u 6 mjesecu pa sve do neki dan,uvjek ima po neki cvjetak na sebi....to sa folijom je dobra ideja ,mada neznam kako će funkcionirat folija,vlaga i kaktus...ja sam ove godine posadila nekih 30-tak novih kaktusa u teglice u sasvim običnu zemlju za cvijeće ,samo sam na dno teglice stavila kamnečiće i ne bune se ,rastu i napreduju..kako god posadiš kaktuse u kamenjar oni će rasti ,ne trebaš puno brinuti,jmeni se zna desit dok sređujem garten da mi se neki kaktus prelomi i ja ga "frknem" preko ograde (i tako je tamo krš niko ne održava) i za divno čudo oni se prime u tom kršu...
anaida hvala ti što mi navratiš :)
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 20:57
Stigla sam i u tvoj predivan kamenjar!
 
Pregledala sve od prve strane. Kakvi kaktusi  smile183   i sukulenti. Palme su divota.
 
Ali najnajljepši i najnajbolji je onaj sa velikim zubima smile227
Da ti šapnem - ja ih imam dvoje i obožavam ih!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 18:00

spremiti sukulenti ,oni nemaju direktnog sunca

ovi kaktusi i sukulenti imaju direktno sunce popodne,svi su u stanu koji ne grijem
 
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2011 u 18:04
prozorske daske neću ni pokušavat stavljat jer su krcate,a moje stepenište ovako izgleda (sreća pa ga niko ne koristi )
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 678910 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,344 sekundi.