Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - monstera nudi - traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


monstera nudi - traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
Korisnik
Poruka
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2014 u 10:01











  Tražim, kupujem listiće ovih boja....Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2014 u 10:05



  Pošto se u prethodnom postu ne vide slike, evo ih ovdje ( također tražim, kupujem listiće ove dvije vrste..) Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 14:23

  Ima netko da je zainteresiran za kupnju pola-pola sjemenki ovog hibija,  ( šaronska ruža iliti šaronski hibskus čajevac ).  Dogovor u inbox..Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2014 u 20:28
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:


  Ima netko da je zainteresiran za kupnju pola-pola sjemenki ovog hibija,  ( šaronska ruža iliti šaronski hibskus čajevac ).  Dogovor u inbox..Smile

 Odustajem definitivno jer ovdje  i dalje ima tako divnih osoba da mi sjeme neće biti potrebno. A onoj osobi koja mi je velikodušno ponudila reznice , bezbrojsmile79smile84  Ona zna koja je i nadam se da će se prepoznati ovdje..Smilesmile84








Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Kolovoz 2014 u 17:02
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:





  Bio enzim na prodaju... dogovor u inbox....




  Prodajem stare zalihe enzima po akcijskoj cijeni, ostalo je još samo 4 litre... Dogovor inbox..Smile




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
lili42 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 71
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lili42 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 05:55
Meni rezerviraj litru
It’s a kind of magic, one dream one soul, one prize!
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 11:36
 Lili42 ! Winksmile78
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Kolovoz 2014 u 11:37

  Bio enzim riješen! Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2014 u 21:42



    Bio enzim opet u prodaji....Dogovor i sve info u pp........Smile





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2015 u 22:06
Jako puno starih kvalitetnih starih sorti rajčica i još nekih viškova sjemena povrća i cvijeća prodajem, mjenjam za  sjeme, reznice i nešto što nemam..Ne poklanjam i ne mjenjam za nešto što već imam.


Nekog sjemena imam više, nekog samo po par sjemenki pa vi odlučite hoćete li  uzeti samo  sjemenke koje vas zanimaju i više različitih paketića..ili samo ono određeno što vas zanima. 


U ponudi je sljedeće: 


Rajčice, vrste :

Aurora

Dominator

Breskvica (NN)

Marianna's peace

Mala (NN) oblik srca, crvena, slatko kisela

Livingstone

Santorini

Cherry (NN)

Silbertone( šareni, crveno žuti, veći koktel)

Dvije sorte (NN) aromatično, slatkasto kisele

Sweet 1000 cherry 

Manji okrugli (NN) blago kiseli

Gipsy

San Marzano

Mortgage Lifter

Još jedna (NN)

Crveni, slatki, malo rebrasti (NN)

Champ Joy cherry

Tomato Sub Arctic Plenty

Slatka loptica (NN)

Tina, slatka mala, crvena kao pikula

Little Sweet Aromatic tomato

Mini coctail

Cherry krem boje (NN)

Dacia

42 Days

Paul Robenson

Veliki mix, puno sorti

Šljivar Winter

Bosanski stari

Nagrbančen Vinjole

Pearson

Divlji Polički

Grose

Mesnati blago kiseli (NN)

Makedonski

Principe Borghese

Jabučar

Champagne Cherry, slatka, krem žuta

Dolenjski

Cherry (NN)

Dvorska

Spudakee

Crvena velika domaća

German Striped

Milka

Evergreen tomato

Erevani

Žuto crveni etažni Lacković

Žuta sosuljka

Aromatic, mala slatka (NN)

Dombello, mala žuta balkonska

Fuoco  d'oro

Omas beste

Pelat 

Rutgers

New Yorker

Saint Pierre

Heinz 1370

Tomato Indian moon


Ostalo: 


Šarene tikvice za pečenje

 Starinska salata iz Moslavine

Celer lišćar 

Chilli papričice

Artemisia Vulgaris

Korijander

Alcea rosea mix (vrtni sljez )

Biljno jaje žuto

Kadifice tamnije

Ljetni čempres crveni kuglasti

Papigice, Cigansko perje (Asclepias Syriaca )


Tražim nešto od ovoga :


Reznice Kiwia

Reznice Tayberrya

Alpske bijele jagode, sadnice ili sjeme

Neke vrste paprenih aromatiziranih metvica ( naranča, banana, jabuka,vanilija itd..)

 Reznice ogrozda crvenog i bijelog 

Neke vrste perunika koje nemam

Reznice Hortenzija ( plava, ljubičasta, crvena, roza, bijela..)

Reznice drvenastih Božura, uključene su sve boje koje imate i nudite.. 

Reznice ljetnog jorgovana, sve boje

Reznice  Vajgele i sjeme ili reznice Lagerstroemije ( kineski jorgovan )

 Reznice šarenolisnog javora

Reznice žutih anđeoskih truba 

Ako imate još bilo što zanimljivo i interesantno, ponudite ovdje ili u inbox.... 

Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2015 u 21:31



 Tražim ovu vrstu Kala ako netko ima i bio bi voljan pokloniti, razmjeniti za nešto dvije-tri biljke.....EmbarrassedHeart

Radi se o zimzelenoj vrsti koja nema gomolje već korijen i ne nestaje preko zime.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2015 u 22:19

   Kale nađene...Smile


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2015 u 15:59
Da li imaš sliku Šarene tikvice za pečenje? Kakve su to?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2015 u 21:51


 Nemam Milice, jednom sam dobila te tikvice, njih dvije-tri su niknule, a onda kasnije uginule.. Unhappy
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2015 u 21:53


Mislim da su trebale biti ovakve....


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2015 u 21:53


 Prodajem dvije sadnice Đingolana. Odmah ću reći, zanemarite što teglice izgledaju ovako isprazno ( Đingolan je biljka koja u ovo doba nestaje, ali korijenčići žive u zemlji i s prvim proljetnim danima, ako ne i prije izlaze van )
25kn teglica, poštarina uračunata u cijenu.


Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2015 u 21:59
  
     Ljuti mix na prodaju....sve info u inbox..Smile





Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2015 u 19:36


 Prodajem mljeveni ljuti mix ( unutra su domaće sušene papričice, nekoliko vrsta i češnjak ) sve info u pp....Smile Ima malo manje od 400g.




Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2015 u 10:09

Tražim, kupujem reznice jako žute i šarenolisne anđeoske trube, ponude u inbox....Smile
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Studeni 2015 u 08:08
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:



  Ima netko da je zainteresiran za kupnju pola-pola sjemenki ovog hibija,  ( šaronska ruža iliti šaronski hibskus čajevac ).  Dogovor u inbox..Smile






Ovakav hibiskus bi i ja pa ako me možeš uputiti ....
hvala
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.