Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtlarica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtlarica

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 20:25
Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 20:29
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.
Ni ja je više ne mogu gledati,inače je subotom popodne na prvom programu Slovenije,mislim da se zove Na vrtu
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 21:20
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Viridarivm, dal mozda znas na kojem programu je ta emisija o vrtu, imam nekoliko slovenskih progr.
Inace nemam naviku gledanja TV prijepodne ili rano predvecer, mora biti zbilja jako dobra emisija ili grdo vreme, pogotovo sada kad budu poceli vanjski radovi.
Ni ja je više ne mogu gledati,inače je subotom popodne na prvom programu Slovenije,mislim da se zove Na vrtu

mislim da je SLO1, zove se na vrtu,ide nakon duhovne emisije.ima odlične praktične savjete,kratke i sažete,ne pričaju priču,jedino što nekad zimi stave recepte ili ikebanu pa je malo dosadno bilo.Slažem se sa malim kaktusom, nisam je nikad gledao u ljeto ili proljeće nego samo kad je koma vrijeme
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 06:31
Krenula je nova sezona vrlarice Smile 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 09:57
Slažem se s Anaidinom prosudbom emisije Vrlarica i da napomenem  da nisam razočarana, jer nisam ni očekivala previše stručnu emisiju. Tema zanimljivih vrtlarima amaterima kod nas nema, Na radiju petkom Kako zemlja diše, na TV zasad samo Vrtlarica. Mislim da je emisija hvale vrijedna upravo zato što ruši barijere u glavama ljudi. Baviti se zemljom na nekoj maloj okućnici, vrtlariti, prekrasan je i koristan hobi. Meni se posebno dopada odnos čovjek-priroda, kako nam ga Kornelija prezentira vlastitim iskustvom i upoznavanjem s drugim vrtoljupcima. No tko će napraviti 30-minutnu emisiju, a da svi budu zadovoljni. A što se tiče savjeta i pitanja, jel ih tko postavlja na forumima? Malo. Pa ljudi koriste Google i ostale blagodati moderne tehnologije.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 10:36
Volim Korneliju od kada se prije nekoliko godina pojavila svojim prvim prilozima na TV i rukama bez rukavica čeprkala po zemlji.
                  No, to ne znači da sam oduševljena Vrtlaricom. Naročito, barem ja osobno, ovom posljednjom. Prilog o danskom uzgajivaču i dizajneru cvijeća i još k tome star 12 godina bio je predugačak i dosadan. Sve tamno, sivo, imala sam osjećaj da sam na kraljevskom dvoru za vrijeme Hamleta. Mislim, ispričavam se, ne bih htjela podcjenjivati, ali to je moje mišljenje.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 12:40
a ja sam se zabavila orezivanjem i prebacivanjem tegli s clematisima i zakasnila na emisiju

pokušala sam preko onog defektnog linka od htva, ali svake 2 sekunde zastajkuje Unhappy
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 19:44
Do sada smo gledali reprize Vrtlarice,barem ja na svojoj TV.
Nadam se da ima i novijeWink
čekamConfused
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 22:20
Pa već su dvije ili čak tri nedjelje nove emisije, a ne reprize.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 22:58
Ja sam prije par dana imao cast upoznati nasu dragu vrtlaricu uzivo :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 23:24
Znači li to da ćemo gledati tvoj vrt u nekom od sljedećih nastavaka Vrtlarice? Mislim, je li kod tebe snimala prilog? 
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 00:44
Originalno poslano od člana Andina Andina napisao:

Znači li to da ćemo gledati tvoj vrt u nekom od sljedećih nastavaka Vrtlarice? Mislim, je li kod tebe snimala prilog? 




hehe da bar! ne ne, upoznao sam je dok sam kupovao njezinu knjigu, dobio posvijetu i pozvao je k sebi ako bude imala vremena :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 09:29
Znači, ima nade! Jer, ako ima "nos novinara", a očito da ima, kod tebe će sigurno naći zanimljivu temu. A ja bih to željela gledati.
Nego, možeš li nam reći o kojoj se knjizi radi? Pretpostavljam da je to bila promocija knjige kad si dobio posvijetu.










“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2012 u 21:18
radi se o njezinoj knjizi. Slucajno naletio na promociju pa rekoh zasto ne i tak sam ju mislio kupiti :) Knjiga je dobra, u biti u njoj se nalazi sve ono sto je rekla u raznim emisijama i njena filozofija o vrtu! 
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 11:33

Knjiga se zove Zeleni kvadrat, izdavač Profil. Estetski je vrlo lijepo opremljena. Mjesecima se nalazila na vrhu liste najprodavanijih knjiga: "Sedmica tjedna" u emisiji Pola ure kulture. S dolaskom proljeća ponovo se vratila na tu listu. Lijepo je napisana, pa je često i rado prelistavam, iako na žalost ne mogu sve primjeniti radi raznih ograničenja.
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 11:43
a spremam ju se kupiti ima već pola godine pa nikako pff
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 12:10
Odite na prezentacije te knjige ako ju zelite kupiti jer bude na popustu.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 13:27
Imam tu knjigu, dobra je .
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 12:08
Zar su vec ukinuli Vrtlaricu?
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 12:21
Nisu je ukinuli nego kreće nova sezonaWink ako sam dobro razumjela....posebno mi se sviđa što se snima u njenom vrtu i što se sve posađeno iskoristi odnosno pojede...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.