Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja

 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Botanički vrt Zagreb - jesenska prodaja
    Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 10:32

 

 

 

Tradicionalna jesenska prodaja vrtnih trajnica, grmlja i drveća u zagrebačkom Botaničkom vrtu održat će se u petak, 30.9.2011. od 9-17 sati.

 
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 11:11
jel ima koga zainteresiranog za posjet Botaničkom prije podne dok još ima izbora biljaka?
Dolazi nam iz Iste i naš dado 84 Clap.
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 11:14
Ima, ima!
Dolazim i ja!
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 14:22
Ja se onda ne trebam najavljivati :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 14:24
babinjak te očekuje raširenih ruku, dragi naš dado!
Na vrh
Kreos View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 414
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kreos Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2011 u 17:45
Uf šteta kaj prodaja traje samo do 5, tek pod vecer dolazim u Zg.
Na vrh
jjadra View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 60
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jjadra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 10:00
Ne znam kako ste zadovoljni, ali ja sam razočarana, blago rečeno. Ova rasprodaja nije puno odskakala od njihove uobičajene prodaje. Par novih trajnica i to je to. To je eventualno imalo smisla u godinama kada nisu imali  prodaju kroz cijelu sezonu. Ugl. za redovite posjetitelje vrta i njihove prodaje - slabo.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 20:56
u potpunosti se slažem...za sve nas koji od takvih manifestacija očekujemo nešto  puno više, ovo je svakako bilo razočaranje...kada sam tako nešto glasno komentirala na prodaji jedna od službenica je uvrijeđeno reagirala rekavši da oni prodaju samo svoje viškove...
zanimljivo bi bilo saznati na koji način i tko određuje kriterije za viškove i sve u vezi s time...
navodno, pričalo se u vrtu, da ulaskom u EU neće biti ni toga...Evropa će nam određivati koje biljke će se eventualno moći prodavati!?
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2011 u 23:46
Zar sam jedino ja zadovoljan sa ulovljenim biljkama? :) jest da mi je glupo da jedan botanicki vrt prodaje zalfije, lavande i santoline ali naslo se i lijepih sorti bilja..a da ne govorim da su mogli i trebali ponuditi rijetke i neobicne biljke.

Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

u
navodno, pričalo se u vrtu, da ulaskom u EU neće biti ni toga...Evropa će nam određivati koje biljke će se eventualno moći prodavati!?


ha? ma tko je to rekao? mislim da treba prvo napravit dobru razliku izmedu ukrasnih vrsta koje su vec stoljecima u uzgoju i prodaji od onih zasticenih i ugrozenih koje polako nestaju sa prirodnih stanista. Naravno da ove zadnje treba regulirati. Zabrane bi ih po mom misljenju, ugrozile jos i vise (znamo sta se dogada kad se djeci nesto zabrani :) ). Treba dopustiti njihov uzgoj (onima koji ispunjavaju odredene uvjete) te ih tako ponuditi ljudima kako ih oni nebi cupali na prirodnim stanistima.


Hvala RS i BB na ugodnom drustvu i na odlicnom vremenu provedeno uz biljke. Nadam se da ce se to ubrzo ponoviti! :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 09:49
ma, slažem se dado s tobom da se našlo i lijepih sorti i sama sam nekoliko kupila, ali ipak...osnovica prodaje su bile lavande, kadulje i ružmarini...nemam ništa protiv, ali očekivala sam više...
ove priče koje sam spomenula čula sam među posjetiocima...
 
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2011 u 12:13
Evo da i ja iznesem svoje dojmove. Nisam ni očekivala veliki izbor, rečeno je na TV da prodaju svoje viškove, pa mi je važnije bilo u prekrasni jesenji dan družiti se s cvjetoljupcima. Hvala društvo, uživala sam. Šteta što je odabrano vrijeme, kad mnogo zainteresiranih zaposlenih cvjetoljubaca nije mogao doći.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2012 u 10:37






Jesenska prodaja viškova trajnica, ukrasnih grmova i drveća u Botaničkom vrtu Zagreb održat će se u srijedu i četvrtak, 26. i 27. 9.2012. od 9-17 sati.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 20:01
Ja nemam u planu ići, jer je ponuda totalno bezvezna uvijek... koliko god puta sam bila, nisam ništa kupila Confused
belica,zagreb
Na vrh
Andina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši vrt pod kišom 2014

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3306
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Andina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 20:55
Sutra sigurno neću stići, ali bit će kiša pa možda ne bude navala. Valjda ću uspjeti ukrasti koji trenutak da u petak skoknem do tamo.
“Cvijeće su riječi koje čak i malo dijete može razumjeti”.
Artur C. Coxe (američki svećenik i pjesnik)
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 21:09
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

Ja nemam u planu ići, jer je ponuda totalno bezvezna uvijek... koliko god puta sam bila, nisam ništa kupila Confused


ne tako govoriti :) ako volis trajnice nesto se uvijek nade :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 22:12
Uf, bas bi se htela dokoturati do tam, a mozda, kak  Dado veli, nesto i nadem. Treba svakak ici prvi dan dok jos neceg bude.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 01:15
Hej Andina, to nije sutra, to je drugi tjedan. Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 06:00
Dado.. nemoj me špotati LOL... možda sam ja prezahtjevna.. Ali zaista nisam nikad ništa vidjela
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 07:45
...kako je negdje naš trava napisao...treba pronaći razlog "za", a ne "protiv"...prema tome ekipo svi se tamo lijepo najdemo jer nikada ne znaš na koju biljku ćeš naletjeti, a zar  dobro društvo,  šetnja Botaničkim i kasnije kavica da se odmore noge nije dovoljno dobar razlogWink?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2012 u 08:39
naravno da je Saro :)
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 4>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.