Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave - traži, nudi, mijenja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave - traži, nudi, mijenja

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Duda-Lave - traži, nudi, mijenja
    Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 19:54
s obzirom da su mi puževi doslovno pojeli lukovice amarilisa ja na kraju nemam niti jednu ako tko ima viška rado bih ih udomila jer ovdije ih nemogu naći niti u jednom dućanu...rado ću se revanžirati nečim iz svog vrta 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 19:58
Žao i je što nemam (viška) da ti pošaljem amarilise. Imam samo jednu lukovicu koju sam dobila ljetos.
Vidjela sam da u Konzumu ima amarilisa sa pupovima, pa probaj vidjeti. Clap
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 22:00
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

Žao i je što nemam (viška) da ti pošaljem amarilise. Imam samo jednu lukovicu koju sam dobila ljetos.
Vidjela sam da u Konzumu ima amarilisa sa pupovima, pa probaj vidjeti. Clap
halo  draga ja sam ti na Murteru a ka da sam na Susku  Unhappy isto mi je ,moram potegnut do drugog mjesta do plodina al čim s e nešto tam pojavi sve se odma rasproda tako da ja vrlo rijetko naletim na nešto i da to bude povoljno a ovdije domaćice vrlo ljubomorno čuvaju svoje vrtove,šta da ti kažem moja draga susjeda je prerondavala vrt jer su joj se zumbuli,narcise itd.previše raširili e brate dragi da mi je dala jednu jedinu lukovicu,ili  nekom drugom ili nedaj bože u javni park,ili nedaj bože u vrtić a ne dama je sve frknula sav višak a bilo ga je stvarno puno  vjerovala ili ne u more..šta reć na Murteru nikog ništa ne tražim  jer su većina ovakvih rađe će bacit nego podijelit..to mi nije jasno...ali hvala ti na ponudi kao i da si mi poslala smile78
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 23:17
Duda ja imam za tebe jedan. Ne mora se sve kupiti...
Zato nas imaš Wink 
Pošalji adresu na pp. smile78
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 09:30
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

Duda ja imam za tebe jedan. Ne mora se sve kupiti...
Zato nas imaš Wink 
Pošalji adresu na pp. smile78
hvala ti Mira..ni ja nisam na tebe zaboravila ti ćeš svoje lantanice dobiti preko Olega on dolazi k meni u petak na neku regatu pa ću mu dati paketić za riječku grupu a tu si i ti Big%20smile
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2010 u 14:20
Već smo se dogovorile o svemu... Hvala za roza lantanu koju nemam.
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2010 u 22:09
 Duda ja cu pogledati doma imam li kojeg. Nisu s svi s Murtera škrtiLOL
Samo sam tek došla doma i sad smo u maslinama..znas sve..  cujemo se mi dvije
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2010 u 14:10
Duda kad ti budem slala paketić ( vjerovatno u proljeće ), ubacit ću i amarilis Wink.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 21:00
najljepše molim ko ima viška sadnica žute i crvene tekome ..rado ću se revanžirati iz svoga vrta Big%20smile
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2011 u 23:17
Da li misliš na ovu tekoma scandens
Ovu imam.


http://www.cvijet.info/images/galleries/profiles/1/uploads/tekoma2.jpg
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 11:29
Ja ti mogu poslati zagasitociglastu, skoro crvenu!!!! Prekrasna je!!! I ovog trenutka sam presretna kaj ti mogu nešto ponuditi!!Tongue
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 12:22
o hvala cure  brze ste ka metak na odgovoru Big%20smile šaljem pp
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 14:55
Baci oko i na moj vrt, da ne šaljem samo tekomu,  odaberi iz vanjskog ili zimskog vrta što ti srce želi!!!!   iONAK MI JE SRCE VELIKO KO mURTER!!!!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Listopad 2011 u 16:47

molila bih ako tko ima da kupim sadnicu jestive banane posadila bih ju kod sebe vani  i koju sadnicu artičoke

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 14:34
voljela bih nabavit ako ima tko adeniume crnca i onaj šarenolisni (kakav ima Otok ja imam takav ali jednobojni) 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 14:38
Duda - misliš baš na adenium ili si nešto pobrkala.
Možda misliš na aeonium?
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 20:50
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Duda - misliš baš na adenium ili si nešto pobrkala.
Možda misliš na aeonium?
hvala ti draga naravno da mislim aeonium...zujala sam  ujedno u adeniume i eto greške ,hvala što si me ispravila Confused 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 21:00
Onda ću ti posaditi grančicu, pa pošaljem kad se primi.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2011 u 21:05
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Onda ću ti posaditi grančicu, pa pošaljem kad se primi.
hvala ti najljepše
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2012 u 10:21

molila bih ako neko ima viška  a  riječ je o gavezu i preslici...htijela bih napraviti mix za polijevanje povrća ,a ovih biljčica nisam vidjela ovdije

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.