Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Trajnice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božur - Paeonia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božur - Paeonia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 35>
Korisnik
Poruka
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2009 u 22:14
Zato ja ne volim taj božur,imala MVS pod prozorima 3 grma pa sam prvo ljeto imala borbu s mravima po sobi i onda smo ih povadili i čak iskorjenili jer je to jako teško kad ga jednom posadiš. MM je vadio sa štihačom do zadnjeg korjenčića i ostala ogromna rupetina. Pa sam puno dalje od kuće iskopala zemlje i onda ih tu samo utaknula da se ona nebi ljutila i naravno primili se. Ako netko hoće nek se javi!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 16:58
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Zato ja ne volim taj božur,imala MVS pod prozorima 3 grma pa sam prvo ljeto imala borbu s mravima po sobi i onda smo ih povadili i čak iskorjenili jer je to jako teško kad ga jednom posadiš. MM je vadio sa štihačom do zadnjeg korjenčića i ostala ogromna rupetina. Pa sam puno dalje od kuće iskopala zemlje i onda ih tu samo utaknula da se ona nebi ljutila i naravno primili se. Ako netko hoće nek se javi!!!
 
 
Bok hoću ja bozur,akako doći do vas ili čete mi donijeti na jezera kod patrika ,ak dolazite na druzenje forumaša.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 21:33
Ja neću doći k patriku,doći ću na floru pa ako hoćeš tako ili ti pošaljem poštom
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 19:18
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Ja neću doći k patriku,doći ću na floru pa ako hoćeš tako ili ti pošaljem poštom
Lilly moze posalji mi postom,a na flloraartu se vidimo nadam se.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2009 u 21:51
Šaljem!!!!!
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 17:25
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Šaljem!!!!!
Lilly ti si sunce.
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 21:23
Cure Griva i vesna paketi su spremni!
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2009 u 22:07
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Cure Griva i vesna paketi su spremni!
AJME,JEDVA ČEKAM:-vjeruj mi očekujem kao da će doći neka osoba iz inozemstva.TongueTongueTongue
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 12:48
Paketi su poslani,očekujte ih sutra.
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2009 u 16:32
AngryDead-očekujem s nestrpljenjem.Stričeka poštara sam obavijestila da pripazi na moj paket da će stići.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 20:34
Originalno poslano od člana Lilly Lilly napisao:

Paketi su poslani,očekujte ih sutra.





smile93ooo da :)))) stigao je :))) hvala ti za božure i za iznenđenja :))))
Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 16:48

TongueLOLBig%20smile.Hvala ti  za lijepi sadrzaj paketa.Stigao je danas.Huuuura ,idem na posao.

Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2009 u 21:05
Nema na čemu curke!!!!
Na vrh
Renatka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Renatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 13:36
Ne da mi se sada sve izlistavati, pa neznam da li je još netko ima ovaj problem sa božurom kao ja.

Naime, u proljeće se lijepo razgrana, stvore se pupoljci veličine graška i onda se osuše, tako već dvije godine. Božur je star nekoliko godina i nalazi se u malo većoj tegli ili pitaru i to u polusjeni. Molim za pomoć.Cry


Na vrh
vesna277 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 134
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vesna277 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 20:46
Originalno poslano od člana Renatka Renatka napisao:

Ne da mi se sada sve izlistavati, pa neznam da li je još netko ima ovaj problem sa božurom kao ja.

Naime, u proljeće se lijepo razgrana, stvore se pupoljci veličine graška i onda se osuše, tako već dvije godine. Božur je star nekoliko godina i nalazi se u malo većoj tegli ili pitaru i to u polusjeni. Molim za pomoć.Cry


mislim da je to zato što je u tagli,jer treba više mjesta korijen  i energije kad je pred cvatom...,imala sam ja tako prije i uvenuo je...pa mi je poslala naša draga Lilly ali sad sam ga posadila u vrt...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 00:40
 Pa moj je božur bijeliiii smile126



  ne mogu vam opisati to iznenađenje, oduševljenje i lijep osjećaj kad prvi put vidite cvijet biljke koju ste posadili...jesenas sam ga dobila od naše shashe, posadila ga, prezimio u zemlji...pa sam se radovala kad je počeo nicati, pa napravio pupoljke i evo ga sada cvijeta...mislila sam da ce biti roza, ali vidi iznenađenja....
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 15:06
...mašala.... oni mravci su valjda obavili posao... :)
eve mog kljasik božura.... :)

... ovaj moj grm se kao sklanja od lanavde.... da li je to u redu veleičina za jedan stari grm ili da ga / ili lavandu probam premjestiti....

.. da i je moguće da se zaspije sjemenom?? ... niču mi 2 mlada 7-8 m dalje...


p.s. bijeli ti je krasan :))))))))))





Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 07:53
Originalno poslano od člana vesna277 vesna277 napisao:

Originalno poslano od člana Renatka Renatka napisao:

Ne da mi se sada sve izlistavati, pa neznam da li je još netko ima ovaj problem sa božurom kao ja.

Naime, u proljeće se lijepo razgrana, stvore se pupoljci veličine graška i onda se osuše, tako već dvije godine. Božur je star nekoliko godina i nalazi se u malo većoj tegli ili pitaru i to u polusjeni. Molim za pomoć.Cry


mislim da je to zato što je u tagli,jer treba više mjesta korijen  i energije kad je pred cvatom...,imala sam ja tako prije i uvenuo je...pa mi je poslala naša draga Lilly ali sad sam ga posadila u vrt...



niti posuda a ni polusjena mu ne odgovara
voli puno sunca a i bolje da ga negdje vani zasadiš u zemlju
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 14:55
Eto to je upravo to, mora van u zemlju - teško će uspjevati u tegli - isprobano, vjeruj.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2009 u 20:22
Krasan bijeli božur, a šta ti je ono roza rascvjetano iza ?
Griva 1978, a  tvoj klasik je mašala više od klasika, divna boja krasno lišće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.