Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali povrtnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali povrtnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 14:06
Stalno promatram češnjak i jagode koji su u mom povrtnjaku posađeni na dva načina. Ovi koji su u skupini znatno su veći i zeleniji za razliku od pojedinačno posađenih. Istina više su izloženi suncu pa još nisam sigurna što je pravi razlog. Medjutim, njima je zajedno očito dobro (a tako sam i čitala) tako da ću ja dogodine iskoristiti tu spoznaju i u jednoj gredici posaditi i češnjak i jagode, te tako ušparati prostor. samo kopiraj draga, tu i jesmo zato da jedni drugima otkirvamo nove ideje.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:36
Kombinacija češnjak - jagode, danas bilo u Vrtlarici.
Još jednom bravo zribal
Lipik
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 23:51
bravo zribal,jako lijeposmile95
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2012 u 13:48
ovo je sve fakat po špagi :)
korova nemaš po prirodi stvari, ili noćiš u vrtu?
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 13:10
Originalno poslano od člana zribal zribal napisao:

Evo sličice moga povrtnjaka. Malo ali slatko.


Čestitam ti draga,
Vrijednice, vrijedna,Clapljepote velikeClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 13:14
Hvala Belina, vidim ja da ti mene pratiš. I ja uživam svaki dan u tvom elegantnom vrtu.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 21:56
Draga Zribal, ovaj tvoj povrtnjak je zbilja sladak. A i godi imati SVOGA povrća, zar ne. A kombinaciju jagode-češnjak ću isprobati. Jagode mi fantastično uspijevaju, ali češnjak nikada.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2012 u 22:32
Lijep ti je vrt a vjerujem da je lijepo ubrati plodove svoga rada.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 00:42
Zribal kako ti kažeš,"malo,ali slatko!" I to malo je od jako,jako velike koristi,neki ljudi imaju i po cijele pracele,pa to sve zapuste u korov ,a ne znaju da bi mogli imati pravo malo bogatstvo,ako ne za prodaju,bar za sebe. Zato se ja divim svima vama koji imate i te male slatke vrtove,jer se vidi da ste vrijedni mraveki,koji žele i vesele se svojim proizvodima i sa malih površina i sigurna sam da bi bili sretniji i da imate i više. No eto ima i ljudi koji imaju više,a ne znaju to ni iskoristiti ,ni cijeniti ( imam takve susjede).....
   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 00:49
Vrt ti je lijep,sve je lijepo i uredno posađeno i bez trave i drača,što ja baš ne mogu reći da je tako kod mene. Trava ide ko luda ,a ja ne stignem na sve strane,ako jedno kopam,drugo mi stoji malo zapušteno i čeka,a dok počnem to drugo kopati,ovdje gdje je okopano opet trave kao da ni nisam kopala...   
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 00:54
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Draga Zribal, ovaj tvoj povrtnjak je zbilja sladak. A i godi imati SVOGA povrća, zar ne. A kombinaciju jagode-češnjak ću isprobati. Jagode mi fantastično uspijevaju, ali češnjak nikada.


Dadinice ,ni meni nije nikad češnjak bio dobar sve dok ga nisam počela saditi u jesen ( 9 mjesec).Češnjaku inače treba 11 mjeseci do zriobe,tj.da bi se uopće pravilno razvio i imao krupne češnjeve..
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 19:15
Sve je bujno i razraslo se. Sad više ne znam što je što, ali ipak uberem po neku rajčicu. Danas smo za ručak prvi put imali prave domaće iz našeg vrta i svi oduševljeni okusom. Evo kako moj mali vrt izgleda danas.



Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 19:20
A što bi bio povrtnjak bez povrća. Zato se moram pohvaliti:



Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 19:24
Kako je malo a lijepo, sve ima svoje mjesto. Čestitam na prvim rajčicama. Kod mene se još zelene na veliko Approve
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 19:29
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 21:25
Zribal baš ti je zriktan povrtnjak
Lipik
Na vrh
zribal View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2011
Lokacija: tu blizu Vas
Status: Offline
Bodovi: 822
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zribal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2012 u 23:17
Hvala draga ljiljus.Nije to meni problem. Već dugo sam na bolovanju i ne mogu nikud iz mog vrta. On je mali i prilagođen meni koja imam jako puno ljubavi za biljke. U njemu nema dovoljno povrća za moju petočlanu obitelj, ali eto, ja jednostavno uživam čeprkajući i gledajući kako sve lijepo raste. Hvala ti na posjeti.
Tko ne voli cvita ne voli ni svita.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2012 u 00:04
Sve ti je prekrasno, njegovano. Povrtnjak ti, kako vidim, bogato uzvraća uloženu ljubav i trud, i jako mi je drago zbog toga. Iskreno ti čestitam, jer stvorila si čuda u svom vrtu za kratko vrijeme!
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2012 u 00:37
Lijep ti je vrt, a bome i povrće u njemu. Ti si valjda prva kojoj su već zreli paradajzi Clap
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2012 u 11:16
Evo malo sam i ja došetala do tebe i imam samo riječi hvale za vrijednu domaćicu!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.