Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Argentina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Argentina

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 47>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2012 u 22:21
vauuuuuuuuuu...jos jednom hvala!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 00:03
Držislave, hvala ti, ali tata mi je rekao da je čovjek sada pokojni i da je imao dvije kćeri koje su se udale, ali ne zna niti prezime, niti gdje su.
Stvarno si pravi, čovjek koji je uvijek speman pomoći, pa makar bio i tako daleko. smile58

Ovaj dio mi se jako svidio. Da vidimo i drugu stranu, a ne samo za turiste uređena mjesta.
A šta čovjeku treba da bi bio sretan. Imaju jedni druge, malo vrta i osmjehe koji im ispunjavaju dušu. Čovjeku ne treba puno da bi bio sretan, a vezu sa svijetom imaju Tongue .
A šta reći nakon ovih krasnih, profesionalnih i veličanstvenih slika. Ostala sam bez teksta.

Puno pozdrava tebi i tvojoj sestrični Ljiljani i njenima, koji žive u prekrasnom mjestu.
Uvijek ću ih posjetiti i uživati u slikama, zahvaljujući tebi.

Hvala Nataly.

Svima šaljem puno pozdrava i smile79, uz jednu današnju sliku zalaska sunca nad Kvarnerom iz Bakarskog zaljeva.








Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 00:34
Ha cure, niste ni znale da su moje slika tako dobre jer me Nataly uči slikati. Nek vam bude krivo što i vas nije učila. Možda, ako ju lijepo zamolite i vas nešto nauči.

Silvy, hvala na slici, a Ljiljani sam prenio pozdrave.

Ustvari, danas sam cijeli dan kod kuće, pa baš nešto razmišljam da sada stavim Ljiljanu i obitelj na post, da konačno i njih upoznate.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:03
Ljiljana je moja najstarija sestrična. Njen otac, a moj stric, Stanko, je brat moga oca. Ljiljanina majka, moja strina zvala se Vilma Kutleša, a naša obitelj dolazi iz Livna.
Ljiljana je po struci arhitektica, a sada je u mirovini.

Andrija Alić je Ljiljanin suprug. Njegov otac Matan došao je iz Gospića, a majka Olga iz Zagreba. Andrija je po struci liječnik, anesteziolog i također je u mirovini.

Andrija i Ljiljana na motoru.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:08
Andrija i Ljiljana imaju devetero djece. Najstarije dijete je sin Domagoj. Domagojeva žena zove se Vanesa, a imaju sina koji se zove Tomas Žarko.
Camila je Vanesina kćer prije braka s Domagojem.
Domagoj je diplomirani ekonomist a živi i radi u Neuquenu.

Domagoj i Vanesa


Tomas Žarko



Camila

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:11
Druga po redu je kćer Andrea. Nije udata. Radi u dječjem vrtiću.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:16
Treća po redu je Micaela. Ona živi u Rio de Janeriu tako da ću o njoj pisati kada budem u Brazilu.

Iza Micaele dolazi Dalibor. Dalibor je inžinjer, također živi i radi u Neuquenu. Njegova žena Cecilia je upravo trudna i čeka dečkića koji će se zvati Vedran Matko. Imaju kćer Micaelu Ljubicu.

Dalibor



Cecilia



Micaela Ljubica

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:18
Peto djete Emilia, rođena na isti dan kada i ja, nije udata. Momentalno radi u Čileu u jednom turističkom mjestu.

Emilia

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:22
Augustina je šesto dijete. Udata je za Facunda, a imaju dvoje djece, Naylu i Gorana. Augustinina obitelj živi u San Martin de los Andesu.

Augustina, a svi je zovemo Mumi.



Facundo



Nayla




Goran

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:26
Dalje po starini ide Valerija, koja studira u Mendozi.



Mirko studira u Buenoa Airesu.



Najmlađa je Vesna koja također studira u Buenos Airesu.

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 01:32
Sada kada ste nas sve upoznali evo i jedne zajedničke fotografije.



Ovaj mjesec, točnije 29. ovog mjeseca Ljiljana slavi rođendan. Ne smijem reći koji je, ali vjerni forumaši shvatit će koji je rođendan ako napišem da Ljiljana ove godine slavi Kinse četvrti puta.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 07:37
Sada putujući sa tobom po Argentini,
kao da sam već bila,vidjela sve to.
Maštala sam o toj zemlji,i stvarno je baš takva iz moje mašte.
Kao što sam već napisala,strašno me vuće ta zemlja,a sada i vidim zahvaljujući DR.ŽISLAVU.
To je zemlja RAJ,a prošlost da se ne govori.....smile120
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 11:39
pozz Ljiljani i njenoj divnoj obitelji i naravno tebi dr.zislav!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 13:54
Kako divna priča o prekrasnoj obitelji!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Alic-Tadic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 13 Studeni 2011
Lokacija: Argentina
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Alic-Tadic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 14:26
Za sviju koji prate braticev put po Argentini ,saljem puno pozdrava i dobre zelje za novu 2012 ...Puno hvala na pozdravima i lijepe komentare ,a posebno Dr.zislavu jer nas je uspijo spojit i tako divno pokaziva nasu blagosovljenu  zemlju ...Iako moram priznat da za ljeto ja obozavan Jadransko more !!Nasi roditelji su uvjek nam pricali o ljepotama Hrvatske .Kad smo Andrés i ja upoznali Hrv. 2003 i ponovo bili 2010,to smo ne samo smo potvrdili ,nego smatramo da je jos ljepsa nego sve ono sto su nam pricali .
Od nase djece ,troje su vec upoznali domovinu svojih djedova i takodjer su odusevljeni ....Blago vama i zivjela Hrvatska i hrvati !!
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 14:56

Domovina kakva bila, rodjenom je sinku mila!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:38
Alic-Tadic, Ljiljana, krasno si napisala na hrvatskom jeziku!
Nadam se da tvoja, mnogobrojna  djeca znaju ponešto od hrvatskog jezika.
Hvala na čestitkama iz daleke Argentine i mi uzvraćamo dobre želje!
 
 VELIKO HVALA vala tvom bratiću Držislavu koji je i nas povezao sa vama i vašom familijom koja potječe iz našeg kraja.
 
Držislave, ova ZAJEDNIČKA je predivna, tako puno srdačnih, već nama poznatih lica! Obožavam takve fotografije! Clap
 
 Nadam se da ćete jedno ljeto,  kada dođete u Hrvatsku navratiti u Rijeku i na Krk, na "čašicu razgovora" sa forumašicama ovog kraja, biti će nam jako drago!
Sve vas puno pozdravljamo i šaljemo smile79
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2012 u 21:56
Držislave, nećeš vjerovati da je naša Silvy mala enciklopedija kada je tvoja familija u Argentini u pitanju kao i sva mjesta koja ti prolaziš. 
 
Moram reći da sam fascinirana memorijom žene!  
Pozovem  Silvy  i kažem daj mi reci tko je tko tamo..., sve mi se pomješalo...
Hej, sve kao iz topa definira i locira!
Za ne vjerovati kako je sve popamtila!
 Takva je inače... moć zapažanja strašna!
Da je možeš testirati, telefonski, i pitati ovo što ti ja kažem uvjerio bi se, bez ikakvih priprema na sve bi ti odgovorila kao iz topa!
Pozdravi familiju koju je Silvy tako dobro popamtila da mislim da ikada tamo ode, osjećali bi da je član njihove obitelji koja ih sve tako dobro pozna!
 
Nevjerovatna naša Silvy! Tako sam ponosna na ljude koje sam upoznala na ovom forumu jer stvatko ima nešto po čemu me fascinira!
 
Ovim putem i našoj Silvy smile72, sve mi je razjasnila o vama i mjestima u dalekoj Argentini, o detaljima koji su mi se pomješali..!
 
 
Rijeka

Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 00:26
I ja zahvaljujem Silvy, a i tebi Miro, jer da mi to nisi napisala ne bi ni znao kakva je Silvy.

Kada se vratim i kada se okupimo na druženju morat ćete prije susreta ponoviti gradivo, jer ću vas ispitivati, a i lakše će vam biti pratiti dalje moje priče.
Na vrh
dr.žislav View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 24 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 1117
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dr.žislav Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2012 u 00:28
Danas je u SMANDES (tako domaćini skraćeno nazivaju svoj grad San Martin de los Andes) kiša i puše jako vjetar. Ja sam ipak uspio napraviti nešto slika, kako bi nastavio priču i šetnju koju smo jučer započeli.

Današnja šetnja vodi nas po parkovima SMANDES-a.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2122232425 47>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.