Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Sukulenti i kaktusi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hawaii palma - Brighamia insignis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hawaii palma - Brighamia insignis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
Korisnik
Poruka
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 20:03
Ova moja je prije mjesec dana bila bez ijednog listića. Nisam se nadala tako brzom oporavkuThumbs%20Up
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 22:00
Bebolina...kao da niti nije bilo crvenog pauka, odlično izgleda u tako kratkom vremenu
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2013 u 22:49
Da, baš sam zadovoljna kako je krenula nakon suzbijanja crvenog paukaAngry Evo na ovoj se fotki u pozadini deje vidi kakva je bila 12.siječnja

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2013 u 05:52
bebi odlično se oporavila Clap
i moja paćenica opet pušta listove, ali joj je jako meko deblo... nije mi drago

od viška vode nije sigurno jer je skoro 2 tjedna bila bez zemlje,
nedavno je opet posađena, a sad me strah zaliti je, tk koju kap dobije
nadam se da je meka samo zbog tog manjka vode
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 00:05


Moja nova ljepotica
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 00:10

Prekrasna damicasmile64
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 16:35
Camellia , prekrasna je.
Moja nešto očigledno štrajka i sada se već polako svadimo. Mislim da će dobiti izgon na neko0 vrijeme dok se ne opameti.
Nikada ga nije bilo, nikada ga neće biti, a još malo ga ima.
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2013 u 21:03
Camellia, prekrasna!!!!!
Gdje si ju nabavila??
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 18:55
Hvala vam,stvarno je lijepa i bujna.Kupila sam ju u Njemačkoj,mislim za 7 E.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Svibanj 2013 u 19:08
Camellia prekrasna je, lijepa bujna
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2013 u 20:32
Moje sam malo ljetos namjerno zanemarila, slabije zalijevala, prihranjivala škrto LOL valjda je to recept uspijeha kod njih.

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2013 u 02:06
Bebolina, Camelia prekrasne su vam havajke....ClapClapClap
Ja sam negdje na proljeće kupila u MBMu jednu na popustu. Dobro se je držala, ali malo pomalo je izgubila sve listiće. Nisam ništa čitala o njoj nego sam je povremeno zalila, možda previše....Neki dan gledam kako je,a ona istrunula u korjenu. Baš sam bila ljuta. AngryAngry Odrezala sam ono trulo i posadila ostatak stabljke. Baš me zanima da li će pustiti korjene ili će i to poginuti.....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 20:24
Žao mi je @jagoda za tvoju havajku. Možda se još uspije izboriti za svoje mjesto pod suncem.
Moje su lijepo krenule, lijepo napupale kao prošle i pretprošle godine, ali kako vražičak nikad ne spavaEmbarrassed česta kontrola je obavezna.

Krasotice Thumbs Up

Iz iskustva znam da je havajka magnet za svakojaku gamad pa ih svakih nekoliko dana malo  pogledam...ovako je to izgledalo danas Dead








Da je nisam pregledala ni ove godine od cvijeta ne bi bilo c Evil Smile

Našpricala sam  dame s vertimecom pa kako bude




Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
majcka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2011
Lokacija: Vače, Slovenija
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majcka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 19:17
Može li mi neko pomoći? Imam Brighamiu i bile je u prolječe bez lista. Onda se preko lijeta nekoliko oporavila i sada, kad sam je prenjela unutra (stavila sam je u kupatilo na prozorsku dasku) počela je odbacivati lišče. Još dan ili dva i sasvim če očelaviti.
 
Šta mogu napraviti ili da je samo posmatram i čekam, dali če sama nešto uraditi??????Cry
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 19:27
Originalno poslano od člana majcka majcka napisao:

Može li mi neko pomoći? Imam Brighamiu i bile je u prolječe bez lista. Onda se preko lijeta nekoliko oporavila i sada, kad sam je prenjela unutra (stavila sam je u kupatilo na prozorsku dasku) počela je odbacivati lišče. Još dan ili dva i sasvim če očelaviti.
 
Šta mogu napraviti ili da je samo posmatram i čekam, dali če sama nešto uraditi??????Cry
Takva je bila moja lani kad ju je napao crveni paukOuch
Tretiraj je nekim od sredstava protiv te napasti ili ćeš je izgubiti. Sretno!
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
majcka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2011
Lokacija: Vače, Slovenija
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majcka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2013 u 19:32
Hmmm?! Pauk, jelda? Onda idem pogledati i moje kaktuse, da i neki od njih nema tu napast.
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 20:18
Napokon sam ju nabavila :) i to dva u jedan :)
Molim pomoć kako s njom preko zime sad, na toplom, koliko često zalijevati, u podložak ili od gore?
Hvala!!
Na vrh
marsha View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marsha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Prosinac 2014 u 21:45
velike su i ne može nikako na prozor već mora stajati na podu. stan je dosta svjetao pa se nadam da će im to biti ok.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 101112
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.