Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2012 u 16:13
Ušetala sam ti ponovo nije kao u stvarnosti, ali slike vjerno prate ljepotu tvojeg brijega. Uživala sam draga Anabistrica
smile78
belica,zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:25
Reci mi na šta navodiš tako suncokrete da bi ih "servirala" ptičicama
 
Na špagicu pomoću tapetarske igle. Ptičice su jako vesele kad im to stavim. Najviše ima sjenica, ali i druge ptičice mi dođu.
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2012 u 00:26
Kamenjar, navrati još koji puta smile79
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 19:17
Ljudi moji, kojom brzinom te price lete! Sjure se u prozor pa stradavaju. Ovaj puta se sjurio Pero ali na sreću, nije se ubil, samo je u nesvjesti
 
tu je već malo bolje
 
Da spriječim nesreće takve vrste, polijepila sam mjehurice po prozoru
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 22:56
divna si,dobrice naša smile95
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:31
Dobra dosjetka! A da ih ipak malo manje glancaš? Siroti Pero.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Lipanj 2012 u 23:54
joj LOLonesviješteni pero me nasmijo do suza ,ma dobro znam da nije smijesno al kad ga gledam tako izvalitog pomsilim da simulira LOL
ured pa zaboravi pohvalit tvoje cvijece pero je kriv svu paznju mi odvuko..cvijece ti je predivno
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 06:24
i mene je nasmijao pero, znam da je ustvari budalica jadan, ali nisam odolila da se dobro ne nasmijem. Dobra ti je ideja za prozore.
belica,zagreb
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 09:28
Anabistrica postoje neke specijalne folije koje se lijepe na stakla prozora. Na toj foliji je nacrtana mreza koju samo prtice mogu viditi (UV) a ljudskom oku je prozirna. Vec su se par godina i neki proizvodaci prozora osvijestili tog problema pa ugraduju te folije u sve nove prozore.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 09:33
Anabistrica kad sam vidjela pogled sa tvog prozora,odmah sam se raznježila,što zbog ptice ,što zbog onog zelenila koje se vidi.Moram priznati da si mi nedostajala i kroz slike i u mislima.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 09:36
E Pero, Pero, letiš ko muha bez glave
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 10:06
Otok jesi me nasmijala LOL simpa je ovo sa mjehuricama, tebi ukras, a njima možda pomogne da se ne zaletavaju Thumbs%20Up
nego....bregek je predivan ovako rascvjetan, šteta što se ne može miris ovako prenijeti jer sigurna sam da miriši na sve strane Thumbs%20Up

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ljiljus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3244
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ljiljus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Lipanj 2012 u 10:14

Draga Ana, ovaj tvoj pogled kroz prozor je zadivljujući. smile39

Lipik
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 00:19
Hvala svima na posjeti i komentarima.
Svesa, to je sada, a na jesen kad počne jesti lješnjake, opet ću biti ljuta na Peru
Dadinica, ma ne glancam ja prozore, nego stakla ko ogledala. Možda zato jer su izo-prozori?
Kamenjar, i ja mu se nasmijem kad mu vidim oči. Izgleda ko u crtiću.
Belica, od kad sam poljepila lampice, nema novih žrtava
Dado, hvala na informaciji, budem potražila tu foliju da vidim koja joj je cijena. Kad su počeli proizvoditi stakla kakva su danas, nisu mislili na ptice.
Camellia, vidjet ćemo se mi opet.
Otok, baš tak, samo muhe nisu tak brze. Pero juri sto na sat.
Konte, imaš pravo. Miris ruža se širi nadaleko.
Ljiljus, hvala. To je pogled na put do kuće koji ide uz šumu
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 00:23
Ruj ima nove cvatove koji su sada još zeleni. Nikad nisam obraćala pažnju na njih. Slučajno sam prolazila uz drvo i čula zujanje pćela. Kad sam pogledala, vidim pćela do pćele na svakom cvatu. Ko bi reko.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 00:42
Svratila ti i ja malo, draga Ana !!  Prekrasno izgledaju mjehurice na staklu !!  Ideja za desetku !!

Lijepi pozdrav ti ostavljem !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 23:53
Free, hvala na posjeti, uvijek si mi dobro došla.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2012 u 00:09
Pogled kroz prozor je tako umirujući, nijanse zelene boje zadivljuju.
Sutra je novi dan.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 00:54
lucy, hvala na posjeti. I ja volim ovo silno zelenilo oko mene. Netko uživa na plavom Jadranu, a ja uživam u ovom zelenom moru.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 01:03
A u vrtu se šareni
oenothera koju sam dovila od Camellie
 
jedna se eninacea sramežljivo otvorila i sakrila iza listova. Sad će i druge krenuti
 
a ove se pupoljčice šire ko lude. Da ih ne kontroliram, prekrile bi cijeli vrt
 
još malo žutoga, stolicnik ili achillea filipendulina
 
stepske svijeće/eremurus su sve manje i manje, izgleda da nestaju jer su već stare.
 
a mak je ocvao i ostao je samo tobolac za suhe aranžmane. Dobro će doći za Božić
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.