Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna gredica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna gredica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 85>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 09:12
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Neki sam si dan kupila jaglac da imam privid proljeća
Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2013 u 23:39
Draga Ancika , ovaj tvoj puzavac je nekaj posebno !   Clap

Ovaj cas je bilo na Radio-Stubici da je poceo padati snijeg ! Znaci nista od proljeca nego  ovo     smiley1625.gif


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 01:08
Sad sam pročitala tvoj post pa izašla provjeriti situaciju vani. Užas nad užasima, opet je sve bijelo. Na stolu pod sjenicom ima već 3 cm snijega. Zatvaram grilje i sutra ne izlazim iz kuće. Danas sam umorna od nošenja granja od drva koja je susjed rušio uz naš put, nemam snage sutra opet
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 16:09
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:





Cure moje, nema nam pomoći, izgleda da će stvarno opet snježiti. Samo da se brzo otopi da ne lomi grane. Valjda će to biti zadnji ove sezone. A onda, juhuhuuu, pravo proljeće. Po staroj izreci za Uskrs bi trebalo biti lijepo toplo jer je za Fašnik je bilo jako zima.


Daj Bože, draga Ana, da bude tako. Ali kako nam prognozeri javljaju mi ćemo snijeg čistiti još i poslije Uskrsa.

Veselim se slikama tvojih nesputanih brega.

Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:38
Od sinoć neprestano pada i već je opet prilično debeli bijeli pokrivač na vrtu. Evo fotodokumentacije
Mjerna stanica, stol pod sjenicom
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:41
Uh,uh,uh,na žalost i kod mene je tako,ja se nadam da poslije ovog snijega ipak dolazi proljeće!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 17:46
A evo kakva je situacija danas u mom vrtu. Dok ja odlučim slikati proljetni ugođaj u vrtu, opet dođe snježna zima LOL
Šimšir ima debelu kapu
 
Hamamelis cvate, vjerujem da snijeg neće oštetiti cvjetove. Nisam izbliza slikala jer mi se nije dalo obuvati čizme
 
ovo je juka
 
ovo je skimija
 
ovo je kukurjek
 
ovo su narcise
 
a ovo, vjerovali ili ne, to su tulipani
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2013 u 18:15
Ana što reći, ovim vašim sličicama na početku zime sam se veselila, jako volim snijeg, ali sve u svoje vrijeme. Ovo kod tebe je kao u sredini zime a sve je već pomalo počelo izlaziti iz zemlje, "strašno" samo se nadam da je biti kratkog daha i da neće naštetiti biljkama, ma valjda će početkom iduće sedmice konačno stići proljeće i kod vas, po temperaturama kod nas je stiglo ali po kišurinama kao da smo u jeseni, voda pliva po vrtovima samo nam treba "udica" da lovimo ribe, smile78
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 12:16
Kad god vidim da vani pada snijeg,odmah pomislim i na tvoje brege.Ja ovo više nemam snage ni slikati,potpuno je isto kao kod tebe.Ima to i dobre strane jer smo dobre s kondicijom zbog stalnog čišćenja.
Na vrh
Jaca123 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Travanj 2012
Lokacija: križevci
Status: Offline
Bodovi: 1482
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jaca123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 12:21
Kod mene je istosmile117užas,sve me je strah šta će biti kad se otopi i ono malo što je potjeralo biće smrznuto.
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2013 u 23:57
ovaj puta nije ni nas preskočijosmile66
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 00:07
Nije ga stvarno vise trebalo ! Meni ga je dosta !   Kao da nam dolazi Bozic  a ne Uskrs !  
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 06:21
Slažem se sa svima. Kod mene da je napadalo cca 30 cm! Nadam se da ovaj puta neće biti lomova
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 06:35
smrzla sam se samo gledajuci snijeg Smile
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 17:22
Hvala svima na posjeti da me razveselite u ovo sumorno zimsko vrijeme. Kažu meteorolozi da sutra neće više padati. Nadam se da su u pravu i da će uskoro granuti sunašce pa da se maknem iz kuće.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sandra Šteko View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 41
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra Šteko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 19:47
Jadni kukurjek.Nadam se da će se oporaviti i zablistat na vašim slijedećim slikama.Cry
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 21:41
Ovaj snijeg je svima  poremetio planove za proljetne radove.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:28
Snijegu za inat, danas sam odlučila iskoristiti sunčani dan. Sestrina unuka i ja smo se poigrale i napravile snjegozeca. Kad je već bijeli Uskrs, neka i zec bude prikladan. Sretan Uskrs svima.
 
 
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 22:43
Ovaj snijegozec ti je zakon!

Sada kraj njega više ne djeluje tako strašno ni to što je Uskrs biljel.

Želim ti lijepe i vesele dane Uskrsa.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2013 u 23:54

Stvarno ne mogu vjerovati kakve ti imaš super ideje  smile58 !
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4950515253 85>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.