Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 41>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 00:21
nakon toliko pohvala, valjda smo zaslužili još koju sličicu. Podijeli ljepotu s nama, nemoj biti škrta.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 08:29
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:

Hvala vam svima, dragi cvjetoljupci.Znate da svim vrtlarima, pa tak i meni, poraste perje kad neko hvali njegov vrt. Ima tu puno posla, i trebao bi mi još jedan život za napraviti neke stvari. Patuljaste perunike su sa Sajma cvijeća u Zgb, a hortenzijin cvijet je već malo stari, zato je pjegav. 

 
Dobro došla Carol, pohvale su opravdane. Ono s još jednim životom  blisko je svakom vrtoljupcu Confused Da ne bude samo smile227pokušat ću obrazložiti zašto me osvojila prva slika. Kamenje dobro složeno, dobar izbor trajnica za kamenjar, sađane u skupine po boji (i lista i cvijeta), različite po visini i teksturi. Nadalje, očarale su me tritome , školski primjer lijepe trajnice raskošne u svoj svojoj ljepoti. Zaslužile su posebno mjesto. Odoljela si iskušenju da nabacaš stihijski sve što vidiš, a to nije lako. Hoćeš li izdržati i dalje?LOL
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 12:58
dobrodošla sa svojom temomsmile73 već na početku mi se svidio  "mali dio zagorskog brega"
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 19:35
dobro nam došla u društvo sa lijepim brijegom
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2011 u 22:37
Ah, muke ježove sa tim slikama, ali evo još par....
 
Hemerocallis 
 dio kamenjara
 
 vrt kroz prozor
 
 Jarebika
 dio ružičnjaka
 i za kraj Tuscany Superb
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 06:49
Lijepi je taj tvoj zagorski bregek, baš si krasan vrt stvorila.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 07:07
Ova je slika za časopis Clap
 
 
Carol, svaka čast na vrtlarskom umijeću! Oduševljena sam! 
Na vrh
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 08:50
smile120
Ruka koja daje uvijek je iznad one koja prima.

Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 09:31
predivno ,nista ne nedostaje u tom vrtu
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 17:21
Hvala svima, trudim se koliko mogu, kao i svi vi koji imate vrtove. Uživamo i nalazimo u njima odmor za dušu i tijelo ( ovo malo manje ) smile148
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 18:11
Dobrodošla,vidim još jedan lijepi vrt u kojem ćemo moći uživatiTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2011 u 22:36
Jako lijepo je u tvom vrtu, tako se sve zeleni. Odlično si posložila cvijeće.Clap
život je more
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 14:12
Još jedan prekrasan vrt koje će ugrijati ove maglovite dane!!!

Jako jako krasno, prekrasno grupirane biljke, puno boja koje krase zelenilo okoliša, pravi engleski vrt!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 16:18
Prekrasno je kod tebe Carol!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 16:21
Nisam još nikad vidjela Jarebiku! Što je to,neko drvo ili grm? Prekrasno izgleda!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 16:46
Kod nas u Rijeci nije tmurno doduše, ali šetnja tvojim dijelom Zagorskog brega mi je odmor za dušu i oko.
Doista prekrasan dijelak svijeta. I meni se najviše sviđaju slike koje je spomenula Baka Bea ali i ove koje si stavila kasnije.
Dobro došla sa svojim prelijepim zelenim svijetom!Big%20smileClapClapClap
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 17:44
Monstera, Jarebika (Sorbus) je manje listopadno drvo i vrlo je dekorativno sa tim svojim bobama naranđaste boje ( mogu se koristiti za čišćenje organizma ). Imam tri stabalca, a dosena su iz G.Kotara, gdje rastu samonikle. U Zgb.ih sade kao ukrasna drvca.
 
Baka, hvala najljepša, ali kad uspijem staviti nešto zimskih slika onda svima bude jasnije zašto i ja zbrišem po zimi u Rijeku. Mrzim maglu, a nije mi ni zima previše draga. Nema ljepšeg, nego kad sunce prži.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 18:11
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2011 u 22:33
Monstera, evo mojih Jarebika u cjelosti
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2011 u 10:22
pored te prekrasne Jarebike mene odusevljava trava,kako je predivno zelena!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.