Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali dio zagorskog brega
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali dio zagorskog brega

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 41>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2012 u 21:08
Nevjerojatno kako je ovo proljece uranilo.Moram do sume da vidim jel i kod nas ima vjesnika,Kako je krenulo jos cemo u 3mj u vrganje..hehhehe

Inace prekrasan vrt...Kao u bajci ...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 19:16
Ne mogu da vjerujem da cvjeta visibaba i jagorčevina,kod mene snijeg,snijegsmile113
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 21:27
Originalno poslano od člana Cvijetomanijak Cvijetomanijak napisao:

Nevjerojatno kako je ovo proljece uranilo.Moram do sume da vidim jel i kod nas ima vjesnika,Kako je krenulo jos cemo u 3mj u vrganje..hehhehe

Inace prekrasan vrt...Kao u bajci ...
 
 
 
Hvala Cvijetomanijak. Danas je stvarno bilo ko proljeće, ali najavljuju nam snješka. Ah, vrganji, pa lani smo bili slabe sreće, no u 3 mj. smile96.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2012 u 21:32
Originalno poslano od člana sarajka sarajka napisao:

Ne mogu da vjerujem da cvjeta visibaba i jagorčevina,kod mene snijeg,snijegsmile113
 
 
 
Sarajka, sve mi je to prerano, pa mi se čini da nam zima bude trajala do 5 mjeseca. smile65
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 14:16
Carol pregledala sam sve stranice i toliko ti je vrt krasan da si me ostavila bez riječi.Jele su ti posebno lijepe.Ono iza njih da li je Pinus wallichiana?Ja ga imam ali već dvije godine se gotovo nije pomaknuo sa mjesta.

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 14:40
Iako imaš krasnu okučnicu, prelijepo ukomponirane biljke, razne teksture listova u svim mogučim nijansama a još k tome i cvijetaju,  ali u tvome vrtu me osvojila plava perunika u kamenjaru!!!  Opet, i opet i opet!!!!

smile99
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:11
Carol pregledala sam sve stranice i toliko ti je vrt krasan da si me ostavila bez riječi.Jele su ti posebno lijepe.Ono iza njih da li je Pinus wallichiana?Ja ga imam ali već dvije godine se gotovo nije pomaknuo sa mjesta.

Camellia, hvala. Stvarno neznam koja je vrsta Pinus, vidim da ima 3 wallichiane, jedan od njih je spororastuči, mora da je tvoj takav ("Umbraculifera"). Moj je je isto par godina stajao,a onda je krenuo rasti ko lud. Na žalost niti jednoj četinjači neznam latinski naziv. Zato imaju "domača imena".
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:12
Divila sam se Ilexu i onda spustim miša malo niže, a tam jaglaci i visibabe.
Ma, toga ima samo po predivnim  našim zagorskim bregima, kaj ne?
pusaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:19
Free, hvala ti , evo pripremaju se nove sadnice za proljeće zahvaljujući našim forumašima.
 
Sara, to je tek sramežljivi početak. Da vidiš na proljeće, kad se jedan veliki dio brega zažuti od jaglaca. Tongue
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 16:20
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:





Nona, ova mala božikovina "Blue Angel" je bila visoka svega 20-ak cm kad sam je dobila i imala je odmah bobice, a ova pored nje je kupljena več dosta velika (oko 1 m) u Botaničkom vrtu 1998. u Zagrebu, cvate svako proljeće, ali nikad još nije imala bobice. Čitala sam da cvate na mladim granama i da bi onda trebala i imati bobice, ali ništa od toga. Onda još piše, da zemlja nebi smjela biti preplodna, a niti jako siromašna. Pa ko će ga znati......... Moja je grozna ilovača.


"Blue Angel je samooplodna i dobar oplođivač drugim Ilexima.

Nije čudo da već cvatu prvi vjesnici proljeća kad je kod vas zemlja blagoslovljena.
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 22:31
Gospina trava, i mi znamo spominjati Majku Božju Bistričku. Lako još za vjesnike proljeća, ali često se zna dogoditi da svuda unaokolo bude tuče,a mi ostajemo pošteđeni.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 00:08
Carol draga tvoj vrt je fenomenalan   smile55
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 20:47
Hvala Gute, navrati opet.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 21:16
stvarno - kod tebe je uranilo proljeće smile186
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 23:13
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

stvarno - kod tebe je uranilo proljeće smile186
 
 
Joj Moon, to je bilo neki dan. Danas su ti cveteki prekriveni snijegom (malo), ali cujes i sama kakve su prognoze. Jos nam je daleko proljece. Mozda nas zaobiđu ovi minusi koje nam najavljuju.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 00:46

Ja ću ponoviti ovu prekrasnu sliku a divila sam se tvojim ružama i onoj stazici od panjeva...

Ovaj je pogled kroz prozor divan! 

 

Rijeka

Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 20:37
Hvala Mira, jedva cekam da se opet sve ovako zazeleni i rascvjeta, makar moram onda cesto kositi, ali to dodje kao aromaterapija.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 17:53
najljepše je kad je ovako zeleno bez obzira na posao
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2012 u 21:25
Slazem se s tobom blue sky, nema nis ljepsega, sve mirisno i rascvjetano.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 21:32

Došetala sam i to tvog vrta.

Predivno!!!!smile71
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 41>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.