Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Niš' koristi iliti antireklama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Niš' koristi iliti antireklama

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Niš' koristi iliti antireklama
    Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 23:08
Otvaram ovu temu ponukama nekim proizvodima koje sam kupila i bacila novce uzalud. Cilj teme je da predstavimo proizvode, lakove, boje i druge medije, koji se prodaju a koji su zapravo jako loši i koje ne vrijedi kupovati.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 23:14
Odmah navodim moje posljednje razočarenje. Kupila sam sprej sa šljokicama od Marabua i upropastila nekoliko kuglica s njim. Naime, ukoliko ga se nanese samo malo, nema skoro nikakvog efekta, šljokice se vide  samo u tragovima ukoliko se uopće vide. Ako imate nekakvu dioptriju, nećete ih uopće vidjeti. Ukoliko se nanese obilnije, zamuti cijelu podlogu, pa ako je salveta ispod dobije se samo efekt magle s pokojom šljokicom. Zapravo, taj sprej bi trebalo prodavati pod imenom "Sprej za maglu".
 
 
Slika:
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 23:17
Moje drugo razočarenje je 2k lak od Rayhera. Pukotine s tim lakom su tako široke da je nemoguće u njih nešto utrljati. Čak ni uljana boja se ne može utrpati u njih.
 
 
Slika:  
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2011 u 23:23
Također, ni sa 2k marke Idea nisam bila nikako zadovoljna. Kao prvo, step 1 je blago narančaste boje pa cijeli rad poprimi blago narančastu nijansu (u nekim slučajevima ispadne ok ali ako je rad plave ili roze boje, dobijete jednu bljak nijansu). Drugo, step 2 se raspuca nejednako na dijelu rada na kojem je salveta pa djelomično ostanu razmrljane flekice.
Treće, nije na bazi vode pa je kist poslije rada s tim lakom jako teško, ili skoro nemoguće, očistiti, čak ni razrjeđivač previše ne pomaže.
 
Slika:  
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 07:30

poz mima35

super ideja za temu. ako imasi slike od proizvoda bilo bi super jer ce se tako manje ljudi com idzeznuti
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 17:05
Rečeno, učinjeno!
Na vrh
Ivana-Mia View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 30 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivana-Mia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 17:46
nadam se da ce se i drugi pridruziti jer ovako sto pomaze.
ps. mogli bi i stavit i proizvode koji su dobri i sa kojima smo jako zadovoljni.
ako nista drugo onda u novoj temi :o)
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2011 u 19:25
Ivana-Mia, već postoji ta tema pod nazivom "Proizvodi, što sve koristimo", pogledaj malo iznad ove teme. Iako, trebalo bi ju malo oživjeti, već dugo nismo ništa pisali o tome.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 14:38
Upozoravam da se ne kupuju lakovi u spreju ako ne piše"akrilni".Jeftini su ali se 100 godina suše.Nikad više.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2012 u 09:26
Preporučujem ne kupovati Stamperijin 2K Sottile.Nevidljive pukotine,curi sa podloga koje nisu vodoravne (npr pisanice ili kuglice) .Ne može se ubrzati fenom.Ako je jugo,ništa od posla.Kad radim kutiju,ako hoću da budu lijepe i vidljive pukotine svaku plohu moram raditi posebno i to onda traje danima.
Neke forumašice su me uvjerile "da je njima bio baš dobar" pa sam kupila novi komplet misleći da je moj "pokvaren".Ponovilo se sva plus što mi je dvica bila u grudicama i nakon sušenja grbavo.NIKAD VIŠE!!! smile185
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 17:17

draga  moja,
i ja se pridružujem u klub onih
koji nikako da savladaju Stamperijin 2k Sottile... Embarrassed

potrošila sam na isprobavanje jedno malo i jedno mega pakiranje
a da nemam ni jedan gotov rad...
i nikako mi ne uspijeva dobiti pukotine
kakve vidim kod ostalih forumašica koje rade s njim...

mimu i gogs sam udavila do beskraja,
držala se savjeta i opet mi nije ispalo dobro...
a mimine pukotine su jedne od najljepših koje sam vidjela...

došla sam do zaključka da definitivno od njega odustajem,
al ne zato što proizvod ne valja,
već ja s njim ne znam radit... Smile




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Srpanj 2012 u 23:21
A meni jedino s tim ide, a onaj vaš mađarac - katastrofa. Čudni su ti lakovi. Meni se čak ovaj Stamperijin niti ne cijedi, zapravo ne stavim  puno stepa 2 i ispadne dobro.
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 08:53
heh, čudni su, da,
zato i rekoh da mislim da nije problem u sotilleu,
već u tome što ja s njim ne znam radit...

sad prvi put radim s mađarcem
(jani je majstorica od mađarca)
i njegov problem je što mu je step2 potpuno tekuć
(nanosi se prstima)
i kad se nanese step 2 - obavezno ga treba ostaviti sušiti 24-36 sati...

radim škrinjicu koja nije hitna (osim što sam nestrpljiva da vidim kako će ispasti)
i svaki  dan mogu raspucati samo jednu plohu...
tako da izrada traje unedogled...
samo za raspucavanje i lakiranje trebat će najmanje 2 tjedna...
al - pukotine su fantastične... Smile




učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.