Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - TaraBraun- evo napokon i mene tu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


TaraBraun- evo napokon i mene tu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 40>
Korisnik
Poruka
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 11:32
hvala Tanaj-66, ma bračani ti znaju, svi moji susjedi u Supetru mi skupljuju kamenje da ja imam na čemu raditi preko ljeta. Najbolje je kad svakih par dana dođe moj svekar sa brusilicom i bušilicom da mi obrađuje pločice pa je to takva buka i prašina, ali i na to su se već navikli.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 11:52
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 11:53
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 11:53
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 19:53
preslatko :)
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2012 u 21:32
Lako tebi s Bračanima i vrijednim svekrom.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2012 u 13:04
Vjeruj mi da je , a tu je još i svekrva koja je preuzela reklamu, tj. usmeno oglašavanje.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 11:32
Evo ja malo isprobavam raditi kutijice, znam da nisu onak lijepe kao od Jani, Sarite, Gogs i dr. ali učim se polako.
Prvo jedna limena.

Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 11:33
Jedna plastična.


Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 11:34
 i jedna kartonska


Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 15:52
Izvrsno!Thumbs%20Up Sve su ti dobro ispale, ali crno-bijela mi je super. Imam tu salvetu i jako ju volim, jako dobro izgleda na ovoj kutijici. Jako uredno si to napravila i samo hrabro - ide to tebi jako dobroWink
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 17:32
TaraBraun,lijepe su ti kutijice, kad sam ja radila ovu crno bijelu salvetu, koja mi se jako sviđa, crna boja mi se mrljala - neznam kako da se izrazim. Ti očito nisi imala taj problem jer ti je jako uredno. Thumbs%20Up
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 17:40
Evo me opet, čujem da si bila na jučer na sajmu i ja sam bila, šteta što se nismo upoznale, možda u drugom mjesecu. Pozdrav!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2012 u 23:41
I ja sam upravo došla malo pogledati tvoju crno-bijelu kutiju jer sam upravo danas radila jednu s istom salvetom. Dogodilo mi se isto što i Okić, sve oko salvete mi se "razmuljalo", točno se skida crna boja s motiva..... i onda sam naknadno kistom malo pokušala spasiti što se dalo, sutra ću po danu vidjeti kakvo je stanje....pa javim!
Tebi se nije ništa takvoga događalo?
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 09:06
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:


preslatka mi je ova slikica Smile
happy ...happy ... :))
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 09:08
Originalno poslano od člana TaraBraun TaraBraun napisao:

Jedna plastična.



a kutijice ...smile227 ... ova mi je favorit jer obožavam crno bijele motive
smile213suuuuuuuper !!!
happy ...happy ... :))
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 09:24
Prekrasne kutijice TaraBraun ,ona crno bijela mi je super,ima  nekako voštani izgled,predobra je. smile141
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 16:40
Hvala puno cure, još ću se uobrazitismile184. Ma ja sam vam  teški perfekcionist, pa sve mora biti savršeno.

Meni se isto dogodilo to razmazivanje na crno- bijeloj salveti ali samo prvi put kad sam radila onaj crno- bijeli svjećnjak za Božić  i poslije više ne. Ne znam sa čim to ima veze. Koristila sam Art potch ljepilo svaki put.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 16:47
Okić baš mi je žao što se nisam upoznala sa tobom i ostalim tetama salvetama.
 Ja sam došla u 16 i 45, malo pogledala salvete od gospođe Vesne , uzela par komada, ustvari sam tražila crnuˇ" Cameu"ali je nitko nije imao i morala sam juriti jer sam vozila kćer u muzičku školu. Drugi put se ne mičem odonuda dok ne pregledam svaku salvetu koja bude tamo.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 22:15
Malo sam tražila po tvojoj galeriji taj crno-bijeli svijećnjak i naišla sam na 4. stranici na one slike na platnu. Da li je onaj motiv kuhinje salveta i ako je, jesi to skoro nabavljala (gdje?) - fenomenalna mi je. I još jedno pitanje, ako je salveta jesi to lijepila cijelu salvetu?
Pozz, Jani
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 40>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.