Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - s.stefic - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


s.stefic - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 11:56
slučajno sam naletio na ovu temu i vidio ove fora radove.
 
ovo sa vrečicama je super ideja i pre dobro izgleda:o)))
kakog dobavljača tražite za nabavku materijala ili???
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 12:24
Vrećice su super i sigurna sam da će doći tvojih pet minuta, samo  moraš  malo  pričekatismile222....nema odustajanja ...glavu  gore  i  napred....
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 16:04
prekrasni radovi, vrečice i poluteglice fanastično
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 18:57
EmbarrassedSorry, nisam skužila pitanje. Kakvog dobavljača tražim ili kojeg dobavljača tražim? Ni jedno ni drugo nema neki pametan odgovor. Dobavljača ima mnogo na interentu pod pojmom "Vrećice od papira", "Vrećice od platna"...itd.itd.
Većina njih je smještena oko Zagreba.
Možete ih nazvati i raspitati se, ali pripremite se da će Vas pitati i koliko gramske želite i slično.  To morate sami savladati, jer se uglavnom javljaju u firmama sekretirice koje se ne bave ručnim radovima i uglavnom (barem moje iskustvo) nemaju pojma što prodaju.
Ove koje ja izrađujem malo su skuplje u startu, ali su dugotrajnije i čvrste i mogu se prati na 30 stupnjeva u perilici. Kupila sam ih u Samoboru, ali veći broj, tako da je i cijena bila mi malo niža.
Pitajte ako vas još nešto interesira - nema problema ako znam odgovor.
Ugodan dan
Na vrh
s.stefic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje s.stefic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 19:01
LOLDa, zaboravila sam odgovor i na ono "kakvog dobavljača tražite"...... Ovako, neka je prosjed (cca 65-105 godina), sa uhodanim biznisom i uhodanom čekovnom karticom..... Može biti inpotentan, potentan, bolestan i slično.... Sve prihvaćam...
Na pregled ide samo njegov financijski status i stanje bolesti......
Samo - ja Vam uživo takvog dobavljača nisam srela....
Možda ćete biti bolje sreće....Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,205 sekundi.