Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kikins dekupaz art
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kikins dekupaz art

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
Korisnik
Poruka
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2012 u 23:47
Kikins - genijalna ideja s telefonom! Preslatki mi je i onaj okvirić i četka s Minnie, ma sve je super, samo nastavi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 11:24
hvala
ja uglavnom radim upotrebne stvari..tako mi je na um pao i tlefon..sad je nekako veseo u ovim tmurnim danima :)
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 12:14

i ja volim raditi stvari za upotrebu,odavno jedan telefon ceka da dodje na red,bas si me ponukala da ga uradim konacno,tvoj je presladakClap

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 19:40
Dobro došla, vidi se da imaš zlatne ruke.
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 19:45
Evo me opet,ne mogu odoljeti ,jako lijepo i uredno.smile141smile141
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 21:29
hvala najlepse. zaista mi mnogo znaci vasa podrska.
jos nisam stigla da odgledam sve vase radove ali toliko ideja,lepih i preciznih radova..zaista nemam reci koliko smo kreativni .
za sve nas.
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 21:49


lepse izgleda uzivo
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:13








GRESKU SAM NAPRAVILA I NE ZNAM KAKO JE ISPRAVITI. IMATE LI NEKI PREDLOG????
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:16
vauuuu telefon mi je naj..... ako je ispravan i budeš ga prodavala.... javi se :o))
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:22
e,telefon je ispravan i ja ga upotrebljavam..ali mi je bas drago da ti se svidja :)
mogu ti izraditi slican ako ti treba :)))
nikakav problem.
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:34

GUSTAV KLIMPT



NISU NARUKVICE JOS GOTOVE










EVO NECU VISE..ima toga joooooooooos :)


postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:36
Gledam lampu i pada mi na pamet slijedeće: da probaš akrilnom bojom pofarbati pogrešan broj i kada se posuši ispiši novi.... ja bih tako probala. Možda netko da neku pametniju ideju.... ali to mi je sada palo na pamet!Wink
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:41
nije losa ideja..mada kad se upali svetlo,bojim se,sve ce se videti. ja sam pomislila da smuckam tako plavu pa lagano,tankom cetkicom oko broja.
ako se jos neko neceg seti..pomoc bi mi dobrodosla.
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 22:57
Šta misliš da onda najfinijim brusnim papirom pokušaš ostrugati (ali stvarno oprezno...) cijelu pogrešnu godinu i taj dio malo pobojaš u tamniju nijansu pa tek onda ponovno ispišeš godinu? Vjerujem da onda ne bi bio problem niti kod upaljenog svijetla....
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 23:03
ne moze brusni papir..skida se platno jer je veoma tanko preko plastike je..
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2012 u 23:27
Sada više ne znam što bih ti rekla... možda neka od cura dobije pametniju ideju. Sretno!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 16:57
Konačno da i ja počelim dobrodošlicu. Radovi su ti jako lijepi.
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 22:13
Baš mi je drago kad vidim još jednu vridnu tetu salvetu.
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 22:51
Mima35 -   hvala na dobrodoslici i pohvlama i da kazem da sam ispravila naziv moje teme :)
Tanja-66 - hvala ti.
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2012 u 23:33
Pozdrav Kikins, lijepi radovi, naročito četke, a narukvica crno-bijela , načas sam pomislila da si slikala moju - gotovo su iste i volim crno-bijele motive. Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.