Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Zanimljivosti o cvijeću i biljkama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Keltski horoskop
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Keltski horoskop

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Keltski horoskop
    Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 11:32
Religija im se zasnivala na vjerovanjima u prirodne i natprirodne sile koje su u formi duhova nastanjivale staro drveće. Nadalje, vjerovali su da drveće dobiva snagu i moć od sunca, koje se smatralo vrhovnim bićem. Evo što nam govori keltski horoskop, bitno drukčiji od horoskopa na koje smo mi danas navikli. Pronađite sebe i možda se iznenadite...
 
 
 
Dali ste procitali i kakva su Vaša mišljenja o tome... Dali su pogodili i dali se slaže vaš znak s VamaQuestion
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 11:56
jako zgodan horoskop ima dosta toga istinitog Clap
AB100
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 14:45
glog -hahaha

joj ne smijem vam ni reci na sta me asocira
u principu tacan im je horoskop
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 18:01
 Ja božikovina !Tongue
Ima dosta istine u tom horoskopu ( barem kako ja sebe doživljavam)...
sad me samo zanima hoće li mi se zapelcati grančica božikovine koju sam stavila u vodu Wink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 18:05
smile96 ja i Mel Gibson -brezice.... 
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 18:57
Kaže da je škorpion - trstika. Sve 5 i može proći izuzev omiljene boje i životinje - fulano 100 %
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 19:45
  Ja bršljan - kad dočekam slavu onda ću se očitovat. Nebesko plava - da, leptir može, nisam razmišljala ali guska - ne baš. Volim koze , divokoze - razigrane i znatiželjne


Ažurirao Hele - 26 Studeni 2007 u 19:49
Na vrh
Arwen View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 1192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Arwen Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2007 u 23:36
vinova loza!
zanimljivo...............
evo još jedan link za keltski horoskop, doduše ovaj je malo drukčiji
http://www.bosnic.com/index.asp?pt=Horoskop_Kelta&RID=2&TID=7&PID=110#focus


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 17:35
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Ja božikovina !Tongue
Ima dosta istine u tom horoskopu ( barem kako ja sebe doživljavam)...
sad me samo zanima hoće li mi se zapelcati grančica božikovine koju sam stavila u vodu Wink

I ja potpisujem ovo, ali nisam pelcala božikovinu!!! smile187
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 20:24
Vinova loza... pa definitivno jesam... Sve je dosta tako u vezi mene kako ondje piše. Možda boja fulana, volim zeleno, ali ajde... mogu proči i druge prirodne, zemaljske boje. Životinje su ful fulane... ali, eto, labud može proći. Onaj drugi horoskop mi je bolji, ono o astrologiji i cvijeću... Tako nešto, tamo mi je sve pogođeno...
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 23:02
Originalno poslano od člana Arwen Arwen napisao:

vinova loza!
zanimljivo...............
evo još jedan link za keltski horoskop, doduše ovaj je malo drukčiji
http://www.bosnic.com/index.asp?pt=Horoskop_Kelta&RID=2&TID=7&PID=110#focus


        U ovom drugom se več u dosta toga prepoznajem.
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 23:10
Mogao bih se složiti da je jako ,jako blizu,osim boje i životinje,Barem što se mene tiče.smile186
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2007 u 12:33
Kod mene ima dosta sličnosti ali boja i životinja totalni promašaj
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 10:01
OSKORUŠA
 
smile128
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 18:50
Znači Hele i ja smo bršljanismile96
a u drugom sam....šumi,šumi javoreeeesmile83
Jel je točan ili ne to bi drugi trebali reći(naravno,koji me poznaju).Ovako da sama za sebe velim neštoErmm...aj volim guske,pogotovo reš pečeneLOLLOL


Ažurirao shasha - 29 Studeni 2007 u 18:55
Na vrh
Hele View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 28 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 684
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Hele Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2007 u 20:18
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Znači Hele i ja smo bršljanismile96
a u drugom sam....šumi,šumi javoreeeesmile83
Jel je točan ili ne to bi drugi trebali reći(naravno,koji me poznaju).Ovako da sama za sebe velim neštoErmm...aj volim guske,pogotovo reš pečeneLOLLOL

   Ja sam u drugom lješnjak.
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2007 u 11:10
Vidim nema više breza samo ja i Mel...smile96
Na vrh
Maret@ View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 52
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maret@ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2007 u 14:58
Hihi ja samu jednom bazga a u drugom žbun
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 19:42
Originalno poslano od člana Arwen Arwen napisao:

vinova loza!zanimljivo...............evo još jedan link za keltski horoskop, doduše ovaj je malo drukčijihttp://www.bosnic.com/index.asp?pt=Horoskop_Kelta&RID=2&TID=7&PID=110#focus




Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Siječanj 2008 u 19:26
Evo pogledajte i ovo jako interesantno.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.