Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Orhideje i mesožderke
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Orhideje - generalna tema
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Orhideje - generalna tema

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 33>
Korisnik
Poruka
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2012 u 23:36
jesamLOL bas uzasno..al ipak nekako bolje da ih ne drze ako nemaju bas nikakve uvjete za njih..samo mi je jako zao radnica na toj zimiConfused a opet sretan si ak imas posao:/
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mandevila View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 341
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mandevila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 07:54
joj,jako su ti slatke
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2012 u 11:09
nisu imali te bebolina sa jednom stapkom samo sa dve ti su po 120 čini mi se
Per aspera ad astra.



Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:19

Čitam da ste sve zbunjene sa cijenama u Kalii.
Ja sam svaku posebno provjeravala.
Stvar je u tome da na teglama pišu stare cijene, pa su sada one koje su bile 59,90kn, snižene na, čini mi se, 34,90kn, pa vas je to možda zbunilo.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:20

Evo i mojih novih dejica  Smile.





U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:26

Sad imam jedno pitanje. S obzirom na to da na vrtu nema posla, neda mi vrag mira, pa razmišljam kak bi bilo da te dejice nekak drukčije aranžiram.
Jel ima netko iskustva sa stavljanjem više njih zajedno u neku npr. staklenu posudu pa na stol, a ne na prozor.
Na koji način se onda zaljevaju, ili se možda stavljaju u ovim plastičnim teglama, pa se oblože npr. mahovinom da ljepše zgleda.
Ne bi ih htjela uništiti, pa me zanima jel to netko probal i jel mogu tak opstati ?

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:33
Anastazija,Clapkrasne ljepotice..sve su mi ljepe a ova najtamnija mi je nekako najviše smile227 Ljepa bojaThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:36

Tea, evo je onda još jednom samo za tebe  smile78.







U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:47
Hvala,Anastazijasmile78,baš je divna ovako tamna..cijela je ljepa.Mislim da je meni ovakva sljedeća na popisuLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 13:57
Anastazija, evo ja sam svoje dvije dejice prije mjesec dana ovak uredila.. zasada se ne zale, a komoda na kojoj su je jedno metar i pol od prozora, zalijevam ih normalno potapljanjem (lako se izvade iz kalupa od mahovine)..mislim da cu ucinak vidjet tek po slijedecoj cvatnji..
 
 
 
 
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 14:01
kikach,interesantno izgledajuClapJa sam se zabuljila u njihove ljepe zelene listove,izgledaju zdravoThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 18:52

kikach, puno ti hvala na odgovoru i slikama.
Prekrasno izgledaju, jako dobra ideja. Tak sam si i ja nekaj zamislila.
Razmišljala sam staviti ih na blagavaonski stol, a na njega ujutro isto kao i na prozore dolazi sunce, pa se nadam da im tamo ne bi bilo pretamno.
           smile79
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 23:02
Izgleda da cu ju ipak spasiti ! Pogledajte ovo , to je novo !


Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2012 u 23:04
GT ClapThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 09:03

Kikach ovo je pravo umjetnicko djelo... mogla bi se prebaciti u cvjecare :)))

anastazija, i meni se jako svida ova tvoja tamna... mozda se jos zaletim u Kaliju po nju :) ili bar u MBM po veeeeeliiiiiku bijelu :D
kupila sam je frendici i jos je kod mene, predivna je..... danas bi  je trebala predati a sve me steze oko srca kad se sjetim da se rastajemo... :(
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 13:55
ovo je moja prva ljepotica.  Jucer sam ju kupila i sad molim znalce da mi objasne kako i sta s njom da dugo uzivam u ovoj ljepotici  smile76
Na etiketi pise Phalaenopsis orchidee..
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 14:04
Uuuu,maslacak,ova ti je puno pogodakThumbs%20Up smile80  Želje su ti na mjestuLOL
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 14:08
znaci izabrala sam dobru ?!!!  joj htjela sam jos koju al neznam kako s njima najbolje..cekam uputeod koga..pa da mogu po jos koju ,nadam se smile71
Na vrh
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 14:14
Meni je za prste polizatiLOLNa prvoj strani Falenopsisa imaš upute.Toga se drži i sve 5.A ako ti nešto nije jasno,pitajWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Marti View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 10 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 122
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Marti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2012 u 14:19
molim pomoc.... nemogu se rijesit onih vunastih usi nikako :((((
kaj da radim.... nesto sam citala o bijelom ulju... ima netko iskustva s time?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.