Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
cvijetićljubac View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 741
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvijetićljubac Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:17
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Deutzia plena
jao što je to...predivno mi je.....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:19
dzeni hvala ti posjeti i dođi opet.Ona narančasto-crvena ruža je mini ruža,nije viša od 30 cm,čak nije pisalo da je za van,a eto prezimila i baš je lijepa.

belica vidim ja da tebe samo nepogode mogu spriječiti ,već sam mislila što je s tobom.Hvala tebi na lijepom društvu.Nadam se da si biljke zbrinula.

cvijetomanijak morat ćeš ti doći do mojih ružica,ljepše mirišu.

Mari5510 misliš na Ajaniju?Ona ti meni već 3 godine tu raste i prekrasno cvijeta.Jedino u proljeće se jedva vidi,a onda krene kad i ostalo bilje.Ničim je nisam zaštićivala.

Malo sam po ovom vremenu skoknula do onog novog francuskog vrtnog centra(pa kiša je,ne mogu ništa raditi).Cvijeća u izobilju jer su tek otvorili pa je sve tek stiglo,ima svašta,čak i nešto što nikad nisam vidjela,ali su cijene visoke.Bijela lavanda 50 kn srednje veličine,začinsko bilje 30 kn,a bijele azaleje nisu skupe, su 30,a prekrasne.Nisam potrošila ni lipe.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:25
prekrasan vrt, uredan, prekrasno cvijeće i tako lijepo njegovano
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 21:56
Camelia, pitam zato jer sam i sama već svašta isprobala i slabo drži vodu, sad me još samo uputi u koji centar moram krenuti po penjalice jer mislim da ove nedavno napravljene ne budu idući snijeg pdnijele Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:04
moon hvala ti na šetnji mojim vrtom ,prošeći opet,bit će mi drago.

kontesa oni moji stalci su ti definitivno najbolje rješenje,kažem ti sve sam isprobala,a problem je i ako je konstrukcija lagana,jer onda je i vjetar sruši i pada pod teretom.Ja sam kupila u Bauhausu i to zadnju prije nekoliko dana jer imam još jedan klematis neposađen.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:08
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

OTOK ovu sliku imaš malo prije i to ti je grmoliki slak ili
Convulvulus cneorum
 
Znači to je to kaj sam dobila na poklon! Jupiiiiiiiiii jako mi se sviđasmile213
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:13
Odmah sam zivnula kad sam procitala da je otvoren novi Vrtni centar, ali kad si napisala cijene, odusevljenje je splasnulo, a da nisi potrosila niti lipe....Wink ne mogu vjerovati.
 
 
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:33

kad sam prelistala vrtek sam shvatila zasto volis sva ta drvca..krasnoClap ruze su isto divne. a koje je boje onaj amarilis, na slici izgleda blago zuckast..?

 i ja se veselim svom dobivenom slaku, zbilja ima veliki cvijet i tak je njezan..Heart
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Svibanj 2012 u 22:36
Prekrasan vrt,s divnim ružama,a slak mi je posebno lijep.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 08:11
Anabistrica vidim ja da se svima sviđa moj slak,moram priznati da ni ja nisam znala da će imati tako lijepe cvjetove.

Carol prošeći do centra,vrijedi vidjeti svu tu šumu od cvijeća,ali ja bih na njihovom mjestu spustila cijene.

kikach onaj amarilis piše da je bijeli,ali ta bijela je više kao da vuče na svijetlo drap ili malo zelenkastu,imaš pravo.

maris40,eto i tebi se sviđa slak,slikat ću ga sutra ponovo jer mislim da će biti sav u cvijetu.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 11:14
Rado sam opet došla k tebi, draga Camellia!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 11:49
Prekrasne su ti ruže i sve već cvjetaju, na mojima je tek poneki maleni pupuić Unhappy
Time is something you can never get back..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 12:32
fala, fala bum malkice poškicala po bauhausu Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 14:10
Anaida samo ti dođi,bit će mi drago.

misty-da ruže su mi baš lijepo počele cvijetati i cijeli dan sam u strahu da mi opet vjetar nešto ne pokida,opet puše.

kontesa hvala na posjeti.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 18:47
Camellia, mislim da budu oni ubrzo morali spustiti cijene, a ondaWink...
Prekrasno ti izgleda vrt u svoj toj harmoniji bojaSmile.
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 21:48
Sara hvala ti na šetnji,drago mi je da si tu,jer sam sadila do mraka.

Bila mi je Horti u posjeti,donijela pun gepek cvijeća i ne samo to,jedno prekrasno popodne.Pošto mene Horti uvijek prosvijetli,Saro tebi,a i ostalim cvjetoljupcima kojima sam udijelila tzv.ukrasni grmoliki slak,dugujem ispriku(a one koji su mi prodali osobno ću upozoriti).TO NIJE SLAK nego Oenothera speciosa.Horti hvala ti na proširenim vidicima.Naravno promjena identiteta ne umanjuje ljepotu ovog grma.

Znači ljudi imate Oenotheru speciosu.
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 21:56
Kod tebe se stvarno svaki put ima čega nagledat i nauživat, predivno...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 21:57
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

Polemonium-poklon od Horti
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:00
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

I ovo je od Horti
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2012 u 22:03
Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

I ovo je od Horti
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5253545556 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.