Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:27
Originalno poslano od člana Klimatis Klimatis napisao:

divota... nakon što dugo vremena ne prošetah svim  ovdje prekrasnim vrtovovima, krenem od tvoga brijega, lijepo ko i obično i ljepše.....kantice su..... ma ženo smile55


Hvala ti klimatis,kantice su sve procvjetale.Prošle godine nisam dobro odabrala biljke pa se nadam da sad nisam pogriješila.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:29
Originalno poslano od člana ljiljus ljiljus napisao:

i ja moram izdvojiti  kantice - preslatko!


Hvala ti draga,navrati opet,bit će mi drago.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:31
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

kod tebe uredno i krasno rascvijetano.sve lijepo okopano,malčirano i na svojem mjestu.ženo svaka čast.smile128


Malčiranje još nije završeno,stalno treba dodavati.Malo voluharice i krtice naprave kanale pa dio propadne u rupe,pa malo se razleti košnjom i tako ga uvijek fali.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:34
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Kako je divan tvoj bregek, koliko si ga svojim vrijednim rukama obogatila i nama daruješ zaista posebnu ljepotu, draga Camellia!


Baš si me raznježila Anaida,a nisi ni svjesna da sam i iz tvog vrta kopirala neke ideje.Još da sam mogla napraviti one gabione...
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:36
Draga Camellia, vrt ti je prekrasan! Koliko sam vrsta kod tebe! Ne izdvajam ništa, sve mi je super! Ideja sa kanticama za StarStarStarStarStar!
 
smile39
Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:37
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:


Ja nikako da stignem do tebe, a tu je prekrasno. Puno cvijeća i zelenila, pokošena trava.
Krasno si povješala te kantice sa cvijećem.
Ma divota.



Od tvog posta trava je još jednom pokošena,da bar biljke tako uspijevaju.A i neko drveće je ovaj tjedan preseljeno na drugo mjesto.Nadam se da će se primjetiti promjene.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:41
Originalno poslano od člana belica belica napisao:

evo me, potjerala sam klince malo s kompa i šetam. Ma sad neznam ni koja mi se fotka više sviđa, već sam ti odavno i rekla da ustvari ni neznam izabrati najlijepši dio tvojeg vrta jer je svaki čošak pod tvojim vrijednim ručicama pretvoren u raj.

Kavica mi je danas tako pasala, morat ćemo mi to češće tako smile95




Ja od danas imam najdraži dio vrta.Završen je sukulent-garden,biljke posađene.Nekako sam se tješila da će mi police biti nakon toga prazne,ali sve je puno.Nadam se da će ti se sviđati.I ja volim naše forumaške kavice,a Dolac je uvijek dovoljno blizu.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:44
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:


 Ja znam da je kod tebe na bregu  sve za 5+ jer tvoj trud za svaku biljčicu  je vidljiv na svakom koraku, trava pokošena, trajnice procvjetale, zimzelen dobila onu karakterističnu svjetlozelenu boju ali ovo draga me oborilo  nogu, drvena kućica dobila novo ruho, ideja za ne 5+ već za 10+, očekujem sličicu kad se sve razbuja , e to će biti blagodat za oči, zeleno, cvjetno a pozadina prirodno drvosmile211do poda


Hvala ti draga na prekrasnom komentaru.Drvena kućica čeka još jedan ukras,a to je vertikalni vrt koji samo što nije na zidu.Dosta je težak pa ćemo se morati potruditi oko postavljanja.Tvoje čuvarkuće pokrivaju dobar dio mog kamenjara i moram priznati da su velike,dvostruko veće od ostalih.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:45
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

Prekrasno i ja bi izdvojila kantice koje mi se jako sviđaju smile113


Drago mi je da se i tebi sviđaju kantice.I meni su lijepe.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:47
Originalno poslano od člana rosa2 rosa2 napisao:

preljepi ti je tvoj brijeg teško je nešto izdvojiti ,zid sa kanticama je Thumbs Up


Hvala ti rosa2 na šetnji.Izgleda da su kantice pun pogodak,a ideja je sa neta,mislim da čak i na ovom forumu ima negdje slika.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:49
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Tvoj vrt na brijegu je zaista nešto posebnoTongue


Hvala ti mali kaktus,navrati opet,nadam se da će ti se sviđati moj novi uradak.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:52
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

kuc, kuc pa imali tko kod kuće, ljudi šetaju okolo a nitko ne otvara, gdje si  zapela, da li si složila kaktusiće na njihovo mjesto.Smile


Ma baš sam zapela,imala sam tri udarna dana,a rezultat se vidi.Završen vrt za sukulente,a dobar dio korova sam počupala.I novi raspored biljka je tu.Prošeči opet,bit će mi drago.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:54
Originalno poslano od člana Betty Boop Betty Boop napisao:

Sigurno opet sređuješ svoj prelep,pun cvetova i raznih grmića vrt pa ne vidiš da imaš gosteWink
Čarobno je sveClapsmile78


Jesam Betty uređivala,pogodila si.Slike su tu,samo nemam vremena.Vjerujem da će se i tebi sviđati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:56
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Krasno kao i uvijek, sve pohvale od mene Clap !


Hvala ti Glikica,dođi opet u šetnju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 22:58
Originalno poslano od člana FLORAMYE FLORAMYE napisao:


Draga Camellia, vrt ti je prekrasan! Koliko sam vrsta kod tebe! Ne izdvajam ništa, sve mi je super! Ideja sa kanticama za StarStarStarStarStar!
 
smile39


FLORAMYE dobro mi došla i drago mi je da ti se sviđa moj vrt.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 23:42


Nastajanje mog sukulent-gardena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 23:43
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 23:44
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 23:46
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2013 u 23:47
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 183184185186187 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,438 sekundi.