Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 15:49
Draga Camellia, vrt ti je jednostavno fantastičan, mnogo si truda uložila u njega i vjerujem da si zadovoljna i da svako jutro guštaš s kavicom u ruciWink. Svaka čast, prava si majstorica!ClapStar
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 15:53
Kad god preošetam tvojim vrtom uvijek se divim njegovoj ljepoti, a i tebi koja sve stižeš održavati tako skladno i uredno
Na vrh
acer69 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 143
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje acer69 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 19:00
Imaš divne božure,Camellia.Naravno i ostalo cvijeće je krasno.ClapClap
 
Ovo je neki Hypericum ili griješim?
 
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:

Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 19:23
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Draga Camellia, vrt ti je jednostavno fantastičan, mnogo si truda uložila u njega i vjerujem da si zadovoljna i da svako jutro guštaš s kavicom u ruciWink. Svaka čast, prava si majstorica!ClapStar
Sve što sam željela reći rekla je R.Sara samo bi dodala, odakle tolika energija da u kratkom vremenu poslije one grozne zime, "skitnje" po Evropi , sve si stigla urediti urediti, pa ti draga uopće ne spavašWink
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 20:15
Prošetala se tvojim prelijepim vrtom i ja se pitam kad to sve stigneš napraviti,svaka čast!Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:23
smile182Moram obrisati čelo što od šetnje a što od ljepote vrta i raznih biljaka. smile149
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:29
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Draga Camellia, drago mi je da si stavila nove slikice, vidim da puno radiš na svojim biljčicama i da ti one puno uzvračaju, sve ti je prekrasno, a tek pogled na cijelinu vrta  u svoj svojoj ljepoti ostavlja čovjeka bez daha.smile211


Kako si to lijepo napisala,a rad je svakodnevan.Samo sam prošli tjedan preskočila,viša sila,leđa nisu izdržala.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:30
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

predivno kao i uvijek smile64


Hvala ti nona na šetnji i šaljem ti
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:31
Originalno poslano od člana Nisa Nisa napisao:

Predivna oaza, ostavlja bez daha Clap


Hvala ti Nisa,drago mi je da ti se sviđa moj vrt.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:33
Originalno poslano od člana KARMEN KARMEN napisao:


Vidim da si krizantemicu zasadila u zemlju. Hoćeš li ju ostaviti preko zime? Meni se čini da to nisu baš vrtne krizanteme.


Nisam još posadila krizantemu u zemlju,samo sam ju slikala izbliza.Kupljena je kao za van,a i meni se čini da nije.Nije imala deklaraciju pa ne znam kako se zove da provjerim.

Ups,sad vidim da si ti napisala krizantemu,a ja mislila na hortenziju.Uvijek ti ja njih posadim van i sve su mi žive i zdrave.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:38
Originalno poslano od člana pčelica7 pčelica7 napisao:

na ovom brijegu je sve skladno, baš ono ugodno za šetnju.......Camellia smile55

vrt čuvarkuća je još u horizontali?

 

Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Hvala ti pčelice na posjeti mom vrtu.Čuvarkuće su još ovaj tjedan u horizontali.Samo sam htjela pokazati da su popunile cijelu površinu i idući tjedan idu na zid.Samo,dosta su teške,morat ćemo napraviti dobra ojačanja na zidu.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:40
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Draga Camellia bozuri su ti prekrasni,cak je i onaj mravac na pupoljku simpa,klincici i sve 555555555<div id="isChromeWebToolbarDiv" style="display:none">


miska ove godine su mi mravci noćna mora.Nikad nije bilo toliko mravinjaka pa me već nerviraju.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:43
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

divno, kao i uvijek smile55, božuri si krasni, slikaj i onog sa rozim/crvenim rubom kad se otvori
znam da se ubiješ od posla, ali baš ti zavidim na mjestu koje imaš za sve biljke Wink


Hvala ti draga,danas sam i ja zaključila da se previše umorim.Odmah sam slikala onaj rozim rubom,i njega nema kad se božur rascvjeta.A baš sam ga i kupila zbog tog ruba.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:45
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Draga Camellia, vrt ti je jednostavno fantastičan, mnogo si truda uložila u njega i vjerujem da si zadovoljna i da svako jutro guštaš s kavicom u ruciWink. Svaka čast, prava si majstorica!ClapStar


Hvala ti Sara,a ovo sa kavicom je daleka budućnost.Ne pamtim kad sam sjela i popila kavu gledajući cvijeće,osim naravno,kad pada kiša.A onda i nije tako lijepo.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:47
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Kad god preošetam tvojim vrtom uvijek se divim njegovoj ljepoti, a i tebi koja sve stižeš održavati tako skladno i uredno


Hvala ti moon,još uvijek nekako stižem.Problem je što još nije sve gotovo,uvijek nešto sadim i presađujem na drugo mjesto.Vjerujem da kad bude završeno da ću imati puno manje posla i više uživati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:50
Originalno poslano od člana acer69 acer69 napisao:

Imaš divne božure,Camellia.Naravno i ostalo cvijeće je krasno.ClapClap
 
Ovo je neki Hypericum ili griješim?
 
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:






Tako je acer69,to je Hypericum.Jako je zahvalan i lijepo izgleda.Božuri su i meni krasni,ali kad vidim koliko vrsta ih ima,žao mi je što kod nas nije tako dobra ponuda.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:53
Uz dužno poštovanje svim prelijepim cvjetovima kod tebe, ja ću izdvojiti ovu ljepojku (gdje si ju nabavila?)


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 21:54
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Draga Camellia, vrt ti je jednostavno fantastičan, mnogo si truda uložila u njega i vjerujem da si zadovoljna i da svako jutro guštaš s kavicom u ruciWink. Svaka čast, prava si majstorica!ClapStar




Sve što sam željela reći rekla je R.Sara samo bi dodala, odakle tolika energija da u kratkom vremenu poslije one grozne zime, "skitnje" po Evropi , sve si stigla urediti urediti, pa ti draga uopće ne spavašWink


Na žalost,imala sam jedan tjedan prisilni odmor.Zaštekala leđa pa sam se malo odmorila,a još uvijek ne mogu raditi koliko bi trebala.Vidiš,dok me nema,previše posla se nakupi i onda to tako završi.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 22:04
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Prošetala se tvojim prelijepim vrtom i ja se pitam kad to sve stigneš napraviti,svaka čast!Tongue


mali kaktus baš sam gore napisala araliji,a već imam dosta i kondicije pa se ne umaram baš lako.Kad imam velike radove ,obično dva puta mjesečno,imam i muške pomagače.Ne smije se samo zapustiti pa onda sve stignem.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2013 u 22:08
Originalno poslano od člana lilie lilie napisao:

smile182Moram obrisati čelo što od šetnje a što od ljepote vrta i raznih biljaka. smile149


Hvala ti lilie.Ja cvijeće volim i nikad mi ni jedna biljka nije višak,sve posadim.Nadam se da neću napraviti šumu.Obzirom da smo vinograd sav povadili,nadam se da sam sve nadomjestila da priroda ne pati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 193194195196197 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.