Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 211212213214215 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 23:08
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 23:16
Sve, sve, ali hortenzije!!! Pedivne su...
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2013 u 23:33
Cvjetna oaza na brijegu je nešto što bi svaki ljubitelj prirode i cvijeća htio imati. Sve je kod tebe toliko lijepo i s ukusom sređeno, uvijek imaš neke nove i zenimljive biljke i ja uvijek uživam kad staviš nove slike Clap.

život je more
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 00:20
Potpisujem Lantanu, sve je tako lijepo sažela i rekla upravo ono što i ja mislim
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 06:21
dugo nisam setala tvojim vrtom,jutros sam se nasetala ,nauzivala ,sve ti je prekrasno ...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 07:21
Uživala sam jutros u šetnji po tvojoj oazi na brijegusmile71
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 09:31
Draga moja, vidim opet si imala puno posla oko svojih cvijetića, ali nema veze kada neko voli cvijeće ništa za njega nije teško napraviti. Sve ti je lijepo i rascvalo, sada je vrt u punom sjaju. Ovaj mali cvijetić me oduševio mada neznam šta ti je to.
 
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
Sanja123 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 2021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sanja123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 13:45
Baš se rascjetalo sve na tvom divnom brijegu.
U jednom malom dijelu svijeta ja sam najvažniji čovjek.Bog me je postavio ondje,dodijelio mi posebno mjesto s posebnom zadaćom.On čini sve da u tom svijetu budem sretan-a ponekad mi pomaže cvijećem.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 23:35
Prekrasna je tvoja oaza na brijegu , draga Camellia ! Vrtna gloksinija mi je prelijepa , posebna je !
                     
                                                                                                                                                  
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2013 u 23:38
predivno.... i baš mi je drago šta smo se upoznale....ova lipota ti baš odgovara Heart
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
ajama View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2012
Lokacija: slavonija,
Status: Offline
Bodovi: 5957
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ajama Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 09:09
ajme koliko je tu ljepote.svaki dan navratim i uživam
-poslije igre i kralj i pijun idu u istu kutiju-
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 09:30
kod tebe obavezno navratim , samo ne ostavim pisani trag ali uživam jer kod tebe je stvarno smile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 10:18
kao i E nona i ja kod tebe obavezno svratim a znam da ću sigurno sresti i upoznati neku novu biljku Thumbs Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Lipanj 2013 u 23:41
Svaki cvetic je prica za sebe ,skidam kapu...ovo je prepredivno...koliko ti treba vremena samo da zalijes...Hortenzije su savrseno lepe.Clap
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2013 u 00:36

Kao i uvijek, lijepo je na tvom brijegu. Klematis je predivan posebne boje, a hortenzije sve jedna ljepša od druge. Jako volim hortenzije.

Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2013 u 15:26
prekrasno je na tvome brijegu hortenzije su prekrasne ,al mene je ipak bolje privukao ljubičasti clematis ta boja mi je prekrasna,a usput bum lijepo molila par grančica one roze ruže ,jel je to pokrivač tla ili penjačica 
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 12:22
Originalno poslano od člana melisa melisa napisao:

Oprosti što ti se ubacujem u tvoje carstbo, ali ne mogu a da ne pohvalim tvoju preeeeeddiiivnu oazu i tvoje blagoslovljene ruke. Doista sam uživala u svakoj slici koja predstavlja dio ljubavi koju daješ ovim prekrasnim biljkama koje rese tvoj vrt. Oduvijek mi je bila želja imati veliku okućnicu koju bi mogla urediti, no ta želja je neostvarena, pa ono malo što imam njegujem kako znam i umijem, i tek sad shvaćam da ne bih ni znala urediti vrt, čak ni približno na ovakav način, stoga ću šetati tvojim lijepim vrtom i zamišljati mirise predivnih ruža, zaustaviti se ispod svakog drveta, a pored čuvara kuće i ostalih sukulenata samo ću zastati i uzdisati... sve pohvale...smile78smile77


Hvala ti melisa na prekrasnim riječima.Ovaj vrt je prije 7 godina bio gola livada sa nešto starih voćaka.Ovo što sad vidiš je nastajalo godinama po malo i još nije završeno.Stalno treba nešto premještati,mjenjati...Zato samo strpljenja i vjeruj mi,ma koliki vrt bio,važno je da ga voliš uređivati i da si ti zadovoljna.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 12:25
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Sve, sve, ali hortenzije!!! Pedivne su...


Hvala ti dadinica,vjerovala ili ne,to su samo dva grma.Nikad im cvjetovi nisu isti,a možda zato što ih gnojim različitim gnojivima.Sve što mi preostane,ja samo prolijem oko njih.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 12:29
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Cvjetna oaza na brijegu je nešto što bi svaki ljubitelj prirode i cvijeća htio imati. Sve je kod tebe toliko lijepo i s ukusom sređeno, uvijek imaš neke nove i zenimljive biljke i ja uvijek uživam kad staviš nove slike Clap.



Hvala ti Lantana na komplimentima.Nove biljke imam zato što mi jedan dio pregrizu voluharice,neke iskopaju krtice,nešto se smrzne ili osuši.Nakon toga kad ih želim zamijeniti,uvijek te nove posadim na ta mjesta.Zanimljivo je da se to uvijek događa na istim mjestima.Neke biljke su od prvog dana na svom mjestu i ništa ih nije uništilo.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 12:31
Originalno poslano od člana moon moon napisao:

Potpisujem Lantanu, sve je tako lijepo sažela i rekla upravo ono što i ja mislim


Hvala ti moon na komplimentima.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 211212213214215 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.