Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 214215216217218 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:21
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:22
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:23
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:24
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:24
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 13:25
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 15:17

Samo da te pozdravim   smile113.
Opet sam, kao i uvijek, uživala u šetnji tvojim vrtom.
Svaka ti čast - za ovo stvarno treba imati puno snage, volje i ljubavi !

             smile79

U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 15:42
.smile57  opet bravoooooo
imaš toliko toga za pokazati ... i imaš znanja pa te molim da kad stavljaš slike da napišeš i ime biljke ...plizzzz - za nas neznalice smile61
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 22:48
Malo duze nisam bila u tvojem vrtu, pa sam imala dosta toga lijepoga za pogledati. Svaki dan kad vidim moj rascvjetani lan sjetim se tebe, ugodno me iznenadio, jer neumorno cvate jos od kasnog proljeća. Sorbaria, tvoja vidim cvate. Moja, koju si mi poklonila, je zimus bila sravnjena sa zemljom od silnog snijega, pa budem pricekala sa cvjetovima, makar se je super oporavila. Runolist ti je bas bogat. I mene zanima ime one biljcice sa zutim cvjeticima.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2013 u 23:11
Volim prošetati tvojim carstvom.... nauživam se ljepote!
Vidim imaš phygeliuse.... meni nije uspjelo sijanje (opet), tako da ću morati odustati, od sijanja mislim.Wink
A njih ću pokušati negdje naći.... nadam se.

Onaj žuti cvjetić... mislim da je lysimachia congestiflora.
Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
bucka123 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 664
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bucka123 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 14:43
Draga Camelia, šetajući tvojom cvjetnom oazom koja mi je prelijepa i uvijek nepredvidiva jer me često iznenadi posebnim primjercima cvijeća, puno puta pomislim kako bi oaza izgledala da je još veća. Kojim bi se primjercima sve kitila, dokle bi sve vijugave stazice doprle  ... zaista mi je svaka posjeta tvojoj oazi dodatni poticaj ze uređenje mog doma. Heart
Nemoj hodati ispred mene,možda te neću moći pratiti. Nemoj hodati iza mene, možda te neću znati voditi.Samo hodaj pokraj mene i budi mi prijatelj.    
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 21:58
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Samo da te pozdravim   smile113.
Opet sam, kao i uvijek, uživala u šetnji tvojim vrtom.
Svaka ti čast - za ovo stvarno treba imati puno snage, volje i ljubavi !

             smile79



Hvala ti draga,volje i ljubavi još uvijek imam,malo mi je ponestalo snage.Opet sam nešto uređivala,a jako je vruće.nadam se da će ti se svidjeti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:00
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

.smile57  opet bravoooooo
imaš toliko toga za pokazati ... i imaš znanja pa te molim da kad stavljaš slike da napišeš i ime biljke ...plizzzz - za nas neznalice smile61


Ma ne znam ti ja baš sve biljke koje imam,ali potrudit ću se .
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:04
Originalno poslano od člana Carol Carol napisao:


Malo duze nisam bila u tvojem vrtu, pa sam imala dosta toga lijepoga za pogledati. Svaki dan kad vidim moj rascvjetani lan sjetim se tebe, ugodno me iznenadio, jer neumorno cvate jos od kasnog proljeća. Sorbaria, tvoja vidim cvate. Moja, koju si mi poklonila, je zimus bila sravnjena sa zemljom od silnog snijega, pa budem pricekala sa cvjetovima, makar se je super oporavila. Runolist ti je bas bogat. I mene zanima ime one biljcice sa zutim cvjeticima.


Baš mi je drago Carol da te moje biljke podsjete na mene.Dadinica je ID onaj cvijet i to je Lysimachia.A Sorbaria je meni najzahvalniji grm i uvijek je lijep i kao što sama kažeš,vrlo brzo se oporavlja.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:08
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Volim prošetati tvojim carstvom.... nauživam se ljepote!
Vidim imaš phygeliuse.... meni nije uspjelo sijanje (opet), tako da ću morati odustati, od sijanja mislim.Wink
A njih ću pokušati negdje naći.... nadam se.

Onaj žuti cvjetić... mislim da je lysimachia congestiflora.


Dobro si ID onaj cvjetić, lysimachiu,meni je jako lijep.Phygelius sam tek nedavno posadila pa je još mali,ali valjda će dovoljno narasti i za podijeliti.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:11
Originalno poslano od člana bucka123 bucka123 napisao:


Draga Camelia, šetajući tvojom cvjetnom oazom koja mi je prelijepa i uvijek nepredvidiva jer me često iznenadi posebnim primjercima cvijeća, puno puta pomislim kako bi oaza izgledala da je još veća. Kojim bi se primjercima sve kitila, dokle bi sve vijugave stazice doprle  ... zaista mi je svaka posjeta tvojoj oazi dodatni poticaj ze uređenje mog doma. Heart


Znaš da sam i ja razmišljala što bi posadila da je okućnica veća.Naravno,već sam imala nekoliko varijanti,vjeruj mi,ne bi bilo prazno.A stazice su upravo ,neke u izradi,a neke u planu.Veseli me da ti mogu pomoći svojim uređenjem.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:15


Počeli smo uređivati rubnjake oko svih cvjetnih gredica zbog korova koji stalno raste unutra,nadam se da će ovako biti lakše održavati.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:16
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:17
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2013 u 22:18
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 214215216217218 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.