Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja cvjetna oaza na brijegu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja cvjetna oaza na brijegu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 319>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:45


Cotyledon ladysmithiensis
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:46


Cot.lady. variegata
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:48


Coty.lady. medio var.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:49


Adromischus alveolatus
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:52


Iz Bauhausa... Kalanchoe tomentosa Golden girl(slična je chocolate soldier samo su listovi više zlatne,a ne smeđe boje)
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:54


Aeonium Sunburst cristata
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2014 u 21:57


Crassula Buddha's Temple,3 put,a ako ugine opet,zadnji
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2014 u 00:22
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Crassula Buddha's Temple,3 put,a ako ugine opet,zadnji


Valjda će biti treće sreća, šteta bi bila da ga nemaš jer je baš poseban.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 10:09
Draga moja, reći ću samo smile227 !
Sad znam kome sukulentu pripada listić koji je kod mene na zakorjenjivanju... cotyledonu... ali ne znam kojem, čini mi se da je upravo kao tvoj treći po redu ovdje na slici. Ima li uopće nade da ga tako razmnožim? Embarrassed
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 12:34
Predivni noviteti i krasno aranžirani vrtići...bogatstvo prekrasnih sukulenata!!!
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2014 u 17:13
Originalno poslano od člana Camellia Camellia napisao:



Crassula Buddha's Temple,3 put,a ako ugine opet,zadnji
gdje stoje ovi sukulenti....da se po mraku usuljam.....haha...ma predivno....bez rjeci sam....smile55
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Kolovoz 2014 u 10:02
Raj za ljubitelje sukulenata jedan ljepši od drugog. Nasmijalo me kamenje, ove godine ništa bez kamenja, sve odpuha i slomi. Hug
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 08:26
krasne nove ljepoticeSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:10
Originalno poslano od člana bugicaza5 bugicaza5 napisao:

Draga moja, reći ću samo smile227 !
Sad znam kome sukulentu pripada listić koji je kod mene na zakorjenjivanju... cotyledonu... ali ne znam kojem, čini mi se da je upravo kao tvoj treći po redu ovdje na slici. Ima li uopće nade da ga tako razmnožim? Embarrassed


Ima bugice,ja sam ih dosta zakorijenila listićima,ali neki i nisu uspjeli.Tko zna?Oni i senecio trebaju najmanje vode,pogotovo po zimi.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:14
Drage moje,hvala vam na posjeti,dođite opet i nadam se da će ćete naći nešto što vam se posebno sviđa.
A danas imam samo jednu novu biljčicu i ni sama ne znam kako je zalutala u Bauhaus i to za 7,90 kn,a na ebayu sam vidjela da takve veličine koštaju i 10 E.Valjda im slučajno upalo u pošiljku.
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:16


Agave albopilosa
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:18


Ima prekrasne štraftice po listovima,slatkica
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 14:25
ajme kako su ti krasni noviteti od bešlića smile94, a nova agava je smile170 "za pojesti"

umalo zaboravih spomenuti sukulent vrtiće, jedva čekam da se razbujaju Wink

pješčanik si super rješila, ali obavezno skidaj najlon kad god je suho
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 15:37
Kao i uvijek sve prekrasno. Clap
Nemoj biti drugačija nego R.Sara i ja za krunicu,uvijek nam je "zadnji put" ali nikad ne napišemo dok je ponovo ne nađemo.
Wink
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 17:55
Nova agavica, prava krasotica!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 302303304305306 319>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.