Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VA DIHE MORA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VA DIHE MORA

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:11
 
 
 
Poklon  od  Jagode
 
Poklon  od Lantane
 
 
Bebolina,dali je to što si tražila?
 
 
 
Poklon moje Triše
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:16
 
Tako je bilo u petak kod mene u vrtu.
 
Nemam komentara.......Cry
 
 
 
 
 
 
.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Pinus View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 4559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pinus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:26
Divan, krasan vrt. Vidim da je bura trgala grane. Šteta da je istovremeno otpuhala snijeg. Da nije mogli bi se grudati.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:44
Trgala,lomila,nosila,....
hvala ti Pinus na posjeti.Tvoje su lončarice jedna ljepša od druge,uvjek se divim kad ti navratim.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:49
  U tvom vrtu je lijepo i kad bura trga grane.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 17:52
Draga Dijana 7566,
Bolje da te MM ne čuje,on je psovao da se je čulo do Rijeke,
bojao se da nije oštetilo auto,a ja ,ja svoje biljke.
Hvala ti na posjeti.Smile
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 19:43
Draga moja, sve će to na proljeće doćši na svoje, ne brini se, uvijek ima viška biljaka koje prežive zimu, pa računaj s tim!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 19:45
I ja sam prošetala, duboko udisala dah mora i pasla oči na tvom krasnom bilju!Thumbs%20Up
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 19:59
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

 
 
Bebolina,dali je to što si tražila?
 
 
 
Je, to je ono što sam tražilaEmbarrassed @monstera mi je poslala dva listića koji se super držeWink
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:52
Lijepo i unutra i van. Jako mi se sviđa ova tvoja trava,  super izgleda na ovoj slici, i ja sam onu tvoju posadila, nadam se da će ovako lijepo izgledati

život je more
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:55
Dobro došla u moj dom i vrt,
sa travom nećeš imati problema,samo ako bude pržilo kao prošlo ljetu.....
drži se ona,žilava je kao i ti.Wink
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:58
Praktički do jučer nisi ni imala svoju temu, a evo te već na 5. stranici - smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:02
 
MM kaže da sam se navukla,ovisnica,da dilam trave....
ako bude problema ti draga Triša snosiš bar 60% .smile78
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 21:09
Lako ćemo za tih 60% ako treba nabavit nove biljke, štihat, kopat, krampat, samo da se ne moram brinut za kuhinju, a i djece imate previše, priznam samo Belusmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:39
Belina eto me opet malo kod tebe...Nadam se da ti bura i led nisu napravile veću štetu u tvom lijepom vrtu...Vi na Krku odsječeni ste od svijeta zbog ove grozne bure...Nadam se da se je konačno smirila odnosno primirila ta buretina, za neko vrijeme,  iako najavljuju novi snijeg i buru.....
Kućne biljke su ti prave ljepotice ClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 06:51
Draga Belina, jako me raduje da i tebe možemo ovako virtualno posjetiti! Divna ti je okućnica, a i kućica uređena s puno stila..
 
Na ovoj sam ja slici osim predivne hoye u lijevom kutu dolje primjetila i slonića, slikni nam i njega jednom - ja ih jako volim, skupljam sloneke pa ih odmah uočim kod nekog Smile
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 08:21
Pričala mi Free kako imaš prekrasan vrt,sad sam i na slikama vidjela da je zaista takoClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 08:47
Drage moje ,
Free,voli jako more,veseli se svemu vezano uz to.
Nadam se da ću i tebe vidjeti,u živo ,u svom vrtu.
Hvala ti na posjeti i pohvalama.Tongue
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 09:54
Belina, ne znam da li još puše kod tebe, ali prošetala ipak jesam i nemam neku potrebu otići van iz tvog vrteka, sviđa mi se tu ispod cedra Wink
od koje si to travice napravila ogradicu? odlična ideja Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2012 u 10:15
predivan vrt kao i biljke u njemu...naravno ne zaostaju niti kućne..posebno mi se sviđa kučna srećica jer i ja imam sličnuu Wink odnosno sličnog šteta što niste bliže možda bi bili cura i dečko....
ogradica od trave je fantastična samo nisam skužila koja je...

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,360 sekundi.