Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - VA DIHE MORA
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


VA DIHE MORA

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 43>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 23:02
Iz odurnog, zakaljužanog, bljakastog (ipak meni najdražeg) Zagreba, sa temperature -17 stupnjeva, nakon svih bura i buretina o kojima smo slušali i gledali na TV ovih dana i problemima koje ste u vezi toga imali gotovo da ma ne mogu povjerovati kako je moguće da se more tako potpuno smiri!
Cedrovi fascinantni, Belina travnata ogradica preposebna a najviše mami klupica ... pa onda stazica, nevjerojatna je ta blizina mora... mlado/ludo u prvoj godini braka pobjeglo od muža zbog bure a sad tu cmoljim nad tvojom srećom, smile78
Zanimljivo je kako duuuugo treba čovjeku da shvati kako sve u životu ima svoju cijenu samo je pitanje tko ju je spreman platiti.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2012 u 09:18
Kod tebe je draga sve moguće, čak i "slonovi, koji stoje na staklu".
Pitala sam kako je ljubav u vrtu kaktusa i agava, no vidim, još uvijek traje.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 19:48

I ja svratila u jedini vrtić bez snijega!!  I lijepo te pozdravljam!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2012 u 19:57
Drage moje posjetiteljce:
 
Anabistrica-samo ti navrati i ugrij se
 Lucy         -ljepo te je naći u vrtu
Franjica Zg-samo navrati,kad god imaš vremena 
Silvy -pa ni kavu popila nisiWink
Lantana-portun je otvoren
Triša-imam tremu kada te vidim u vrtuShocked
Free-navrati,čeka te BellaWink
 
 
 
Sve jedan velikismile78
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 00:26
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 11:51
         
 
 
 
Ta moja barka mala... moja Bela i moj Omišalj...
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:33
prekrasno je u tebe draga Belina! pokušavam skužiti ali ne ide, šta znači va dihe! ja sve mislim da je to u blizini.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:45
 Tako je lijepo poslije svih ovih snježnih vrtova svratiti u vrt bez snijega i još kad je tako lijep, onda je to dvostruko zadovoljstvo.
Veliki pozdrav iz snijegom okovane Hercegovine!
 
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 12:50
Originalno poslano od člana antonija antonija napisao:

prekrasno je u tebe draga Belina! pokušavam skužiti ali ne ide, šta znači va dihe! ja sve mislim da je to u blizini.
 
 
 
Draga Antonija, u mirisu mora!mi ti to u ovim krajevima često koristimo,
                        kada je jugo sve miriše po friškini,kada je maestral,mi sve te mirise osjetimo,kada puše bura mješa se sa zapjenjenim morem,to je opet jedan drugi miris.
 
 
 Veliki HugTikvić
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 13:28
Uz naše ružmo vrijeme bili mi je zadovoljstvo zaviriti u ovu tvoju ljepotu.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 23:03
Evo mene opet kod tebe ! Dosla sam vidjeti kaj ima novoga ! Bela mi je predivna i preslatka !   smile79
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 07:52
Draga GF,ovako je Bella izdržala ovu buru i hladnoćuWink
 
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 08:05
 
aloa-mix
A
canpanele,da me vesele
 
Kupljeni paprat,čeka proljeće-
 
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 22:20
Vidim da cvjetna ekipa spremno čeka proljeće. A ove hladne snježne dane i ja bih najradije provela kao tvoja Bella.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 09:11
Belinice moja, krasni su sloneki!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 11:03
Vau campanule su prekrasne, od tebe preko mora dolazi friškina, proljeće tek što nije stiglo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 11:22

Ostavljam trag pozdravljaujući tebe i Belu. Hug
Campanule su super!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2012 u 12:31

Lijepi pozdravčić ti ostavljam,  pratim tvoje biljčice kako rastu, a više puta gledam onu ljepoticu kako se ljuljuška na valićima!!!smile78


Slonići su mi prekrasni, ali dalje kupuj one koji imaju podignutu surlu!!!  Za sreću i dug život!!!Wink
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 03:15
Belina draga malo sam navratila da vidim kako ide oporavak vrta i biljčica nakon onog ludog vremena...Posljedice se vide kao i kod svih nas, ali brzo će se to oporaviti, jer proljeće kuca na vrata....Osim toga u Pordenone ćemo se malo obnoviti da zaboravimo na gubitke...
Kampanule su superClapClap
sutra je novi dan
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2012 u 04:02
Draga Belina priuštila si pravi užitak jutros, prelijepe slike mora u bonaci koje je "začinila" tvoja ljepotica Bela, divan vrt...
Ali danas prije svega ipak želim ti poželjeti sve najbolje za tvoj rođendan! LOL
 
 
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7891011 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.