Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranziranje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranziranje

 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
Korisnik
Poruka
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Aranziranje
    Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 10:44
  Evo Prvo da se zahvalim, Administratoru sto mi je udovoljio zelji i sto je zaista brz i azuran!
  Nadam se da cu ubrzo imat i sugovornike i da cemo se uspjesno i dugo druzit i razmjenjivat iskustva!Hug
  Nestrpljivo vas iscekujem!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Cvijetić View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2007 u 21:52
zašto se desi da mi se ruže koje sam dobila drugi dan samo  povile glave tj. pupoljci prema dole, iako su bile u vodi. kupite su od proizvodjaća, direktno odrezne sa biljke . pa me zanima dali u cvijećaram stavljaju koje sretstvo u ruže. jer kod njih znaju diti danima kao da su taj dan ubrane. 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2007 u 12:57

Znam da rezane ruže duže ostanu svježe ako ih se stavi u mlaku vodu.

Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2007 u 13:21
  ruze kad su duge bilo bi ih pozeljno (glavice stavit na tanku cvijecarsku zicu,) da ne klone!  Vrhom zice probost lagano glavicu i gurnut zicu oko pol cm  ili malo vise u glavicu a ostatak lagano omotat oko stabljike!
  I jako je dobro da ih se podreze cim kosije, ili cak da se stabljika okomito prereze jer tako ima vecu povrsinu kojom upija pa tako i dobija vise vode!
  Također je pozeljno vodu mijenjat svaki dan!
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 00:18
  da vam pokazem nesto zanimljivo

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 19:09
Tvojih ruku djelo,Vendela?Clap
Samo mi je nekako cjena za oko zapela,jel to 100kn sa zdjelom? Ne mogu služiti ,izgleda mi da je na nekom staklu aranžman i onda stavljen na zdjelu!?Ermm
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 19:24
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2007 u 20:06
Lijepi aranžman...koliko ja vidim bijeli jorgovan...Heart malo bambusa...
bijele ruže.....ClapClap
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 01:19
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Tvojih ruku djelo,Vendela?Clap
Samo mi je nekako cjena za oko zapela,jel to 100kn sa zdjelom? Ne mogu služiti ,izgleda mi da je na nekom staklu aranžman i onda stavljen na zdjelu!?Ermm


  moram biti iskrena ovo nisam radila ja nego moja bivsa kolegica koja sad ima svoju cvijecarnu i mislim da je zasluzila sve pohvale za ideje i  svakako da mi je drago da joj posao ideTongue
  da cijena je 100 kn i arnzman ima svoju posudu , svijeca je mirisna , a inace ti je bio izlozen na stalku sa staklenom zdijelom
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 01:21
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Lijepi aranžman...koliko ja vidim bijeli jorgovan...Heart malo bambusa...
bijele ruže.....ClapClap


  ne ruze nisu bijele vec bežtj. da budem preciznija to je VENDELA, to mi je najdrazi cvijet tj, ruza pa mi se cinilo kao dober nik LOLTongue
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 10:15
E sad ću ja ko Donata,stavi si avatar od te slike,VendelaWink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 15:18
ja cu ovo prokomemtarisati
samo naprijed svaka cast prelijepo je
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2007 u 22:29
  nisam vas zaboravila ali nikako ne stizem poskicat vas jer sam u velikoj guzvi!
  Spremala sam nesto nakit za jednu izlozbu i sar za Špancirfest spremam jos pa nemam vremena doci do kompa a jos i malo djete pa mislim da vAM JE SVIMA SVE JASNO!

  ovu sam suboturadila jednu fensi svadbicu pa cim stignem stavim vam slikice da malo napaseta ociceBig%20smileBig%20smile
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Srpanj 2007 u 23:06
Super!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2007 u 23:13
 Moje dijete mene danas iz nekog razloga počastilo buketićem....isprva pomislih što li joj je, a kad ono večeras: " Mama, mogu li večeras uzeti auto?" Evil%20Smile
mogla sam mislit da je neka kvaka...
ali buketić je zanimljiv



a i dobila je auto...a sto ću ...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 09:01
Barem je na lijep način tražila autosmile55
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 11:03

Istina, baš si mislim dobro da moja kćer ne čita ovaj forum, posudila bi i ona ovaj štosTongue

Buketić je baš sladak
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 11:52
a eto....tu smo da razmjenjujemo iskustva...
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2007 u 21:17
sreca njena pa joj mama voli cvjece
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 01:53
 Vjerovali ili ne, ali onaj buketić se još drži sasvim solidno..evo već osam dana...smile126
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.