Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranziranje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranziranje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
Korisnik
Poruka
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2007 u 08:19
smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2007 u 14:25
Ovo sam našla u jednoj cvijećarni u Sisku i ne mogu , a da vam ne pokžem;


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Listopad 2007 u 16:16
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2007 u 00:48
dobro izgleda smile55
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2007 u 14:08
  evo da vam se javim , nisam vas zaboravila ali imam jako malo vremena pa se nestignem javit
  Radila sam ponesto svadbica u zadnje vrijeme pa sam u potpis postavila albumice da si pogledate slikice i nesto nakita koji radim  nadam se da ce vam se svidjet i da cete moci vidjet slikice a isto se tako nadam da cu vas sada moc malo cešče posijetit Tongue
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Studeni 2007 u 19:48
vendela prelijepo
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2007 u 00:18
smile94   super!!!!!!


Ažurirao frida - 09 Studeni 2007 u 00:19
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2007 u 11:40
  evo mene opet
  Hvala za komentare
 pokušala sam staviti slikice ali ne album vec pojedinacno pa mi nece, jel koja zna zasto?
  Slike su vec smanjene i imaju jeli svoje linkove samo mi ih nece otvorit ko link ni ko sliku a na drugim forumima sve radi za pet?
  pomagajte sta da radim

Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2007 u 20:03
Originalno poslano od člana vendela vendela napisao:

  evo da vam se javim , nisam vas zaboravila ali imam jako malo vremena pa se nestignem javit
  Radila sam ponesto svadbica u zadnje vrijeme pa sam u potpis postavila albumice da si pogledate slikice i nesto nakita koji radim  nadam se da ce vam se svidjet i da cete moci vidjet slikice a isto se tako nadam da cu vas sada moc malo cešče posijetit Tongue


  nije mi jasno zasto mi pokazuje link na nesto sto nisam postavila???????
  mislim jesam spomenula nakit ali nisam stavila link bar ne na ono sta mi otvaraAngryAngry
  moj nakit je u potpisu
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Studeni 2007 u 20:13
cini mi se da je u pitanju neka reklama
ali pitaj administratora
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 12:38
krasnoooooo,drugi mi je smile227smile211
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Studeni 2007 u 19:01
Baš su smile227
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 09:47
Šta se mene tiče,da je i jednostavnije bilo bi lijepo.Ja volim orhideje u što jednostavnijem obliku,bez ičega sa njom.Sama po sebi je predivna i to dolazi do izražaja kad nema ničega sa njom a pusto ne može biti kad je tako raskošna.
E sad pitanje,koliko dugo orhideje cvatu u vodi,ovako odrezane?
Vidjela sam jedan veličanstven božićni aranžman sa orhidejama.E sad ja bi to i napravila(i kupila orhideje) ali šta ako mi se povenu za dan-dvaErmm)
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 15:53
Za dan-dva neće, ali to sve ovisi kad su cvijetovi odrezani. Ako je orhideja friško odrezana znam samo da može dugo izdržati u vodi, ali na žalost ne mogu precizirati koliko jer nemam ni jednu orhideju.
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2007 u 23:01
Rec je o orhidejama, ali me je podsetilo na nesto sto sam procitala o tulipanima. Pa cu i napisati.

Kada uberemo tulipane i stavimo ih u vazu, oni ce i dalje nastaviti da rastu, ako im vodu dolivamo (NE- menjamo)i ako im stabljike pomalo prikracujemo.

Jedva cekam prolece!

I jos sam se necega setila. Mozda mnogi vec znaju, ali za one koji ne znaju.

Gladiole treba brati kada im se prvi (najnizi) cvet tek pocne otvarati. I pri rezanju zaseci stabljiku ukoso. Tako ce dugo u vazi da cvetaju!

Jedva cekam leto!
Aglaja
Na vrh
vendela View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 74
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vendela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2007 u 20:23
Originalno poslano od člana aglaja aglaja napisao:

Rec je o orhidejama, ali me je podsetilo na nesto sto sam procitala o tulipanima. Pa cu i napisati.

Kada uberemo tulipane i stavimo ih u vazu, oni ce i dalje nastaviti da rastu, ako im vodu dolivamo (NE- menjamo)i ako im stabljike pomalo prikracujemo.

Jedva cekam prolece!

I jos sam se necega setila. Mozda mnogi vec znaju, ali za one koji ne znaju.

Gladiole treba brati kada im se prvi (najnizi) cvet tek pocne otvarati. I pri rezanju zaseci stabljiku ukoso. Tako ce dugo u vazi da cvetaju!

Jedva cekam leto!

   e da sve ovo je istina ali i ma jos kojekakovih štosevasmile188
  inace sve cvijece  je dobro podrezivat u koso,(time dobivaju vecu površinu za upijannje vode!
  dok je MARGARETE i sve cvijece koje spada u rod krizantema najbolje je trgat a ne rezat jer trganjem im ostaju žile koje bolje vuku vodu nego kad ih se odteze!

  IRISE- je pak dobro kad se podrezu u koso jos malo zarezat u stabljiku, nekih 1-2 cm opet iz gore navedenih razlogaLOLLOL
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 09:01
e ovo je dobro znati Wink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 12:43
Hvala vendela na savjetima...ovo za irise nisam znala...smile186 
Na vrh
mima View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 13:13


Samo iznimno u kući držim rezano cvijeće ( ovakav "aranžman" za Božić i nešto slično za Uskrs). Inače mi bude žao cvijeća Cry


Ažurirao mima - 13 Prosinac 2007 u 13:13
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2007 u 21:43
smile55Jel ovu granu bobica kupiš? Šta je to(liči mi ko bobice one ardisije,što si gore stavila sliku)?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 8>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.