Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
Korisnik
Poruka
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 06:39
lijepo, hvala za slike
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 07:13
Hvala za slike i ovu malenu reportažu.
Super da ste se i na sajmu susreli i malo popričali :o))

Ja sam bio prije nekoliko godina u Padovi na sajmu a isto tako i u Pordenoneu i meni je bio zanimljiviji ovaj u Pordenoneu.
Više cvijeća i prodajnog je karaktera. Dok onaj u Padovi je više profesionalnog karaktera tj. više uzgajivačima nekako namijenjen i više se oprema reklamira. Možda i nije tako ali sam ja stekao takav dojam.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2014 u 15:39
Camellia, hvala na predivnom izvještaju !!  Mislim da si našla za svakog ponešto !! Baš si nas zadovoljila....... kao da smo bile tamo !!!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2014 u 00:13
Camellia lijepu si reportažu napravila. Ja ove godine nisam ništa slikala, nisam imala vremena. Žao mi je da se nismo srele, iako si srela našu prijateljicu Eldu. 
Ja sam standardno kupila kameliju, citruse, lukovice, nešto sjemena i mirišljavu daphne. Za kupovinu biljaka dobila sam rođendanski bon od sina pa sam se opustila...WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 16:11
Originalno poslano od člana Free Free napisao:

Camellia, hvala na predivnom izvještaju !!  Mislim da si našla za svakog ponešto !! Baš si nas zadovoljila....... kao da smo bile tamo !!!LOL


Slažem se sa Free!smile79
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 18:15
najljepša je fotka s tradeskancijamaSmile...bravo CamelliaSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Adrija10 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Lipanj 2015
Lokacija: Varazdin
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Adrija10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2015 u 11:13
Svaka cast :D Lijepi izvjestaj.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 91011
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.