Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
Korisnik
Poruka
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 08:11
Hvala na slikama! Kad već nisam bila u mogučnosti ići bar malo uživam na ovaj način
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 11:29

Evo mene iz Pordenona Wink

Jagoda je već predstavila najbitnije a ja ću samo par riječi i par slika.
 
Jagoda i ja  se nismo  šetale skupa jer sam ja otišla u grad Pordenone u šetnju i  na kavu. Konačno je bilo vremena i za to, uvijek bi se na sajam ostajalo samo 2 - 3 sata a to je bilo malo za pogledati i grad i sajam cvijeća.
 
 Dan izmišljen za biti na zraku pa evo prve slike u čast tome
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 11:49
Šetnja gradom
 
 
 
 
Ulazak u grad je preko mostića
 rijeke Noncello
 
 
 
 
 Gradska vijećnica (Palazzo Comunale)
 
 
 
 
Zvonik u prvom planu, Katedrala sv. Marka (Duomo di San Marco) desno
 
 
 
 
 
Fontana i pogled na toranj
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 12:07
Nastavak slijedi, moram krenuti na Krk.
Svima smile79
Rijeka

Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 14:51

Jagoda, hvala na slikicama, samo daj reci pošto su kamelie !! Da se psihički pripremim ! I uz put da te zamolim, svrati u moj vrt, imam pitanje za tebe !smile78

Miro, a tebi moram reči da si me opet, po neznam koji put bacila u razmišljanje!  Došla u Pardenone i ostavila si Jagodu da sama šeće cvjetnim rajem a ti otišla na kavu u grad ! Ajme, to se meni neće dogoditi ! Embarrassed
Ispraznila sam memorijsku karticu na fotiću i nosim i rezervnu bateriju, za svaki slučaj !! I nadam se da ću se vratiti barem 3 kg lakša iz Pardenonea !!

Danas tjedan vjerojatno još neću moći govoriti, ali slikica će sigurno biti !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 15:20
Jagoda...hvala ti što si dočarala sajam cvijeća i nešto iz njihove ponude

MiraK....sve si mi već ispričala, no lijepo je i vizualno doživjeti ono o čemu si pričala, hvala draga, vidi se da si uživala
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:30
Free, Jagoda je šetala sa Zdenkom i to od 10h pa do 15:30 a ja sam od 10h do 12 bila u gradu a ostalo na sajmu ( vjerujem da će to biti više nego to ćete se vi zadržati na sajmu, obično se ostaje 2h do 2h 30minuta). Tako, tebi  se to nemože ni dogoditi, a žao mi je što nećete imati vremena kao mi pa da vidiš i grad jer tko zna kada će se opet pružiti prilika za tako nešto.  Ja idem već 4 put godine na sajam i već znam što mogu očekivati.
Za mene je bilo veliko veselje da sam stigla i jedno i drugo vidjeti po prvi put nakon 4 godine.
 
Što se tiče ovogodišnjeg sajma, moram priznati da me je malo razočarao. Ponuda je svake godine sve manja i manja, manje izlagača a nema ni gužve kao prijašnjih godina.  Ipak lijepo je otići zato sam se lijepo prošetala i po gradu sa mojom susjedom Eldom i još dvije žene iz autobusa ( bilo nas je 11 u grupi koju smo sakupile).
 
Želim ti da uživaš jer za tebe će sve biti novo i najljepše, jer je prvi put
 
Moon, hvala na komentaru
 
 Cure
smile79
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:48
Još malo slikica grada Pordenone ( ostalo ću staviti u temu Italija)
 
  
 
 
 
Ulica Corso Vittorio Emanuele, centar Pordenonea
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
MermaidDreamer View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 10 Prosinac 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 343
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje MermaidDreamer Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 21:56
da sam znala da se ide ovaj vikend organizirano, išla bih sa vama. Nažalost sljedeći vikend sam službeno na Lošinju, pa nisam niti rezervirala kartu.
Slike su predivne.
Hvala na slikama
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:16

Danas sam i ja šetala stopama naše drage MireThumbs%20Up dan kao rođen za laganini šetnjicu. Sajam cvijeća definitivno nije ono što je nekad bio. Štandova je manje, a o ponudi cvijeća da i ne tipkam.

Evo poneka fotka sa sajma

Zigići prelijepi.... ali cijene Wacko

Cymbidiuma je svakojakih, sve iz istog norveškog rasadnika.
 

Agruma svakojakih

Bugica u nekoliko boja

Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:23
Evo sajma
 
Bilo je puno svijetla pa su slike dosta loše, nisam zadovoljna baš
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:30
Puno ljidi s foruma bilo a ja sreo samo Jagodu! hmm hmm pa mogli smo na kratku kavu!
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:39
Dado baš sam kod Free napisala da smo se sreli na štandu Raziela. Krivo mi je da nismo mogli malo sjesti i popiti kavu, jer na njihovom štandu je uvijek gužva, a ja sam imala više toga da mi pripreme. U toj gužvi zaboravili su mi dati dvije stvari za Loru, iako su bile pripremljene...Na tom sam štandu bila već na kraju pa nisam imala puno vremena...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:43
Bebolina vidijela sam da si se javila i da si šetala danas po sajmu...Nisam te jučer vidijela, iako si bila napisala da ćeš sa kosookima promovirati adeniume. Zar je to propalo?
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 22:45
Free javila sam se na tvoju stranicu i sve napisala što te zanima. Za informaciju cijene kamelija su 5, 10, 15 eura.
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 23:54
Još malo slikica
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Rijeka

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Ožujak 2013 u 23:59
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Toliko od mene a za laku noć ovaj cvijetić lijepo aranžiran
 
 
Rijeka

Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 06:36
bebolina i mira hvala vam što ste nam približile ovo zbivanje Heart

kako je lud onaj limun - budina ruka, samo me zanima kako se cijedi LOL

a tek one refužo lukovice - ko da si na odjelu sa koštunjavim voćem - molim vas 20 dag kikirikija, ubacite mi i koji mini amarilis LOL

vidim na slikama i jednu biljku - medicago, baš nedavno sam naletila na njega i mislim da je moja nedoumica imam li coronillu ili medicago citrinu rješena u korist medicaga
Na vrh
irisica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irisica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 07:50
Divno je bilo pogledati fotografije, kao da sam šetala po sajmu. Bila sam zadnje dvije godine, ali ove nažalost ne mogu. Prošle godine sam htjela kupiti budinu ruku, ali sam odgodila za ovu. Sada mi je žao što ga ni ove neću kupiti, a kod nas ga još nisam vidjela.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2013 u 08:43
lijepo, lijepo...cure hvala što ste se potrudile...nadam se da je i Dado pofotkao nešto  više trajnica...kakva je bila ponuda sempervivuma?
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.