Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samo hobby
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samo hobby

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
Poruka
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2012 u 13:32
smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 00:13
I ti si početnik? Svaka čast, vrlo vrlo napredan početnik, sve je prekrasno!
Dobro nam došla i duuuugoooo se s nama družilasmile73
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 08:41
Hvala Mumica i Jani.
Nisam početnica - ako se računa moj dvogodišnji staž. Prije bi se nazvala imitatorica jer sve ideje i znanje pokupila sam sa foruma i blogova. Smile
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 09:16

To se i vidi na tvojim radovima, stvarno nisu nimalo početnički....U svakom slučaju lijepo da si s namaThumbs%20Up

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 10:35
Onda sam i ja imitatorica.Bravo za radove.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2012 u 11:45
Neeeeee Kiki-ko! Vi ste majstorica! smile58
To potvrđujete svakim svojim radom!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 08:46
već sam ti rekla da je sve "sjedi, 5"... Smile

imam pitanjce:
čime si zalijevala medaljone?


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2012 u 11:21
Dobro došla Klara!
Tongue
Medaljone mi je zalila sestra - ona radi nakit i kupila je ono nešto dvokomponentno u NB hobyu za 120 kn. Ne znam kako se zove.
Moram je ponovno zvati,  jer sam bila u Perli i kupila sam one tvoje okrugle medaljone na koje ću nalijepiti cvjetiće sa salveta koje si mi poslala.
 
A sa trčim na poštu - tebi nešto šaljem!!!smile166
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 14:13
smile76


pliz, aj ju pitaj... Embarrassed

a opet imam pitanje... Wacko
kojim lakom si raspucavala dozirku za sapun,
na koji način si nanosila (spužvicom, kistom, prstima, kombinacijom...)
i što si utrljavala u pukotine?

nešto slično sam probala raditi i jako mi se cijedio step2
i na kraju je sve (opet Wacko) završilo na pranju...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2012 u 20:03
Bravo "početnice"!
čajnik je savršen!!
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2012 u 18:15
Klara: polyesterska smola za medaljone i stamperia sittile za pukotine. Sve nanošeno kistom, u pukotine uljana boja.
ElzaBuba: čajnik sam vidjela na jednom blogu i morala sam i ja napraviti isti. Zadao mi je puno glavobolje, nije ispao baš kao original no i moja verzija je ok - barem meni! 
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
bina View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 164
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 15:43
prekrasni radovi
Uz cvijeće i život je ljepši
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 20:29
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 20:36
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:46
divnoThumbs%20Up
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 23:14
Koji ti je to završni lak na ovoj kutiji s leptirom? Jako se lijepo sjaji.
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 08:06
Mima, ovo je nitro lak. Neocel od Chromosa. Njega koristim za staklo, no od danas prelazim na tvoju metodu pečenja...Tongue
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 09:09
Bravo za radove.Nije mi jasno za Stamperijin Sottile.Ako je tanko,pukotine su nevidljive,a ako je deblje onda se sljeva.Mogu ga koristiti samo na vodoravnim površinama.Svi su zadovoljni.Meni je ovo već drugi komplet i nisam zadovoljna.
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 11:13

Prošli tjedan sam kupila Idein 2K i još ga nisam isprobala. Sve do sad sam radila sa Stamperiom i nikad se nije dogodilo da nisam zadovoljna pukotinama. Večinom sam ja zeznula stvar sa utrljavanjem patine ili uljne boje ili lakiranjem. Ne znam - možda je stvar u step 1 - koliko njega naneseš takve su pukotine - to sam negdje pročitala  - nadam se da sam dobro zapamtila Confused ili u skladištenju medija - možda je dugo stajao u trgovini na krivom mjestu. Smile

"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 14:05
novi radovi... jeeeeeeeej.... Clap  Clap  Clap
sat mi je favorit...

Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Bravo za radove.Nije mi jasno za Stamperijin Sottile.Ako je tanko,pukotine su nevidljive,a ako je deblje onda se sljeva.Mogu ga koristiti samo na vodoravnim površinama.Svi su zadovoljni.Meni je ovo već drugi komplet i nisam zadovoljna.


kiki-ko, ovo ko da sam ja pisala... Wink   LOL

julija,
možeš napisati točan naziv te smole za medaljone?
gledala sam na NB-u, ali nisam uspjela pronaći...


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.