Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Viridarivm nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Viridarivm nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 21:09
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Pa mi smo susjedi,u jeseni.
veliki sam ljubitelj gomolja,trava i imam mali spisak,što bi htjela od tebe nabaviti,zato se javi kada dolaziš u blizinu.
Nadam se da si dobio moj spisak,na pp!?
Molim te da mi odgovoriš,jer u drugom slučaju idem u naBavu istih.
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kikach View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Lipanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 497
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikach Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 21:28
ni meni ne odgovara:(
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 23:35
Strpljenja malo cure, valjda ima puno posla.
I ja sam tako nestrpljiva- sve bi htjela odmah i sada LOL!
Nije on sigurno zaboravio na sve nas!
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 14:19
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

Strpljenja malo cure, valjda ima puno posla.
I ja sam tako nestrpljiva- sve bi htjela odmah i sada LOL!
Nije on sigurno zaboravio na sve nas!
Sunce,hvala na razumijevanju.Evo drage moje ,stavio sam par slika da vidite kako to kod mene doma izgleda u kući kad se posiju biljke, i kako je sve gusto u plasteniku,a imam dva takva, plus vrt u kojem se sve budi i ne znam kojoj bih se trajnici prije posvetio ( prioritet imaju one koje moj pas u igri iskopa ).Nakon što sam objavio svoju listu biljaka,javilo se dosta forumaša,i svakome sam odha odgovorio.Vi koji ste me prozvali znate da sam odmah reagiraona vaše poruke.Svakome sam predlozio da se čujemo telefonski,jer nemam iskustva sa slanjem biljaka.Bilo je svakavih ponuda,među kojima su mi se neke učinile i neozbiljne( jer su mi samo napisali što žele i adresu na koju da šaljem,ili se nakon kratke komunikacije nisu javili,ili su napisali da pošaljem broj pa uopće nisu zvali,ili sam ja shvatio da će doći kod mene po biljke,kao npr sunceee).Ugl,došao mi je ludi vikend, a dvije forumašice koje su me pretpostavljam dobronamjerno prozvale,su mi se sa listom javile u petak navečer.Ja za vikend jednostavno nisam raspoložen za paliti kompjuter,općenito boraviti unutra.Stoga ne brinite,sve ćemo riješiti, a tko god je naručio nešto,biljke su će tim redom i biti rješavane.Pozdrav svima!
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 12:41
ajme posla viridavirmShocked!
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 08:51
eh ovo mi je san snova Smile 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 09:12
...hmmm...možda treba pomoćnike...plaća u naturi Wink...mislim...biljkama!!!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
viridarivm View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2010
Status: Offline
Bodovi: 224
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje viridarivm Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 11:01
Originalno poslano od člana flover flover napisao:

Pozdrav,dali imate još onaj tamnocrveni amarilis,predivan je,voljela bih ga narućiti....
ima svega još,i amarilisa i hibiscusa
Na vrh
*lady750* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *lady750* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 08:55
Može meni amarilis crveni i hibiscus??
Freedom is just another word for nothing left to lose...
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2012 u 11:00
Vidim i papričice su lijepo narasle.
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 08:11
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:

Pa mi smo susjedi,u jeseni.
veliki sam ljubitelj gomolja,trava i imam mali spisak,što bi htjela od tebe nabaviti,zato se javi kada dolaziš u blizinu.
Nadam se da si dobio moj spisak,na pp!?
Molim te da mi odgovoriš,jer u drugom slučaju idem u naBavu istih.
 
Hvala ti biljkice lijepe i nadam se da će i kod mene biti takve!
 
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
*lady750* View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 56
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *lady750* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2012 u 14:34
Originalno poslano od člana *lady750* *lady750* napisao:

Može meni amarilis crveni i hibiscus??


jaaavi se
Freedom is just another word for nothing left to lose...
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2012 u 02:58
Viridarivm, malo teško ime za pamtiti, ali prekrasne biljke imaš...
WinkZanimaju me drvenasti božuri mali i to sve boje osim klasične roza i bijele, koje imam. Osim toga da li uzgajaš steviju?WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
flover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 397
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje flover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2012 u 22:11
nažalost,nemam odgovora za amarilise,ništa ni na PP,valjda viridarivm nema vremena pored onoliko posla u stakleniku........
"Cvijet treba sunce da postane cvijet, čovjek ljubav da postane čovjek."
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.