Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Vodeni vrt
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje jezero
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje jezero

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 15:24
zaboravila sam napomenuti radi se o zlatnim ribicama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 15:22
Hvala na dobrodošlici
da fenjer obasjava put ribicama, da se ne sudaraju po mraku :-)


Avantura s jezerom je i započela zbog riba koje su prerasle akvarij, obzirom da su bile u akvariju od 1,5m smatrali smo ludošću praviti još veći tako da je odluka pala na jezero i nismo se pokajali, uživancija je boraviti pored vode i nuz žubor odmarati

dakle u jezero smo smjestili 5 starih,velikih riba i već u prvom mrijestu smo dobili 200 malih beba Smile 
 
Na vrh
SolarWindKiss View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SolarWindKiss Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 15:04
Jezero je bas lijepo sa ovim cvjetnim mostom od ruzicastog slaka....a vidim, navecer je cak i osvijetljeno fenjerom sa mosta   
Samo, sta je ono narandjasto u vodi? Da nisu mozda neke ribice?
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 14:54
Predivno! Dobro došla!
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2012 u 13:56
Lijep pozdrav svima iz Vukovara

Odmah moram pohvaliti da imate prekrasno bilje, prelijepe vrtove kao i jezerca,
priznajem šmucala sam se po vašim temama i pasla oči na fotkama Embarrassed , pa evo da se i ja malo uključim i predstavim vam svoj dio vodenog vrta, nešto sam petljala po fotkama nadam se da će se vidjeti
slike su prošlogodišnje
 
 
Jezero je nešto malo manje od 4000l vode, više nivoa dubine, od bilja 3 vrste Lopoča, Pontederia cordata, Pontederia cordata Alba...

 
Poslije je sve dodatno obraslo, sve nešto zbrda zdola
 
 
 
I naravno tu je i žabac, a koji drugi nego Pancho Big%20smile
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.