Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pozdrav od Bobyce!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pozdrav od Bobyce!!

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
Korisnik
Poruka
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 22:38
Jako lijepo. Kako radiš na porculanu? Ja što god pokušam vide mi se prijelazi i sve mi djeluje nekako neuredno. Imaš nekakav savjet?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:26
Nažalost ali radove na prvih par stranica nisam uspjela vidjeti ali ovo šta vidim je stvarno divno,, samo tako nastavi
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 19:09
Originalno poslano od člana Mima35 Mima35 napisao:

Jako lijepo. Kako radiš na porculanu? Ja što god pokušam vide mi se prijelazi i sve mi djeluje nekako neuredno. Imaš nekakav savjet?


Mima pozdrav!!Ja ti uzmem spužvicu i natapkam boju spužvicom tako mi izgledaju puno ljepše i urednije

Cure hvala na pohvalama za radove!!
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2013 u 19:10
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Veljača 2013 u 14:06
Predivan plavo bijeli set!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2013 u 16:43
Originalno poslano od člana salomon salomon napisao:

Predivan plavo bijeli set!


Hvala!!
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:49



Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:52
ručni rad na kolu ukrasila decoupage papirom kao i slika prije ove

Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:54
Tikve natege njih obožavam ukrašavati


Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2013 u 21:57
Moj stol na sajmu

Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 16:57
prvo da kažem, imaš predivno ime...sad pogodi kako se ja zovem, imaš pravo pogađati samo jednom ...a ova zadnja    slika je nešto predivno, žao mi što nemogu dotaknuti svaku stvar....al zato mogu gledati i gledati i gledati...
Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 16:59
a šta je ovo lila sa cvijećem što je obješeno...izgleda mi jako zanimljivo...
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2013 u 22:47
Originalno poslano od člana mren mren napisao:

a šta je ovo lila sa cvijećem što je obješeno...izgleda mi jako zanimljivo...


Imenjakinjooooo

to dole što vjesi je jedna neobična slika evo zapravo izgleda ovako



Hvala za pohvale!!!!!!!
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 00:16
Bravo za liličastu slikuu i sospesso! Gdje si kupila grafo foliju, da li ima u knjižarama ili moram u hoby art. smile78
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 07:13
Prekrasno !!!!
Na vrh
stenik View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stenik Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2013 u 20:02
pohvale si zaslužila, radovi su smile55
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 10:39
Originalno poslano od člana Okić Okić napisao:

Bravo za liličastu slikuu i sospesso! Gdje si kupila grafo foliju, da li ima u knjižarama ili moram u hoby art. [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot133.gif" height="53" width="64" align="absmiddle" alt="smile78" />


Folija kupljena u Mileru a sliku je radila prijateljica moja!!!!!
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2013 u 10:43
I hvalaaaaaaa svima na pohvalama za radove!!!!
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2013 u 10:29
Bobyce ,Bobyce pati pravi majstor ,svaka ćast , štand je za 10,
Na vrh
Bobyca View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Bobyca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2013 u 10:24
Cure cure evo jedan video sa mojim uradcima nadam se da će vam se svidjeti


http://www.youtube.com/watch?v=YF4M9dL3G1I

http://www.youtube.com/watch?v=YF4M9dL3G1I
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.