Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Afrička tratinčica ( Dimorphotheca aurantiaca)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Afrička tratinčica ( Dimorphotheca aurantiaca)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 07:39
Krasne su, di si našla sjeme za kupit?
Baška Voda
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 09:14
Slučajno sam nabasala na njih u Agrokući,nisam ni skužila odmah što je to,onako sam ih samo površinski snimila i otišla dalje. Tek sam onda shvatila da je pisalo nešto"afrička". Vratila sam se nazad i skužila da su mi afričke tratinčice bile pod nosom ,a ja im nisam pridavala neku veliku pažnju. Naravno da sam ih odmah uzela.
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Cikas View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 20 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 499
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cikas Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 11:40
Hvala ti na odgovoru, mi Agrokuću na ovom podrućju nemamo.
Danas sam obišla poljo trgovine u Makarskoj, izbor nikakav, ni margaritela nemaju a da ne govorim o nećem drugom.
Baška Voda
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:07
lijepo, može malo opisa ?
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:20
G.T. upišite u tražilicu  latinski naziv i otvorit će vam se dosta a ima uz svaku stranicu i prevod.( na mozilli)
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:36
Gt,kao što sam napisala u prethodnim postovima,biljka voli sunčan položaj i rahlu zemlju,ni ja ne znam baš puno o njoj,ali kao što Milica kaže izgleda da je iz roda Osteospermuma,po cvijetu su jako slične,po lišću su različite. Ja ću je tek prvi puta sijati i vidjet ćemo kako će se ponašati. Curke meni je isto jako teško do Agrokuće,dok MM dolazi kući,oni više ne rade.Baš zato me to ljuti jer sam našla još nešto tamo,no vremenski mi nikako ne odgovara,nemam kako do tamo. Ako ikako uspijem možda uzmem još koji paketić,ako ne potrudit ću se da je uzgojim pa ću vas imati u vidu.     
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Sunlight View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 14 Lipanj 2014
Lokacija: BiH
Status: Offline
Bodovi: 147
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sunlight Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 12:07
Imam bijelu i ljubičastu, evo  ljubičasta : 

[/URL]
Na vrh
Rokolina View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2014
Lokacija: Grobnik
Status: Offline
Bodovi: 146
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Rokolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2014 u 12:27
Ja sam to imala prošle godine (ako je to to)









Ove godine ih nema, izgleda da su jednogodišnje Cry
Ja samo znam da ništa ne znam
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2016 u 21:31
Malo da dignem temu iz zaborava

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.