Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kreativni apaurin
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kreativni apaurin

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 25>
Korisnik
Poruka
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2013 u 20:11
Hvala vam lipe moje smile79!!!
Kiki-nisam ti ni ja neki majstor što se drva i polica tiče.Imam puno ideja ali me uvik zezne moja nestrpljivost pa izaberem  najjednostavnije rješenje (kao ovdje na kutiji di sam običnim skalpelom rezala).Što se tiče salveta,volila bih ja da se tako radi,jer bih puno jeftinije prošla (8 kn pak)
Tatjana-ako mislimo na isto,je salveta je...Samo što sam ispod  malo miješala boje pa je ispalo kao mramor (odatle svjelije i tamnije nijanse)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mren View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Rujan 2012
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mren Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 14:19
ova ideja sa kutijom za kruh je predobra....svaka čast za ideju...a jel taj one stroke radiš preko nekih šablona...te šablone sam vidjela na nekoj stranici za naručiti....sad mi ništa nije jasno,mislila sam da je to iz glave, a kad tamo šablona....to je za mene fakultet, ja sam još prvašić....
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 15:58
Mren, možeš sama na printer iscrtati šablonu, i zatim na tvrdi najlon irezati sa skalpelom, ima ih dvije vrsti, jedni su oni na uvlačenje, a ja upotrebljavam bolničke
ima ih više vrsti a li najbolji su oni koji su mali i uski, čuvaj prste, ja sam se masu puta porezala, ali mora imati držač.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2013 u 19:34
Hvala Mren !!! Za one stroke postoje liste preko kojih se uči raditi poteze (jedan motiv se sastoji od niza  osnovnih poteza).Što više vježbaš to sa više poteza barataš.Nije komplicirano.Dakle ovdje se ne radi o klasičnim šablonama.Sve se prostoručno slika.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 12:55
nije decoupage ali morala sam vam se pohvalit sa svojimprvimpokušajem country paintinga

%20IMG_6444_zps469d4bd3.jpg
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 14:55
neznam kaj ti je to al je ljepo
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
vlatka- View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 02 Prosinac 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 229
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vlatka- Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 19:18
Baš je slatko....super je
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 22:15
hvala!!!
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2013 u 22:34
I meni se sviđa. Daj nam malo više napiši o tome.
Na vrh
leptirek View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Listopad 2012
Status: Offline
Bodovi: 209
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leptirek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 11:23

Ovo je stvarno krasno
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2013 u 16:35
Hvala svimasmile79!!!
Mima-ne znam točno definiciju "country paintinga".Uglavnom,na odabranu površinu (platno,daska,tkanina,staklo,...) sama iscrtaš motiv ili ga,koristeći indigo ,prekopiraš po već postojećem uzorku.Karakteristika samih crteža je jednostavnost,žive boje,puno prugica,točkica,cvjetića,...,sjenčenje i neizostavno ,na kraju, crtice po rubovima koje imitiraju mašinsko štepanje."Zakrpe" koje se slikaju izgledaju kao pačvork (način šivanja prekrivača i jastuka i ...
I ja sam početnik u ovome ...Nadam se da sam ti dobro pojasnila Tongue
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 00:51
Preslatki ti je country paintingThumbs%20Up, ja ga obožavam, ali se nisam okušala u njemu....mislim da se ipak mora imati smisla - smile55ti ga očito imaš
"Nijedna osoba ne zaslužuje tvoje suze, a ona koja zaslužuje neće te nikada rasplakati"
Gabriel Jose Garcia Marquez
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2013 u 10:56
Jani- smile78
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 06:34
Ja sam zbilja mislila da su krpice a ne crtež gdje si uzela skice za izradu crteža ?I dali to sve na kraju lakiraš jako mi se dopada pa bih pokušala tako nešto sad d
ok sam na hospitalizaciji jer nemoram vući toliko tog sa sobom ko za dekupaž.
Vita jela zelen bor molim ekspres odgovorsmile143
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 10:16
Dalija-na googlu potražiš pojam country painting pa odeš na slike.Odatle možeš izvuć uzorke a možeš i sama kombinirat jer su crteži sami po sebi vrlo jednostavni.Bitno je slijedit način rada.Lakirat možeš da bi se (kao i kod svega) zaštitio rad.
smile78Želim ti brz oporavak!!!!
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 12:51
Super slikica Clap
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 14:26
Možešići u proizvodnju,super je.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 15:24
odavno nisam boce obrađivala...Evo sam se malo iživljavala na ovima...




%20IMG_6450.jpg

%20IMG_6452.jpg


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 19:23
sve ti je krasno ali country p. me odusevljava svojom jednostavnoscu a samim tim i ljepotom...bravo mamina bas si talenat i njeguj ga.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2013 u 19:42
Saro....smile78
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1920212223 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.