Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kreativni apaurin
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kreativni apaurin

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 22232425>
Korisnik
Poruka
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 13:18
Uzela sam obični akrilni kit za drvo od "Jub"-a u Peveca.Ima ga u nekoliko nijansi...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TinnčicaM View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Srpanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 248
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TinnčicaM Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 13:42
Super, hvala i svaka časst još jednom!
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 20:49
%20photo%20IMG_6569.jpg
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 20:57
%20photo%20IMG_6566-2.jpg
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 21:01
%20photo%20IMG_6563-2.jpg
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 21:04
Uh.namučila sam se...Već pola sata pokušavam "zalipit" ovde ovu moju prvu sospesso kutiju.Nadam se da vam se sviđa smile103 .smile198
Na vrh
Lily54 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2012
Status: Offline
Bodovi: 404
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lily54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2013 u 22:52
Neznam šta prije da pohvalim ,ovu kutiju ili vazu.Predobro je, vaza mi je tako drugacčija od ,vrlo elegantna, a kutica je bajka ,šta je ovo plavo ? Neka saloveta ili podmetać ili je iscrtano?
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:43
Hvala Lily-ovo plavo je:prvo sam obojala tamno plavom,pa stavila čipka-papir i oivičila "čipkom" od običnog print-papira kojeg sam izrupala sa "bušačem" (oprosti-ne mogu se sad sjetit kako  se ta spravica točno zove) 
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 07:49
Sve je ljepo ali vaza to je nešto neviđeno profiljena jednostavna prekrasna
DA BI ČOVIJEK BIO SRETAN NIJE VAŽNO DA PUNO IMA ,NEGO DA MALO TREBA....

Na vrh
thania View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2013
Status: Offline
Bodovi: 84
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje thania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2013 u 08:02
sospeso mi se jako svidja! Clap
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2013 u 20:56
Hvala Thania smile78
Na vrh
dancika View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 6
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje dancika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 19:06
prekrasni radovi, boce su mi fantastične Tongue
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2013 u 20:31
NE znam koju bi stvar izdvojila, vaza sušper, akutija nmajsuper.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 14:59
 photo IMG_6507.jpg

 photo IMG_6504.jpg

 photo IMG_6514.jpg

 photo IMG_6511.jpg

Pozdrav,drage moje tete-salvete...  smile56
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2013 u 15:00
Hvala Tatjana!!!
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2013 u 18:36
Ne znam da li se to ikome od vas događa-povremeno budem "izbačena" sa CIF-a i iznova se moram prijavljivat...Zašto?
Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 21:09
radovi su ti prelepi narocito sospeso,mozes li mi reci gde si nabavila termofoliju ili kako se vec zove
pozdrav


Na vrh
tatjana.bajcic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 30 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana.bajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Srpanj 2013 u 22:10

MAMINA NISI SAMO TI, JAMALO MALO MORAM NANOVO PRIJAVLJIVATI, ALI SAM MOLILA ADMINISTRATORICU PČELICu

 I ONA MI JE NAPOKON SREDILA, JER NIKAKVE PRIJAVE NISU VAŽILE, JEDNOSTAVNOME NIJE UKLJUČIVALO.

 
radovi su ti super, ono cviječe kako si to napravila od fimo ili koje druge mase, pa lakirala i pekla.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 18:21
Oprostite drage Lilana i TB...opet isti problem-izbacilo me sa Cif-a.U zadnje vrijeme dosta radim One stroke painting,dakle samo slikanje a ono ne spada u ovu temu.
 Lilana,drago mi je da ti sviđaju moji radovi!Hvala najljepša!Termofoliju sam nabavila u Splitu u trgovini art i hobi materijala.Neko kaže da se umjesto termofolije može koristiti grafofolija.Ja to nisam probala tako da ti ne mogu prenijeti moja iskustva. Heart
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 18:32
TB-hvala i tebi !
Ovo cvijeće je rađeno u tehnici SOSPESSO TRANSPARENTE. Radi se isto o nekoj vrsti decoupagea: motivi sa tanjeg decoupage papira lijepe se na termofoliju.Zatim se ti motivi izrežu i kratko zagrijavaju iznad male voštane svijeće.Dok je još toplo,oblikuje se drvenim štapićem sa kuglicom na vrhu da bi se dobile udubine u toj termofoliji.U stvari se ide za tim da se dobije ona treća dimenzija koju motiv(kao npr. na ovom cvijeću latica ) zahtijeva.
Interesantno je da se motiv može lijepit na foliju i ispod folije tj. motiv se lijepi licem prema dole pa se kasnije dobije taj efekt lakiranosti.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 22232425>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.