Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj kreativni apaurin
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj kreativni apaurin

 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
Korisnik
Poruka
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj kreativni apaurin
    Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:27
Dugo već skupljam hrabrost da se učlanim na ovaj forum.Dijelom zbog nesigurnosti u valjanost svojih radova(bez lažne skromnosti) a dijelom i zbog informatičke polupismenosti.Sad sam angažirala podmladak da mi pomogne.Vjerujte mi ,ona govori na čistom hrvatskom sa dalmatinskim akcentom a meni zvuči kao svahili.
Uglavnom,moji prvi pokušaji datiraju od prije 2,5 godine.Dosta toga sam ispoklanjala i nisam fotografirala.Veliku zahvalnost dugujem svima vama na ovom forumu, jer je moje znanje bilo obogaćeno vašim nesebičnim savjetima.
Ovu tehniku nazivam svojim kreativnim apaurinom jer mi je pomogla da prebrodim neke teške periode u životu,a još k tomu sa svojim uradcima obradujem meni drage ljude.
HVALA,TETE SALVETE!!!!!!!SmileSmile
Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:39
ne vide ti se fotkeUnhappy
ovdje ti je objašnjenje pa probaj
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:48
Puno hvala! :) :)  Već sat vremena se borim s time!
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 21:58
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:03



Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:12

smile141super radovi ide to tebi dobro

Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:23




















Malo Božićnog ugođaja:












Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:28
Embarrassed Hvala!!! Kćer se namučila sa postavljanjem slika, meni će trebat još neko vrijeme da naučim. Uf, zašto nisu pojednostavnili za nas iz prošlog tisućljećaCry
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:43
ajme koliko lipote....
ma probaš par puta staviti sliku i ići će ti sigurno...smile120ne znam šta bi izdvojila od radova sve mi se sviđa
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:52
Ja sam ti sad toliko uzbuđena što vidim svoje radove na ovaj način-javno.Inače,neke slike su mutne jer su slikane sa mobitelom.Većina radova je već poklonjena pa mi ih se lipo sitit ,a i kritički odmjerit.Na greškama se uči... 
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2012 u 22:55
zaboravila sam napomenit-slika Gospe nije decoupage.Naslikana je bojama za staklo i to na ogledalu.Poklonjena prijateljici za rođendan.
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 08:11
Dobro došla Mamina!
smile99Prekrasni su radovi i sve mi miriši na JOŠ! Moraš trenirati postavljanje slika!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 08:56
Wow!!Pa ti si puno naučila kod nas.Obožavamo nove članove.Uvodna riječ?Kao da sam je ja pisala.Vjeruj mi znam za svahili.Što se fotki tiče sigurno ćeš se usavršiti.Svi smo.Ali pusti stavljanje preko Cvijeta i odma pređi na Photobucket.Uštedičeš si puno živaca.
Sve ono što nije decoupage možeš staviti u OSTALA HOBISTIKA-Razni hobi. 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 09:32
Prepoznajem vaša imena sa foruma.VELIKO HVALA zbog podrške i dobrodošlice!!!HeartEmbarrassedHeart  Prije nego podmladak ode na fakultet, savladat ću ja problematiku postavlanja slika...
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 11:59
Dobro nam došla Mamina.smile73.
Radovi mi se jako sviđaju, kutije su super. Ona slika sa onom djevojkom mi je također jako lijepa, šta je to po rubu?
Samo ti tako nastavi.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:15
Jako lijepi radovi Clap
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:17
HVALA TaraBraun!
Što se tiče slike-po rubu sam stavljala zgužvane  komadiće novina umočenih u drvofix.Pustila da se osuši.Nakon toga sam obojala u boju slonove kosti,pa postepeno lakirala akril bezbojnim lakom i odmah dodavala porporina-prah.Kad se osušilo -bitumen.
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 12:24
Molim za savjet !Pokušala sam radit transfer na način da isprintanu sliku namažem sa transfer-gelom i odmah je zalipim na odabranu površinu.Pustim da se osuši i nakon toga mokrim prstima gulim pozadinu papira.E,sad tu nastaje problem jer mi slika poslije guljenja ostaje blijeda pa je moram dorađivati.Treba li to tako biti?
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 13:19
Mamina, dobro došla, radovi su ti iznimni, baš po mom guštu. Već se veselim novim radovima. smile78
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2012 u 13:29
smile141smile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 25>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.