Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:12



Evo da pokazem svoj danasnji rad, priprema se zemljiste za sijanje blitve, salate, kukuruza, ostatak cu pripremiti za ljetne plodove, svima omiljene Tongue

kako sam vec naglasio grašak i krompir su vec u zemlji i cekam da nikne Smile



zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:14


Evo prekopavajuci po mobitelu pronasao sam slikice koje bi zasigurno odmorile svacije oci, pa da podijelim sa Vamam, iz prosle godine sa mog putovanja kroz BiH, slike su iz mjesta Kladanj i Jablanica Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:15


BiH Kladanj
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:15
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 19:16





zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 18:01
Niknule pome i tikvice Tongue





03.03 posijano, prekjučer je prva tikvica niknula, ostatak ocekujem ubrzo smile127
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2012 u 22:19
Mali vrtlar,prava si vrednica....kod tebe vec sve spremni za novu sezonu,stvarno ti majka moze biti ponosna na tebe Clap
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 07:56
Hvala ti Olja, u vrtu se osjecam jako dobro, opustajuce pa mi i i nije toliki problem izdvojiti dobar dio vremena, mama kaze da mi ne treba toliko toga sta sam ja zasadio, na sta san se ja oglusio i zasukao rukave, briga me zimnice nikad dosta smile127
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Nina22 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 215
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nina22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 08:12
Kod tebe će biti puno opuštanja ovo godine
Vidi se da to radiš s guštom,pa će ti i biljke tako vratiti uloženi trud.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 09:04
Svidja mi se tvoj trud ,prekrasno nam sve prezentiras ...
Zar nije malo rano za tikvice ,posto one idu tek u 5mj u vrt ?
Velika gorica
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 10:28
Dobro nam došao mali vrijedni  vrtlaru,  puno truda vidimo na tvojim sličicama!!  Želim da ti vrtić ljeti bude pun plodova koje si sam zasijao i uzgojio  !!!
A za majčicu jedan veliki Hugsmile78!!!!

Kod  nas ima uzrečica: zrela jabuka ne pada daleko od stabla, ako je stablo jabukovo!!  A ti si prava jabuka sa maminog stabla!! Wink

Ugodne i vesele trenutke u druženju sa nama ti želim, a nama puno sličica iz tvog vrta i povrtnjaka!!!smile57
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2012 u 23:13
Nina22 nadam se da ce biljkice osjetiti moju radost za svaki njihov pomak, hvala ti na podrsci, svaki komentar potpore mi puno znaci Tongue

Cvjetomanijak nadam se da ce biti sve kako treba, tikvice divljaju ajme, svakim danom sve vece i vece, a ja molim Boga da vrime bude na mojoj strani pa da bude sve u redu, obzirno da sam pod mediteranskim klimatskim uvjetima nadam se sve toplijim vremenima i ne pretjeranoj hladnoci, racunam ih ubaciti u zemlju sredinom cetvrtog mjeseca, a do tada neka uzivaju u svom solariju, neka samo ostane kako je do sada od prije jedno tjedan dana, sunce je na nasoj strani smile99 

Free hvala na pozdravima prenjet cu joj, a potrudit cu se da sa mnom prolazite kroz sve vesele trenutke nicanja, uzgoja, a i berbe svih plodova koje uzgojim, obzirno da sam pocetnik u tome svemu nadam se da ce Vam biti interesantno pratiti sve moje radove i naravno obavjestiti me u koliko nesto krene u krivom smjeru, evo Cvjetomanijak me vec upozorava na preranu sadnu tikvica, pa si vec mislim nekako da napravim i u vrtu mini plastenik koji, u glavnom bit cete informirani o svakom mom pomaku smile113    Hvala Vam svima , super ste mi !!!
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 16:37
Kako sam Vam rekao dijeliti cu sa Vama napredak mojih malih zelenih prijatelja, pa cu se toga i pridrzavati :))) tikvice su mi se pomakle sa kotiledona na prave listove, sta me iznimno razveselilo, to izgleda od prilike ovako



na dalje rajčice koje su od ranih do kasnih posijane takodjer su nikle i samo su kotiledoni tu o.O



paprike su neka vrsta debelih zutih, samo malo sporije napreduju, tek su pocele  nicati, nadam se brzem napretku :/




na dalje u zemlju sam danas posadio mahune, a pred neki dan sam posijao salate, rotkvica, novozelandski spinat, blitve, persina, selena i kukuruza, da ne izostavim meni jako dragu salatu i prilog takodjer posijano rikula :))))

... toliko od mene za ovaj period Tongue

zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2012 u 21:02
dobrodošao R. smile162lijepo pozdravi mamu, nadam se da ćemo se vidjeti u Splitu kad dođe sezona kupanja (moram probati tvoje pome i ostalo povrćeWink
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 22:52
Slatke presadnice paprika,paradajza a narocito tikvica....super to kod tebe napreduje....znaci mu mnogo sto je u tom mini plasteniku....vidi se da imaju dosta svijetlosti .... za primer su Thumbs%20Up
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2012 u 23:18
Pa ti si zaista jako vrijedan Sve pohvaleClap
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 07:21
Mari,5510 naravno samo se javi kada budes u Splitu, pozdrave cu prenjeti, hvala ti na posjeti  Tongue

Olja mali plastenik je na dva kata, donji je sa sijanim tikvicama i krastavcima kao sta vidis na slici, na gornjem su pome, paprike, balancane, na tom gornjem su sadnice nikle puno prije nego na donjem, sto se moze donjeti zakljucak da ni jedna biljka nece bez svjetla, hvala ti na posjeti draga Tongue

dijana7566 nije ovo jos nista kada ja pokazen svoj vrt u punom rastu, hvala na posjeti smile159
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 07:21


tikvice
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2012 u 07:22


krastavci
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 21:42
Obožavam slikice iz povrtnjaka, tvoje su baš lijepe a i priroda je divna smile71


Sijanci, svaka čast Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.