Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali skromni vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali skromni vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
Korisnik
Poruka
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moj mali skromni vrt
    Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:01
Evo da Vam se i ja pridruzim sa svojim radovima, obzirno da sam pocetnik toplo se nadam korisnim savjetima, upozorenjima u koliko nesto ne bude islo kako treba, svaki savjet, kritika, sugestija je dobro dosla, slikama nisam nesto bogat jer sam pocetnik, ali za pocetak cu staviti nekoliko slika kako sam startao sa radovima, veselim se druzenju sa Vama i pozdravljam sve posjetioce mog dnevnika rada Smile
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:18
Ovo je moje klijaliste u koje sam posijao rajcice, paprike, patlidjane, krastavce, tikvice, izradjeno je od polica koje su spojene sa maticama i vidama, oblozene zicom i zastitnim prozirnim najlonom ,sjeme je posijano 03.03.12, ali nista jos od sadnica, nadam se skorom klijanju Tongue






zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:22
Znate za pismu kad mendule procvitaju... eto dosli su dani kada su procvitali i bademi, ovaj ponosno pokazem svima jer se nalazi kraj mog vrta, a ispod balkon a i u razini balkona, predivan je, prvi vjesnik proljeca Tongue



zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 12:27
Ovo je bakin vrt, pomazem i njoj, a usput hvatam sve sta je dobro za napredak mog malenog raja Embarrassed


zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:04
Evo i nekoliko slika iz maminog vrta, sigurno ce neki prepoznati ove slike jer je i ona isto forumasica koja je trenutno odsutna, ja ga zovem mali rajski vrt, a Vi pogledajte zasto Tongue















zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:05











zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:25
Dobro došao!
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:38
Hvala Dijana7566, bolje Vas nasao, nadam se ugodnom druzenju i sto kvalitetnijim savjetima oko radova u vrtu, obzirno da sam pocetnik u tim vodama, uzivajmo Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:44
Klijaliste je savrseno ...koja temperatura ti je unutar njega? Dobro dosao i zelim ti da ti svaka biljkica sjemenka uspije .Mamin i bakin vrt su jako lijepi ...a badem ..prekrasno ...
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 13:51
Temperatura varira, inace je od podnevnih sati pa sve do zalaska sunca vjerojatno iznad 20-ak stupnjeva, obzirno da je zasticeno od bure i vanjskih temperaturnih razlika, tesko je odrzati toplinu 24 sata dnevno jednakom pošto  se nalazi na balkonu jugo-zapadna strana, eto samo me malo muci to sta jos nista nije niklo, al kazu da i ne moze proklijati nista obzirno da se nalazi vani, hvala ti na tako lipom javljanju sa komplimentima Tongue
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 14:01
mali vrtlar dobrodošao na CIF

bilo bi dobro da su ti slike veličine 640x480, to je preporučena veličina za forum

jel možda mama Mira? pozdravi je
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
irenaidani View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 817
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje irenaidani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 14:04
dobro dosao!Thumbs%20Up
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 14:09
Hvala Pčelice na dobrodoslici, je mama je Mira021, prepoznali ste po slikama, svaka cast Tongue, uzet cu u obzir velicinu slika i promjeniti ih u buduce, pozdrave cu prenjeti svakako Thumbs%20Up

Irenaidani pozdrav i bolje Vas nasao, moram priznati da ste svi jako srdacni ovdje i ugodni Thumbs%20Up
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2012 u 15:32
Ako je sjeme dobro proklijat ce sigurno samo malo sporije ,jer vecinom sjemenju treba tem oko 25C,samo dobro zaljevaj i bit ce ok ...cim nikne javi nam slikicama ..da se skupa divimo i veselimo ...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:08
Dobrodošlica tebi i veliki pozdrav mami!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:21
Dobrodošlica i od mene. Zašto se mama ne javlja? 
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:27
Dobro došaoThumbs%20Up
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 12:04
Hvala na dobro doslici, mama ce se javiti ubrzo, malo joj se povecao posao pa i ne stigne puno provoditi vremena na netu, dao sam joj sve opravdane sate Tongue ... u glavnom sve Vas je puno pozdravila i salje velike smile78, ali zato sam ja tu da stavim tu i tamo koju slikicu iz njene bašte, pa da vidimo kako na dalje napreduje nas mali skromni vrt Smile
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 23:56
Dobro nam došao Mladi vrtlar. Vjerujem da ćeš uživati u druženju s nama i puno toga naučiti kao i mnogi od nas.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
mali_vrtlar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 108
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali_vrtlar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2012 u 09:20
Hvala na dobrodoslici anabistrica, vec po malo upijam od drugih sta i kako, i viruj mi da su savjeti zlatni, sve sta sam do sada probao urodilo je plodom, hvala Vam svima na javljanju smile159
zivot je lip, ako ga zivite u prirodi i sa zivotinjama
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.