Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Ruže
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ruža odrvenila
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ruža odrvenila

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Ruža odrvenila
    Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:01
bok svima,prijavila sam se na forum jer imam jedan to jest dva problema...dvije ruže ispred kuce su mi ''odrvenile''.Rezane su prosle jesen,inace su na uvjetima koje im bas i ne odgovaraju(nisam ih ja posadila-to je djelo moje svekrve)stalno ih napada us i pjege crvene i crne dobivaju...ja ih spricam ali ne pomaze nista.dok nisam dosla bile su zapustene i grane su odrvenile,u biti stvorilo se deblo s granama koje ne daju bas nesto cvjetova.staviti cu kasnije sliku...kako da ozivim te ruze...jel smijem odrezati to ''deblo neproduktivno'' do zemlje ili da ju ne diram...ipak ne bih htjela uraditi stetu nego im pomoci...
You know all those things you've always wanted to do?You should go do them.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 17:52
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 17:53
evo kako izgleda,molim pooooooooooooomooooooć smile43
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 18:40
Hmmmmm,teško da će iz ovoga panja nešto rasti!
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 19:05
Imaš predivnih ruža, sadnice po 15-tak kn.
Nemaš što žaliti izvadi to i stavi nešto novo, i na vrijeme reagiraj na napasnike i bolesti.Smile

Za cvijećem se ne žali, bar to u životu možemo promjeniti i biratiSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 19:15
Ja vidim tu crveni se mladica na njoj,ali  ipak ruza je  dobro stara i zapustena,tako da bi je najbolje bilo izvaditi.Ako se i oporavi,i krene iz tih mladica moguce da bude divlja.Nekako mi se i tlo oko nje čini loše,vidim neke kamenčića,vidim nije ni okopavana,tako da je vjerovatno moguće da i ako krene da krene divljak..Ništa nečeš dobiti ako taj "panj" odrežeš do kraja jer možda je to kalemljena ruža,kojoj sve ispod kalema,divlje je..I,ako se odlučiš  za nove ruže,nemoj ih saditi na isto mjesto.Korijen ruža pušta neke otrove i zato s ene preporučuje opet saditi ruže na mjesto starih,jer ih taj otrov u korijenu ubije..
Jupiiiiiiiiiii
Na vrh
24crogirl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2012
Lokacija: Zg
Status: Offline
Bodovi: 59
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 24crogirl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 18:35
riješen problem smile51 počupani panjevi,žao mi ih je bilo...ali sad se počinje iznova,kamion sa zemljom se čeka i budem napravila cvjetnu oazu ispred kuće smile106
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2012 u 20:30
Nemaš što žaliti. Mlade stasite biljke su uvijek ljepše od starih i zapuštenihWink
To se upravo tako radi, u startu napraviti pravu stvar a ne kilaviti i mučiti se.

Bravo za kamion zemljeClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.