Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji prvi koraci
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji prvi koraci

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: moji prvi koraci
    Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:33
evo pošto danima posmatram vaše radove da i ja pokažem svoje radove čisto zbog vaših komentara.pošto ste vi krivci što se bavim ovim predivnim stvarima i od vas sam naučila sve, lijepo vas molim da mi ukažete na moje greške i mane.











Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:37


Na vrh
kerber View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 278
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kerber Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 11:57
Dobro došla....o  kakvim  manama ti  pričaš!?!? radovi su ti  mrak....onaj  tanjur  s  ružicama ( gdje si  kupila tu salvetu)...etui Clap.....smile57
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 13:09
hvala ti kerber.tanjur s ružicama je royal albert salveta poslala mi prijateljica iz sidneja iz ashdene kataloga.etui s ružicama salvetu sam kupila u mulleru-u ljubljana
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 13:13

evo još jedna sličica
izvini kerber sad sam skontala da si pitala za drugi etui lila, i to je ashdene katalog
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 13:27
Dobro nam došla!!!!   - i da, našla sam grešku !!!
- zašto se nisi prije javila -jako velika greška
- gdje si se skrivala        - malo manja greška
Imaš li još kojeg "asa u rukavu"?
Prekrasnim radovima si se predstavila, nastavi samo tako i dalje
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 13:30
hvala ti gogs, imam još malo radova što ću pokazati, a neki su spremni za lakiranje pa ću ih sutra staviti . malo mi je lakše kad vi već veliki znalci procijenite moje radove.pozdrav veliki iz sarajevaEmbarrassed
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 14:23





Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 14:33
Dobro nam došla magnolija. Samo naprijed, sviđaju mi se tvoji radovi.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
Julija D View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 04 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Julija D Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 15:10
smile227Koliko lijepih radova!
Stvarno velika greška što to prije nisi pokazala!
Najljepša je kutija za maramice sa lavandom!
"Život nam vraća samo ono što mi drugima dajemo." I. Andrić
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 18:23

heeeeeeeeeeej,
dobro nam došla... Smile  Clap  Smile

potpisujem sve što je napisala gogs... Wink
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Dobro nam došla!!!!   - i da, našla sam grešku !!!
- zašto se nisi prije javila -jako velika greška
- gdje si se skrivala        - malo manja greška

Prekrasnim radovima si se predstavila, nastavi samo tako i dalje


jedva čekam vidjeti joooooooš novih radova...
ako su to prvi koraci,
što li će tek biti kad ćeš već dobrano hodati... Wink

p.s.
koja je salveta na kutijici u prvom postu?
di si nabavila takve krasne ružice?
idealne su za medaljone...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
Okić View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 09 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 796
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Okić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 19:52
Dobro došla Magnolija, lijepe radove imaš. Samo naprijed. Što nas je više to je veselije. Reci gdje si nabavila one prekrasne privjeske sa onim malim ružicama. Predivno. Sigurno u Sarajevu - ljubavi moja - A da ja kažem MM da me odvede do Sarajeva?smile78
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 20:08
drage moje curice baš vam hvala što ste me ovako lijepo primile predivno se osjećam. drago mi je da vam se sviđaju moji radovi i moj stil.uglavnom biram vintage stil i ružice. u sarajevu nema baš tako dobar izbor salveta a srećom puno prijatelja i rodbine su vani pa me pripaze. draga klara ako ti se baš toliko sviđa ako želiš daj mi adresu na pp pa ti mogu poslati, da u pravu si odlična je za medaljone i ja ih dosta pravim.usput ću i tebi draga okić odgovoriti za ove privjeske, da iz sarajeva su, ali nećeš vjerovati to sam kupila naušnice pa u startu iz jednog kompleta imam dva privjeska za lančić.pa naravno da ćeš reći mužu da te dovede u sarajevo, popit ćeš kaficu samnom i mene obradovati, lijepo se provesti u sarajevu a ja ću ti pripemiti privjeske da te čekaju.eto da vam ne dužim više sad idem lakirati jednu tacnu pa sutra izvješće. pozdrav svima
Na vrh
Mamina View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 432
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 21:23
prekrasni radovi ,magnolija!!!!smile141smile64
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2012 u 23:11
Nema greške.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 08:32
evo moji prvi pokušaji pitorika, još par godina pa ću i klaru stići


Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 10:45
 Clap   Thumbs%20Up   Clap   Thumbs%20Up   Clap

a što se tiče prestizanja... Embarrassed
curke moje,
većina od vas je klaru
već odaaaaaaavno i sustigla i prestigla... Smile

magnolija,
koliko si slojeva laka stavljala?

ako želiš dobiti da ti nije vidljiv prijelaz
između salvete i podloge
(ne mislim na pittorico, već na razliku u "reljefu" salvete i podloge,
ne znam kako da objasnim, al nadam se da ćeš uspjeti poloviti)
- 3 sloja laka (svaki sloj ostaviti da se suši 24 sata),
zatim pobrusiti lagano finim brusnim papirom (600 ili 800),
dobro ispuhati finu prašinu i zatim četvrti sloj laka...
onda su ti prijelazi nevidljivi...

nadam se da nećeš zamjeriti,
niiiiiiiiiiiikako nemoj ovo shvatiti kao kritiku (ili nešto u tom kontekstu)
samo maleni savjet... Smile   Heart
i to jako dobronamjeran...

malo sam se već ranije opekla na davanju savjeta
pa sad i na 'ladno pušem...
  Wink


p.s.
krasna šablona i odlična izvedba...



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 10:57
pa draga moja klara to sam htjela čuti od vas sviju.ovo uopće nisam shvatila kao kritiku, a i da jest kritika meni ide u prilog.hvala ti u svakom slučaju, niko nije ovdje iz loših namjera, već da se lijepo družimo i razmjenjujemo iskustva. lakirala sam tri puta i htjela sam još večeras finalno prelakirati, ali ovaj put sa akrilnim u spreju (ovaj je akrilni na bazi vode i kistom je rađeno) prijelazi se vide jer je print, a ne salveta, kod salvete mi se nikad ne vidi prijelaz. inače nisam ljubitelj raditi sa printom, ali ovo sam morala jer je prijateljica isključivo htjela suncokrete, a ja tu salvetu nisam imala. inače kad sam vidjela kako se i sa printom da lijepo raditi, a printer mi daje odlične kopije neću bježati od toga samo ću paziti na rubove. poslušat ću te za to brušenje šmirgl papirom. je li se slažeš da finalni sloj bude sa akrilom u spreju.još jednom hvala na uputama i samo ti meni daji savjete onom tko se ljuti nemoj.smile79
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 11:18
e, nemaš pojma kako mi je sad pao kamen sa srca... Wink

nisam uopće skužila da je to print... Embarrassed
nije mi palo na pamet, jer je moj printer koma (iako je nov, epson)
i meni ti se boja samo razmrljava prilikom lijepljenja...
i ostavim sušiti par dana, i peglam prije ljepljenja, al svejedno se razmazuje...

pročitala sam negdje na forumu
da kod printeva (a i ne samo kod printeva) treba iščupkati oko motiva (a ne ga rezati),
onda se ne vidi prijelaz...

što se akrilnog laka u spreju tiče,
to zbilja ne znam jer nisam nikada njime radila...

Heart


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2012 u 11:28
akrilni lak ti je super juče sam s njim prvi put radila sprejala jaja.nije toliko skup koliko je fin.vjerojatno ti je ink jet printer pa se mrlja boja, kod mene je laser.pošalji mi slike koje ti baš trebaju a nema takve salvete slobodno ja ti isprintam i pošaljem u koverti.vjeruj da mi nije problem nemoj se ustručavati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.